Haber

Turkcell Salla Kazan Hangi Gün 2024

Turkcell’liler bedava internet, dakika, sms ve Instagram GB paketleri almak için her hafta salla kazan uygulamasına giriş yapıyor. Bazı kullanıcılar Turkcell salla kazan hangi gün 2024 yılında kampanya zamanlarını araştıranlar için burada açıklıyoruz. Siz de faturalı ya da faturasız hattınızdan kampanyaya katılmak için Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirip ardından da salla kazan ekranından fırsatları yakalayabilirsiniz.

Diğer operatörlerde olduğu gibi Turkcell de çeşitli kampanyalar sunarak abonelerine hediyeler vermektedir. Bu kampanyalar birkaç yıl öncesine kadar daha fazla olsa da günümüzde azalmıştır. Fakat yine de aktif durumda olan salla kazan kampanyasına katılarak bedava internet gibi çeşitli hediyeler alabilirsiniz. Salla kazan hakkında merak edilen bütün soruları bu yazımızda yanıtlıyoruz.

turkcell salla kazan

Salla Kazan Nedir?

Salla kazan Turkcell tarafından abonelerine sunulmuş bir tür kampanyadır. Faturalı ve faturasız aboneler bu kampanyaya katılım sağlayarak internet, dakika, sms ya da sadece belirli uygulamalarda geçerli hediye gb hakkı kazanabilirler. Turkcell’liler bu kampanyaya haftada bir defa katılabilmektedir. Kampanyaya katılım gerçekleştikten sonra hediyeniz otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Salla Kazan ile gelecek olan hediye yalnızca yurtiçinde geçerlidir. Kalan kullanım haklarınızı ise Dijital Operatör uygulamasından takip edebilirsiniz.

Salla kazan kampanyasına katılım sağlayabilmek için BiP uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekir. Uygulamayı yükledikten sonra telefon numaranız ve şifrenizle giriş yapıp kampanyaya katılım yapabilirsiniz. Ayrıca yüklediğiniz BiP uygulaması ile sesli ve görüntülü aramalar ve mesajlaşma gibi bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hangi Gün 2024

Bazı kullanıcılar kampanyaya katılmak için Dijital operatör uygulamasına giriş yaptıklarında katılım sağlayamadıklarını, günü olmadığını görebiliyorlar. Bu durumda da doğal olarak salla kazan hangi gün sorusu ortaya çıkıyor.

Salla Kazan kampanyasına katılım her Çarşamba günü yenilenir. Kazandığınız haftalık ödülü ise bir sonraki salı günü 22:00’a kadar kullanabilirsiniz.

Salla kazan ne zaman yenileniyor sorusunun cevabı özetle her Çarşamba günüdür. Siz de Turkcell abonesiyseniz ve Salla Kazan kampanyasından yararlanmak istiyorsanız Çarşamba günleri kampanyaya BiP uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell Uygulaması’nda Salla Kazan ekranına geldikten sonra telefonunuzu sallayarak ya da ekrana dokunarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya katılım için Çarşamba günü uygulamaya giriş yaptıktan sonra Salla Kazan bölümüne gelmeniz gerekir. Diğer günler bu bölüme girseniz dahi kampanyaya katılamazsınız. Salla Kazan sayesinde her hafta çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Salla Kazan ile Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data müşterileri, her hafta Turkcell Uygulaması üzerinden bir adet hediye kazanabilir. Bu kampanyaya katılım sayı sınırı bulunmamaktadır. Yani bütün Turkcell aboneleri her hafta kampanyadan yararlanabilecekler.

Salla Kazan Hediyeleri

GÜNLÜK HAFTALIK AYLIK
 Yurt İçi Her Yöne 30 Dakika Yurt İçi Her Yöne 30 Dakika Yurt İçi Her Yöne 30 Dakika
 Yurt İçi Her Yöne 45 Dakika Yurt İçi Her Yöne 45 Dakika Yurt İçi Her Yöne 45 Dakika
 Yurt İçi Her Yöne 60 Dakika Yurt İçi Her Yöne 60 Dakika Yurt İçi Her Yöne 60 Dakika
 Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönüne 50 Dakika Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönüne 50 Dakika Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönüne 50 Dakika
 Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönüne 100 Dakika Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönüne 100 Dakika Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönüne 100 Dakika
 Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönüne 200 Dakika Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönüne 200 Dakika Kuzey Kıbrıs Turkcell Yönüne 200 Dakika
 BiP’ten Yurt İçi Her Yöne 50 Dakika BiP’ten Yurt İçi Her Yöne 50 Dakika BiP’ten Yurt İçi Her Yöne 50 Dakika
 BiP’ten Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika BiP’ten Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika BiP’ten Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika
 BiP’ten Yurt İçi Her Yöne 200 Dakika BiP’ten Yurt İçi Her Yöne 200 Dakika BiP’ten Yurt İçi Her Yöne 200 Dakika
 Cepten 500MB İnternet Cepten 500MB İnternet Cepten 500MB İnternet
 Cepten 1GB İnternet Cepten 1GB İnternet Cepten 1GB İnternet
 Cepten 2GB İnternet Cepten 2GB İnternet Cepten 2GB İnternet

Hediye Seçme Özelliği

Vodafone çark kampanyası ile müşterilerine tek bir adet hediye vermektedir ve seçme şansı tanımamaktadır. Turkcell ise Salla Kazan kampanyası ile iki adet farklı hediye sunar bu hediyelerden ihtiyacınıza en uygun olanı seçip kullanabilirsiniz. Hediyenizi kullanabilmek için tanımlama mesajının gelmesini bekleyin.

Turkcell Salla Kazan İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

1. Salla Kazan Haftanın Hangi Günleri?

29 Eylül 2021 tarihinden sonra salla kazan ile hediye alma hakkı Çarşamba günleri yenilenir ve mevcut haftanın hediyeleri Salı 22:00’a kadar geçerli olacaktır.

2. Salla Kazan Kaç Günde Yapılır?

Salla kazan haftada 1 defa ve Çarşamba günleri yapılır. Yani bu durumda Salla kazan 7 günde bir yapılır diyebiliriz.

3. Salla Kazan Haftalık Mı?

Salla kazan kampanyasından haftada 1 defa faydalanabilirsiniz. Hediye içeriğin geçerlilik süresi ise, gelecek olan bilgilendirme mesajında yer almaktadır.

4. Turkcell 1 GB Nasıl Kazanılır?

Salla kazan kampanyasına katılarak, 1 GB ve daha fazla miktarda internet paketleri kazanabilirsiniz. Salla kazan kampanyası her hafta çarşamba günü yenilenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir