Haber

Nfc Özelliği Nasıl Açılır? (Tüm Markalar)

Nfc özelliği akıllı telefonlarda en iyi özelliklerden biri diyebiliriz. iPhone, Samsung, Huawei, Oppo, Xiaomi Nfc özelliği nasıl açılır? Telefonunda bu özellik olan çoğu kişi sağladığı kolaylıktan dolayı NFC etkinleştirmek isteyebiliyor. Bizlerde sizin için burada bütün telefon markalarında NFC açma nasıl yapılır anlattık.

Tek yapmanız gereken telefon markanızın üstüne dokunmak ardından açılan detaylı anlatım sayfasındaki adımları yerine getirmek. Öncelikle cihazınızın NFC özelliği olması gerektiğini unutmayın. Günümüzde birkaç yıl içerisinde çıkan hemen hemen her telefonda bu özellik var. Eğer sizin cihazınız da özelliği destekliyorsa aktif ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

iPhone Nfc Nasıl Açılır?

iPhone kullanıyorsanız ve NFC özelliğini etkinleştirmek istiyorsanız aşağıdaki başlığı ziyaret edin. Bu sayede detaylı anlatıma bakarak NFC özelliğini açabilirsiniz.

Samsung Nfc Nasıl Açılır?

Samsung cep telefonları da NFC özelliğini destekliyor. Eğer siz de Samsung marka bir cep telefonu kullanıyorsanız ve hayatı kolaylaştıran NFC özelliğini aktif etmek istiyorsanız bu başlığı ziyaret edin.

Oppo Nfc Özelliği Nasıl Açılır?

Ülkemizde tercih edilen android cihaz markalarından biri de Oppo’dur. Oppo marka bir cep telefonunda NFC nasıl açılır bilmiyorsan hemen aşağıdaki başlığı ziyaret etmelisin. İlgili başlıktaki adımları sırasıyla uygulayarak NFC’yi atkif edebilirsiniz.

Huawei Nfc Özelliği Nasıl Açılır?

Android piyasasında kabul edilen en iyi markalardan biri de tabi ki Huawei markası olmuştur. Günümüzde kamera özellikleri bakımından en sık tercih edilen cep telefonu modelidir. Huawei marka cep telefonunuzda NFC’yi etkinleştirmek için aşağıdaki başlığı ziyaret edebilirsiniz.

Xiaomi Nfc Özelliği Nasıl Açılır?

Liste de olmazsa olmaz isimlerden biri de Xiaomi markasıdır. Samsung’dan sonra en sık tercih edilen telefon markası diyebiliriz. Xiaomi NFC özelliği nasıl açılır bilmiyorsanız aşağıdaki makalemizi ziyaret edin. İlgili makalede Xiaomi Nfc etkinleştirme ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Nfc Açma

Günümüzde bankalar şifre belirleme işlemi için, pos cihazları da ödeme işlemi için NFC özelliğini destekliyor. Bununla beraber iki farklı cihazdan veri alışverişi için de Nfc özelliği kullanılmaktadır.

Nfc özelliğini açma her telefon için farklıdır. Bildiğiniz gibi Android cihazlar aynı işletim sistemini kullansalar da uygulama ve özellikler farklı menülerde olabiliyor. Bu nedenle yukarıda her bir marka için özel olarak hazırlamış olduğumuz makaleleri listeledik. Bu listeden telefon markanıza göre ilgili başlığı ziyaret ederek NFC etkinleştirme adımlarını öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir