Haber

Rise of Kingdoms Küçük Fırça Ne İşe Yarar?

Rise of Kingdoms gelen son güncelleme ile yeni özellikleri de geldi. Bu özelliklerden biri de yeni fırça’dır. Herkese hediye olarak verilen 3 adet küçük fırça nedir ve ne işe yarar diye merak edenler için çantada bulunan bu ögenin işlevini anlatacağız. Yapılan güncelleme sayesinde, birçok yenilik oyuna geldi. Oyuncuların taleplerini dikkate alan Rise of Kingdoms küçük fırça ögesi ile çoğu kişinin düşüncesini gerçekleştirmesine olanak sağlıyor.

Rise of Kingdoms Küçük Fırça, oyunun çanta menüsünde yer alıyor. Bu ögeyi görüntülemek için, oyuna giriş yapın. Çanta menüsüne girin, ardından Diğer menüsüne giriş yapın en başta fırça logosunu ve bu ögeyi göreceksiniz. Şehir temalarını başkalaştırmak için kullanılabilen sihirli bir fırçadır. Bu fırça başlangıç aşamasında herkese 3 adet hediye edildi.

Rise of Kingdoms Küçük Fırça Ne İşe Yarar?

Rise of Kingdoms Küçük Fırça Ne İşe Yarar

Rise of Kingdoms oyununda çeşitli temalar ile şehrimizin görünümünü değiştirebiliyoruz. Ayrıca bu temalar + %5 süvari savunması ve benzeri özellikleri de içerisinde barındırıyor. Ancak, bu görünümlerin bazılarının özellikleri iyi olsa da şehir görünümünü beğenmeyenler olabiliyor. Küçük fırça ise tam olarak burada devreye giriyor. Şehir temasını değiştirmek için kullanabileceğiniz sihirli bir fırça türüdür.

Küçük Fırça, ögesi büyük olasılıkla ücretli olarak ya da gelecek olan etkinliklerle oyunculara verilecek. Bu etkinlikler sonucunda ise aldığınız fırçalar ile şehir teması görünümlerini değiştirebileceksiniz. Rise of Kingdoms oyununda şehir temaları büyük bir önem taşıdığından dolayı bu özellik beklenen özelliklerden biriydi.

Rise of Kingdoms Şehir Teması Değiştirme

Oyunda şehir temasını değiştirmeyi bilmeyenler aşağıdaki adımları uygulayarak şehir temasını değiştirebilirler. Şehir teması değiştirilirken, oyun yapınıza en uygun olanını seçmenizi öneririz. İşte şehir görünümü değiştirmek için yapmanız gerekenler.

Oyuna giriş yapın ve Belediye Binasına dokunun. Çıkan seçeneklerden ortadakine yani kale simgesine basın. Açılan ekrandan sahip olduğunu Belediye Binası temalarını görüntüleyebilirsiniz. Bu temaların özelliklerini inceleyin. Sonrasında ise size en uygun olanını seçin ve kullanmaya başlayın. Belediye Binası görünümü değiştirildiğinde hem binanın hem de şehrin teması değişmiş olacak.

Rise of Kingdoms Haberleri

Rise of Kingdoms Altın Elma Ne İşe Yarar?
Rise Of Kingdoms Hesap Silme
Rise Of Kingdoms Hediye Kodu

Rise of Kingdoms oyununda kısa sürede cevher sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey KVK dönemlerinde yalnızca cevher toplamak. Kvk’ya giriş yapmadan önce diğer kaynakları mümkün olduğunca fazla toplayın. Sonrasında krallık KVK’ya girdiğinde sadece cevher toplamaya başlayın. Muhtemelen günde 3 – 5 saatinizi ayırarak günlük en az 4000 cevher toplayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir