Genel

Rise Of Kingdoms Hesap Silme

Rise of Kingdoms oyunu belki de gelmiş geçmiş en iyi strateji ve savaş oyunlarından biridir. Ancak bazı kullanıcılar “Rise of Kingdoms hesap silme” işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorlar. Bu konunun araştırılması oyunda sıfırlanan yeni oyuncular ya da artık bu oyuna devam etmek istemeyenler hesabını silmek isteyebiliyor. Oyun mantık bakımından pay to win tarzında bir oyun. Ancak para yatırmadan da sabırlı bir oyun oynarsanız belirli bir sürede kendinizi geliştirebiliyorsunuz.

Rise of Kingdoms hesap kapatma işlemi düşündüğünüzden çok daha basittir. Ancak hesabı sildiğiniz taktirde hesapta bulunan komutanlar, kaynak, güç, cevher ve benzeri bütün ögeler silinecektir. Bu nedenle eğer oyuna daha sonra dönüş yapacaksanız hesabı silmek yerine oyuna giriş yapmamayı deneyebilirsiniz. Ayrıca oyunu aktif oynamadığınız dönemde sadece asker eğiterek milyonlarca askere sahip olabilirsiniz. Sonrasında da rakiplerinize karşı eğlenceli ve amansız bir mücadele verebilirsiniz. Peki Rise of Kingdoms hesap nasıl silinir?

Rise of Kingdoms Hesap Silme

  • Rise of Kingdoms oyununu açın.
  • Oyuna giriş yaptıktan sonra sol üstteki profil simgesine dokunun.
  • Açılan ekrandan Ayarlar bölümüne giriş yapın.
  • Buraya giriş yaptıktan sonra ekranı yukarı kaydırın.
  • En aşağıda Hesabı Sil seçeneği var.
  • Bu seçeneğe dokunduğunuzda oyun önemli hatırlatmalarda bulunur.
  • Buradan yine de Delete tuşuna dokunmanız halinde hesabı silersiniz.

Hesabı silmeden önce cihazın internet bağlantısının sorunsuz olduğundan emin olun. Hesabını sildikten sonra 15 gün içinde Müşteri Destek Birimi ile iletişime geçerek hesap silme işlemini iptal ettirebilirsiniz. Bu nedenle bu süreye dikkat etmelisiniz.

Silme işlemi tamamlandıktan sonra hesabınıza giriş yapamazsınız. Hesabınızı kullanamaz ve kurtaramazsınız. Hesabında tutulan tüm kişisel bilgiler ya silinir ya da isimsiz olarak saklanır ve geri alınmaz. Silme işlemi gerçekleştiği zaman tüm oyun paraları, öğeler ve diğer ücretli hizmetler kaldırılır. Hesabını silerken bu nedenle çok dikkatli olmalısın.

rise of kingdoms hesap silme nasıl yapılır

Hesap silme işlemini gerçekleştirmeden önce yukarıdaki maddeleri kesinlikle dikkate almanız gerekir. Hesap silinmesi halinde köyünü kurtaramazsın.

Rise Of Kingdoms Hesabı Kapatma

Rise of Kingdoms hesabı silme işlemini görsel anlatım ile yapmak isteyenler buradaki görsellere bakarak bu işlemi gerçekleştirebilirler. Başlangıçta oyunu açın ve sol üst kısımdaki profil simgesine dokunun. Profil simgesine dokunduğunuzda aşağıdaki ekran açılır. Buradan Ayarlar bölümüne gidin.

Rise Of Kingdoms Hesabı Kapatma

Ayarlar bölümüne giriş yaptığınızda aşağıdaki ekranlar karşılaşırsınız. Ekran ilk açıldığında Hesabı Sil seçeneği görünmez fakat kaydırırsanız aşağıda bu seçeneğin olduğunu göreceksiniz.

Bu ekranda en aşağıda bulunan hesabı sil seçeneğine dokunmalısınız. Hesabı sil seçeneğine dokunmanız halinde bir uyarı ekranı ile karşılaşacaksınız. Ekrandaki uyarıları dikkatli bir şekilde okuduktan sonra Delete seçeneğine dokunarak hesap silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Rise of kingdoms hesap silme işlemini gerçekleştirmeden önce şunu hatırlatmak isteriz, bu bir oyun ve keyifli vakit geçirmek için oynamalısınız. Bazen oyun sıkıcı gelebiliyor. Bu gibi durumlarda zamanınızın çoğunu oyunda geçirmek yerine gün içerisinde birkaç defa girip görevleri yaparak çıkabilirsiniz. Çünkü oyunda güçlendikçe oyun daha da eğlenceli bir hal alacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir