Genel

Akbank Artı Para Başvuru, Limit Arttırma ve Kapatma

Akbank Artı Para başvurusu nereden yapılır? Akbank Artı Para Limit arttırma ve kapatma nasıl yapılır? Akbank KMH faiz oranlarını müşterileri için rehber halinde hazırladık.

KMH, bankalar tarafından vatandaşlara verilen bir limittir. Verilen limite göre de faiz oranı uygulanmaktadır. Vatandaşlar Akbank Artı Para başvuru ve limit arttırma işlemlerini nereden ve nasıl yapacaklarını merak etmekteler. Bu yazımızda ise Akbank müşterileri için Artı Para limit değişikliği, başvuru ve Artı Para kapatma gibi işlemlerin nasıl ve nereden yapıldığını anlatıyor olacağız. Eğer acil nakite ihtiyacınız varsa AKBank ile Artı Para limit kullanılabilir. Fakat, kullanacağınız limite göre de faiz uygulandığını unutmayın.

Akbank KMH başvurusu, limit yükseltme ve KMH kapatma işlemlerini mobil uygulamadan yapabiliyorsunuz. Yine isterseniz, Akbank müşteri hizmetlerini arayarak da bu işlemleri yapabilirsiniz. Akbank mobil uygulaması henüz telefonunuzda yüklü değilse ios ya da android uygulama mağazasından indirebilirsiniz. Acil paraya ihtiyacınız varsa, Akbank KMH limiti kullanabilirsiniz. Akbank’ın sağlamış olduğu KMH limit kredi sistemine göre biraz farklı çalışmaktadır. Dolayısıyla da, KMH limit faiz oranları da farklıdır. Yazımızda bu konuya da değiniyor olacağız.

AKbank kmh başvuru

AKBANK Artı Para Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank müşterileri, bankayı arayarak ya da mobil uygulama üzerinden Artı Para başvurusunda bulunabilirler. Eğer müşteri temsilcisi ile vakit kaybetmeden başvuru yapmak istiyorsanız, mobil uygulamaya giriş yaparak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, aşağıdaki Akbank Artı Para başvuru adımlarını izleyin;

 • Akbank mobil uygulamasını telefonunuza indirin.
 • Bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yapın.
 • Uygulama içerisinden Başvurular bölümüne girin.
 • Buradan Artı Para Limit Başvurusu ekranına gelin.
 • Talep ettiğiniz limiti girin.
 • Aylık kazancınız ve diğer bilgileri doldurun.
 • Uygulama yönergelerini takip ederek Artı Para başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mobil uygulamadan başvuru yapamayanlar, isterlerse direkt olarak bankayı arayıp başvuruda bulunabilirler. Akbank ile iletişime geçmek için (0212) 444 25 25 telefon numarasını arayın. Müşteri temsilcisine, KMH limit başvurusunda bulunmak istediğinizi iletin.

Akbank Artı Para Limit Arttırma

 • Akbank mobil uygulamasına giriş yapın.
 • Başvurular ekranına gelin.
 • Artı Para Limit arttırma bölümüne giriş yapın.
 • Talep ettiğiniz limiti yazın.
 • Uygulama yönergelerini takip ederek Artı Para limit arttırma işlemini tamamlayın.

Artı Para limit arttırma işlemi mobil uygulamadan yapılabileceği gibi, müşteri hizmetlerini arayarak limit arttırma başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka anlık olarak hesabınızı inceler ve olumlu ya da olumsuz olarak sonuç verir.

Akbank Artı Para Faiz Oranları

Akbank artı para faiz oranları da vatandaşlar tarafından sıkça araştırılan konulardan biri olmuştur. Akbank KMH limiti kendi bünyesinde Artı Para olarak adlandırmıştır. Vatandaşlar Akbank üzerinden Artı Para başvurusunda bulunarak anlık nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Akbank Artı Para faiz oranları ise aşağıdaki gibidir;

 • Yıllık Faiz Oranı% 48,24
 • Efektif Faiz Oranı % 62,71

Akbank Artı Para Kapatma

Akbank Artı Para açma işlemini yukarıda anlattık. Nasıl kapatılacağı da merak edilen konulardan biri olmuştur. Akbank Artı Para kapatma işlemi için mobil uygulama ya da müşteri hizmetlerinden işlem yapılabilmektedir. Mobil uygulamadan Artı Para borcunuzun tamamını ödedikten sonra bu borcu kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İsterseniz borcunuzu ödedikten sonra, Akbank müşteri hizmetlerini arayın. Ardından Artı Para limitinizi kapatmak istediğinizi iletin. Müşteri temsilcisi gerekli işlemleri yaptıktan sonra Artı Para limitini kapatacaktır. Konuyla alakalı bilgileri de size aktaracaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir