Haber

Aleyna Tilki Boy Kilo 2024 Kaç Yaşında, Sevgilisi

Aleyna Tilki en çok takip edilen ünlü isimlerden biri demek yanlış olmaz. En çok merak edilen konu ise Aleyna Tilki “boy kilo” konusu diyebiliriz. Fit vücuduyla sahnelerde boy gösteren ünlü isim güzelliğiyle de herkesin dilinde diyebiliriz. Genel olarak Aleyna Tilki hakkında bilgileri araştırıyorsanız burada saç rengi, boyu, kilosu, nereli, kaç yaşında ve buna benzer bir çok sorunun yanıtına ulaşabilirsiniz. Aleyna Tilki Youtube videolarına baktığımızda milyonlarca kişinin şarkılarını severek dinlediğini görmek mümkün. Bunun beraberinde Instagram hesabında da 3 milyondan fazla takipçisi var.

Aleyna Tilki Kimdir?

Aleyna Tilki, Türk pop müziği sanatçısıdır. 28 Mart 2000 tarihinde Konya, Türkiye’de doğdu. Müzik kariyeri ise 2014 yılında katılmış olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” ile başladı ve ses getiren bir çıkış yaptı diyebiliriz. Bu tarihten sonra yeni şarkılar çıkararak hemen hemen herkesin tanıdığı pop şarkıcılarından biri oldu.

Aleyna Tilki, 2017 yılında “Cevapsız Çınlama” isimli şarkısıyla büyük başarı yakaladı. Şarkı, kısa sürede viral oldu hale geldi. Çeşitli sosyal medya platformlarındaki fenomenlerin de şarkıyı paylaşması sonucunda bu şarkıyı bilmeyen kalmadı diyebiliriz. Şarkının klibi de milyonlarca defa izlendi. Sonrasında gelen “Sen Olsan Bari”, “Dipsiz Kuyum” gibi şarkıları da oldukça beğenildi. Türkçe şarkılar gibi yabancı dilde şarkılar da okuyan Aleyna Tilki, genç kesim tarafından yakından takip ediliyor.

Aleyna Tilki Kaç Yaşında?

Aleyna tilki kaç yaşında

Hayranlarının en sık araştırdığı konulardan biri de Aleyna Tilki kaç yaşında sorusu oldu. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ünlü şarkıcı 28 Mart 2000 tarihinde doğdu. Bu durumda Aleyna Tilki kaç yaşında sorusunun yanıtı: 23 yaşında diyebiliriz. Saç rengi ise sarıdır.

Aleyna Tilki Nereli?

Aleyna Tilki Nereli

Ünlü şarkıcının memleketi de fanları tarafından sık sık araştırmalara konu olmuştur. Aleyna Tilki’nin memleketi Konya’dır.

Aleyna Tilki Boy Kilo 2024

  • Aleyna Tilki boyu: 175 cm
  • Aleyna Tilki kilosu 59 kg

Instagram’dan takip eden hayranları güzel sanatçının boy ve kilo bilgilerini de merak ediyorlar. Genç şarkıcının boyu 175 cm kilosu ise 59 kg civarındadır. Kilosuna dikkat eden genç şarkıcının spor yaptığı da biliniyor.

Aleyna Tilki Şarkıları

YılŞarkı
2017“Sen Olsan Bari”
2019“Nasılsın Aşkta”
2020“Yalan”
“Bu Benim Masalım”
2021“Retrograde”
“Retrograde (Galantis Remix)”
“Retrograde (Vintage Culture Remix)”
“Bi’ Kapışma Var Şimdi”
“Sır”
“Real Love”
2022“Real Love (Valentino Khan Remix)”
“Real Love (Shelco Garcia & Teenwolf Remix)”
“Real Love (Sak Noel & Salvi & Franklin Dam Remix)”
“Sen Affetsen Ben Affetmem”
“Take it or leave it”
“Aşk Ateşi”
“Tanırım İntiharı”
2023“Başıma Belasın”

Aleyna Tilki’nin günümüze kadar çıkardığı parçaları yıllarına göre yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. İlk şarkısı olan “Sen Olsan Bari” şarkısı büyük ses getirmiştir. 2023 yılında çıkarmış olduğu Başıma Belasın şarkısı da herkes tarafından oldukça beğenildi.

Aleyna Tilki Instagram Hesabı

Instagram uygulamasını oldukça aktif kullandığını söyleyebiliriz. Gönder, hikaye ve zaman zaman reels içerikleri paylaşıyor. Şu an 3 milyondan fazla takipçisi var. Resmi Instagram hesabı ise https://www.instagram.com/aleynatilkiofficial/?hl=tr buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir