Teknoloji

Almanya Airpods Fiyatları 2023

Teknoloji fiyatları ülkemizde en çok araştırılan konular arasındadır. Araştırma yapanlar için Almanya airpods fiyatları ne kadar sorusunu yanıtlıyoruz. 2023 yılı itibariyle teknolojik ürünlerin fiyatları dünya genelinde artmış durumda. Ancak bazı ülkelerde airpods fiyatları Türkiye’ye göre daha uygun olabiliyor.

Almanya’da airpods pro fiyatı ne kadar konusu da Türk vatandaşlar tarafından merak edilen konulardan biridir. Yurt dışından akrabası gelecekler ya da yurtdışına gidecekler fiyat karşılaştırması yaparak ürünü Almanya’dan alabiliyorlar. Bildiğiniz gibi Airpods kulaklıklarda açtırma ücreti gibi bir durum söz konusu değil. Yani Almanya’dan satın aldığınız Airpods 2 ya da Airpods pro’yu Türkiye de dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Hadi daha fazla uzatmadan airpods Almanya fiyatı ne kadar inceleyelim.

Almanya Airpods Fiyatları 2023 Güncel

Airpods kulaklık fiyatları son dönemde oldukça pahalı durumda diyebiliriz. Türkiye fiyatlarını inceledikten sonra Almanya fiyatını da merak ediyor olabilirsiniz. Spor yaparken, otobüs yolculuğunda ya da evde otururken kulaklıktan müzik dinlemeyi ve film izlerken kulaklık kullananlar için en iyi kulaklık modelleri airpods diyebiliriz. Kolay kullanımı, uzun süreli şarj özelliği ve taşınabilir şarj istasyonu sayesinde airpods ile bir gün çok rahat müzik dinleyebilirsiniz. Fiyat araştırması yapanlar için aşağıda fiyatları listeledik.

Almanya’da airpods pro fiyatları:

  • Apple AirPods 3. Nesil 2021 fiyatı: 194 euro (3.892 TL)
  • Apple AirPods Pro 2. Nesil 2022: 289 euro (5.798 TL)
  • Apple AirPods Pro 2021: 219 euro (4.394 TL)
  • Apple AirPods Max: 629 euro (12.624 TL)

Airpods Almanya fiyatını merak edenler yukarıdaki listeden fiyatları inceleyebilirler. En güncel fiyat bilgisine ulaşmak için fiyat kısmında yazan euro miktarını TL’ye çevirebilirsiniz.

Almanya Airpods Fiyatı Ne Kadar?

Almanyadan Airpods getirtmeyi düşünüyorsanız fiyatları yukarıdan inceleyebilirsiniz. Airpods Pro 2. nesil 2022 fiyatı 289 eurodan başlıyor. Airpods pro 2021 için fiyat 219 eurodur. Airpods max fiyatı ise 629 eurodan işlem görmektedir. En pahalı model airpods max diyebiliriz. Ülkemizde olduğu gibi yurt dışında da diğer kulaklık modellerine göre daha pahalıdır.

Spor yaparken, yolculuk yaparken ya da herhangi bir işle meşgulken bu kulaklıklardan birini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte airpods modelleri telefon konuşmalarınızı kolaylaştırmak amacıyla da tercih edilebilir. Gürültü engelleme özelliği sayesinde karşı tarafın konuşmasını net bir şekilde duymanıza olanak sağlar.

Almanya’da Airpods Pro Fiyatı

Airpods pro modelleri en çok ilgi gören modellerdir. Bu doğrultuda insanlar en çok bu modelin Almanya’daki fiyatını merak ediyorlar. AirPods Pro 2. Nesil 2022: 289 euro satış fiyatına sahipken, AirPods Pro 2021: 219 euro fiyatı ile satılmaktadır. Güncel TL karşılığını euro’yu TL’ye çevirerek de öğrenebilirsiniz.

Eğer yurtdışından bir akrabanız gelecekse ya da yurtdışından alma imkanınız varsa bu ürünü daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Türkiye fiyatı:

  • AirPods (2. nesil): 2.999,00 TL
  • AirPods (3. nesil): 4.199,00 TL
  • AirPods Pro (2. nesil): 5.399,00 TL
  • AirPods Max: 14.499,00 TL

Karşılaştırma yapacak olanlar buradan TR fiyatına hemen yukarıdan da Almanya fiyatına bakarak karşılaştırma yapabilirler.

Airpods Yurtdışı Fiyatı Ne Kadar?

Airpods kulaklık yurt dışı fiyatları modele bağlı olarak 194 euro ile 289 euro arasında değişmektedir. Ancak bunlardan hariç olarak Airpods max modelinin fiyatı 629 euro civarındadır.

Almanya Kulaklık Fiyatları

Almanya kablosuz kulaklık fiyatlarını merak edenler için farklı marka bluetooth kulaklıkların fiyatlarını aşağıda tablo halinde yayınladık.

Kulaklık MarkasıFiyatı
JBL LIVE 460NC84,90 euro
Oppo Enco X2149,90 euro
LG TONE Free DT60Q123,71 euro
Xiaomi Redmi Buds 339,99 euro
LG TONE Free DFP349,99 euro
4smarts SkyPods Pro29,99 euro
Sony LinkBuds S143,92 euro
JBL Tune 130NC TWS44 euro

Yukarıdaki listeden de JBL, Oppo, LG, Xiaomi, Sony gibi bilindik markaların kablosuz kulaklıklarının fiyatını inceleyebilirsiniz. Eğer aklınızda farklı bir marka ya da model varsa bunu yorum kısmından bizlere sorabilirsin. Almanya airpods fiyatları haber başlığımızda merak ettiğiniz farklı markaları da bu sayede listelemiş oluruz.

Kulaklık satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmanızı öneririz. Örneğin Almanya’dan kulaklık satın alma imkanınız varsa buradaki Almanya airpods fiyatları haberindeki bilgiler ile TR airpods fiyatlarını karşılaştırın. Ardından fiyat bakımından sizin için hangisi uygun geliyorsa alışverişinizi ona göre yapabilirsiniz. Diğer ürünlerin fiyatını merak ediyorsanız arama kısmından aratabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir