Teknoloji

Amerika Airpods Fiyatları 2024 AirPods Pro

Fiyat karşılaştırması yapılırken en çok bakılan ülkelerden biri de Amerika’dır. Peki güncel olarak Amerika Airpods fiyatları 2024 yılında ne kadar? Airpods pro Amerika fiyatını merak edenler için burada açıklıyoruz. Merak ettiğimiz farklı teknolojik ürünler varsa onları da yorum kısmından sormayı unutmayın.

Amerika’da airpods pro fiyatları ne kadar sorusu Türk vatandaşlar tarafından da araştırılan konular arasında olmuştur. Amerika‘dan Airpods alma imkanı olanlar ve fiyat karşılaştırması yapmak isteyenler için burada güncel fiyatları listeliyoruz. Bu fiyatlar Amerika teknoloji sitesinden alınmış fiyatlardır. Aynı zamanda Türkiye fiyatlarını da burada paylaşacağız. Bu sayede güncel fiyat karşılaştırmasını yapabilirsiniz. Döviz kuru sürekli değişken olduğu için fiyat para birimi dolar olarak yazılmıştır. Bu para birimini TL’ye çevirerek güncel kur üzerinden ne kadar olduğunu analiz edebilirsiniz. Hadi hep beraber Amerika’da airpods fiyatı ne kadar bir bakalım.

Amerika Airpods Fiyatları 2024

Amerika’da akrabası olanlar ve oradan Airpods isteyecek olanlar gibi fiyat karşılaştırması yapanlar da bu habere ihtiyaç duyuyorlar. Bildiğiniz gibi Teknolojik ürünler son dönemde ülkemizde oldukça pahalı fiyatlara satılıyor. Örneğin birkaç yıl öncesinde 7000 TL olan iPhone 11 günümüzde 16.000 TL civarında satılıyor. Airpods 2. nesil ve Airpods 3. nesil gibi Airpods pro fiyatları aşağıda listelenmiştir.

Güncel Amerika Airpods fiyatları listesi:

 • Amerika Apple AirPods 2. nesil fiyatı: 99 dolar.
 • Apple AirPods: 169.95 dolar.
 • AirPods Pro 2. Nesil Amerika fiyatı: 199 dolar.
 • Apple AirPods Pro with MagSafe 1. Nesil: 229 dolar.
 • AirPods 3. nesil: 169 dolar.
 • Apple AirPods Max Amerika fiyatı: 599 dolar.
 • iPhone kablolu kulaklık fiyatı ise: 17.63 dolardır.

Türkiye fiyatı ile karşılaştırma yapacaklar için aşağıda ilgili ürünlerin Türkiye fiyatını da listeledik.

 • AirPods (2. nesil): 2.999,00 TL
 • AirPods (3. nesil): 4.199,00 TL
 • AirPods Pro (2. nesil): 5.399,00 TL
 • AirPods Max: 14.499,00 TL

Airpods Pro Amerika Fiyatı Ne Kadar?

Airpods Pro Amerika fiyatı ise teknoloji tutkunlarının en merak ettiği konulardan biri olmuştur. Pro model çoğu kişinin gözdesi diyebiliriz. Amerika Airpods Pro fiyatı ise:

ModelFiyat
AirPods Pro 2. Nesil199 $
AirPods Pro with MagSafe 1. Nesil229 $

Bu haber başlığındaki Amerika airpods fiyatları, Amerika teknoloji sitelerinden alınarak yazılmıştır. Güncel fiyatları anlayabilmeniz adına dolar cinsinden fiyatlar listelendi. Bu sayede örneğin 199 doları TL’ye çevirerek kaç TL olduğunu öğrenebilirsiniz.

Airpods Kulaklık Amerika Fiyatı

Airpods pro kulaklık Amerika fiyatı ülkemizdeki fiyatları inceledikten sonra diğer ülkelerdeki fiyatlar ne kadar diye merak edenler tarafından araştırılıyor. Yukarıda Apple marka Airpods kablosuz kulaklıkların fiyatlarını liste ve tablo halinde paylaştık. Aşağıdan da farklı marka ve model kulaklıkların fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

AirPods Pro 2 En Pahalı Olduğu Ülkeler

Fiyat karşılaştırması yapanlar bu ürünün en pahalı olduğu ülkeler hangileri sorusunun da yanıtını arıyorlar. Çoğu kişi ilk 5’te Türkiye’nin de olduğunu düşünse de pek öyle sayılmaz. Airpods Pro 2’nin en pahalı olduğu ülkeler şu şekilde:

 • Brezilya: 505 dolar
 • Hindistan: 337.90 dolar
 • Macaristan: 316,35 dolar
 • Danimarka: 310,52 dolar
 • Polonya: 310.01 dolar

Airpods Amerika fiyatları gibi farklı teknoloji ürünlerinin de fiyatını merak ediyor olabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken şey fiyatını merak ettiğiniz ürünün adını yorum kısmına yazmak. Bu sayede sizin için ilgili ürünün Amerika’daki fiyatını araştırarak haber makalemizde yayınlayabiliriz.

Airpods pro kullanımı kolay ve ergonomik ürünlerdir. Hafifliği sayesinde neredeysek ulağınızda olduğunu unutacaksınız. Uzun ömürlü pili ve şarj istasyonu ile bir gün boyunca kulaklığı kullanmak mümkün. Gürültü engelleme özelliği sayesinde karşı tarafın konuşmalarını çok gürültü ortamdayken bile alabilirsiniz. Bununla beraber spor yaparken, yürüyüş yaparken, film izlerken ya da müzik dinlerken bu ürünün performansından memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir