Haber

Avcılar Ambarlı Bit Pazarı Nerede – Hangi Günler Açık? 2024

İstanbul‘un Avcılar ilçesi Ambarlı mahallesinde açılan bit pazarı çok fazla ziyaret edilen yerlerden biridir. Farklı ürünleri uygun fiyata satın almak isteyenler pazarın açılış saatinden önce bit pazarına gidiyorlar.

Nostaljik eşyalar olduğu gibi, güncel teknolojik aletleri de burada bulmak mümkün. İkinci el eşya türlerinin satışını yapıldığı bit pazarları herkes tarafından ilgi görmektedir. Alışveriş yapmayacaklar dahi bu pazarı görmek için en az bir defa ziyaret ediyorlar. Avcılar Ambarlı mahallesindeki bit pazarı da bunlardan biri. Farklı türde eşyalar satan esnafların tezgahlarının önünde sıralar oluyor. Bit pazarları hem geri dönüşüme katkı sağlıyor hem de daha uygun fiyata alış veriş yapılmasına olanak sağlıyorlar. Artık kullanılmayan eşyaları çöp etmektense uygun fiyata vatandaşlara ulaştırılması hem ekonomik açıdan hem de geri dönüşüm bakımından katkıları bulunmaktadır. Antika ürünlerden, aksesuarlara, teknolojik ürünlerden kıyafete kadar çok çeşitli ürünleri bit pazarlarında bulmak mümkün.

Avcılar Ambarlı bit pazarı nerede
Avcılar Ambarlı bit pazarı nerede

Avcılar Ambarlı Semt Pazarında çok çeşitli ürünleri bulabilirsiniz. Bazı içerik üreticileri de bu bit pazarlarını ziyaret ederek uygun fiyata alışveriş videoları çekiyorlar. Eniyisor.com’a gelen, Avcılar bit pazarı nerede?, Ambarlı Avcılar bit pazarı hangi günler açık, Avcılar bit pazarı hangi gün açılıyor? sorusu oldu. Yanıtını bu başlıkta veriyoruz.

Avcılar Ambarlı bit pazarı nerede?

İstanbulun Avcılar ilçesinin Ambarlı mahallesinde kurulan bit pazarı uygun fiyata çok çeşitli ürünlerin satıldığı bir yerdir. Avcılar Belediyesi Ambarlı Semt Pazarı gezilirken, giyim, teknoloji, dekor, süs eşyası, yedek parça gibi çok çeşitli ürünler gözlemlenebilir. Avcılar Ambarlı Bit Pazarı nerede:

İstanbul, Avcılar bit pazarına gitmek için metrobüs, otobüs ya da minibüs tercih edilebilir. Metrobüs ile gidecek olursanız, İstanbul Üniversitesi Kampüsü durağında inip, sol tarafta kalan okulun arasından ambarlı minibüsüne binip Ambarlı Semt Pazarı durağında inmeniz gerekir. Otobüs ile gidecek olursanız 760 Otobüsü pazarın hemen önünden geçmektedir.

Avcılar Ambarlı Bit Pazarı Adresi: Avcılar Antik ve Nostaljik Eşya Çarşısı Adresi: Ambarlı Mah. Siteler Bölgesi, Fevzi Çakmak Cad. 46A, 34315 AVCILAR

avcılar bit pazarı
Avcılar bit pazarı

İstanbulun diğer semtlerinde de bit pazarları kurulmaktadır. Ancak en çok ilgi gören ve çeşitliliğe sahip olan Avcılar bit pazarında haftalık yaklaşık olarak 400 esnaf satış yapıyor. Bu pazarı sadece Avcılar’da oturanlar değil İstanbul ve Türkiye’nin her yerinden ziyaret edilmektedir. Ayrıca bazı turistler de kültürü yerinde gözlemlemek için bit pazarlarını ziyaret ediyorlar.

Avcılar bit pazarı hangi günler açık?

İstanbul Avcılar bit pazarı her Pazar günü kurulur yani Pazar günleri açıktır. Avcılar ambarlı bit pazarı ne zaman kuruluyor sorusunun yanıtı ise Pazar günleridir. Her hafta Pazar günü kurulan Ambarlı semt pazarında her türden eşya bulmak mümkün. Ev dekorasyonuna nostaljik şeyler arıyorsanız, kıyafet alacaksanız, teknolojik ürünler satın almayı düşünüyorsanız burayı ziyaret edebilirsiniz. Televizyon, Cep telefonu, bilgisayar ve buna benzer birçok teknolojik ürünü burada bulabilirsiniz.

Ambarlı Bit Pazarı

Avcılar Ambarlı Semt pazarını ziyaret edecek olanları tek satıcıdan alışveriş yapmak yerine bütün satıcıları ziyaret etmesini öneririz. Çünkü onlarca satıcı olduğundan alacağınız ürünün daha kalitelisini ya da daha iyisini bulma imkanınız vardır. Alışveriş yaparken pazarlık da yapabilirsiniz. Ambarlı bit pazarına özel araç ile gidecek olursanız adres bilgisi şu şekildedir:

  • Avcılar Antik ve Nostaljik Eşya Çarşısı Adresi: Ambarlı Mah. Siteler Bölgesi, Fevzi Çakmak Cad. 46A, 34315 AVCILAR.

Durum: Kapalı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir