Genel

Bargello 122 Hangi Parfüm Muadili? Ne Kokusu

Bargello muadili parfümler satan bir parfümeridir. Kadınların severek kullandığı Bargello 122 hangi parfüm muadili sorusuna yanıt arayanlar için özel haber. Bargello parfüm kullananlar muadili kokunun orjinalini de merak ettikleri için bu haberi yaptık.

Bargello hem erkek hem de bayan kokuları satışı yapıyor. Hemen hemen her markanın muadili parfümünü burada bulmak mümkün. Bargello’nun mağazalarına gidip alışveriş yapabileceğiniz gibi siparişlerinizi internet üzerinden de verebilirsiniz. Kadınlar tarafından beğenilerek kullanılan kokulardan biri olan 122 kodlu parfümün hangisi olduğu da merak konusu olmuştur. Haberimizde bunu araştırdık. Ayrıca parfümün notalarını ve yine parfümle alakalı çeşitli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bargello 122 Hangi Parfüm?

Bargello bayan kokuları arasında en popüler olan parfümlerden biri de 122 kodlu parfümdür. Bu parfüm koku olarak kadınlar ve erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Genelde parfümü satın aldıktan sonra insanlar bu kokunun hangi parfüme ait olduğunu merak ediyorlar. Haberimizde Bargello 122 bayan hangi parfüm sorusunu yanıtladık:

  • Bargello kodu 122.
  • Orjinal parfüm adı Intense Hugo Boss.
  • Koku tipi Oriental.
  • Cinsiyet ise kadındır.
  • Kullanım zamanı gece olarak ifade edilmiş durumda.
  • İçindekiler balsam, pudra, vanilya, sıcak baharat, beyaz çiçek aromalarıdır.

Bargello 122 Oriental Edp 50 ml kadın parfüm içinde yer alan balsam, pudra, vanilya, sıcak baharat, beyaz çiçek ve odunsu notası ile beğenileri kazanmayı başarmıştır. Parfümün kremsi bir yayılma hızı vardır. İlk kullanım anından itibaren ferahlığı teninizde hissedeceksiniz. Kır çiçeklerini anımsatan özenle seçilmiş bir kokudur. Bargello 122 kadın, orta yoğun ve zarif bir kokuya sahip olduğundan dolayı her mevsim kullanılabilecek bir kokudur. Koku genelde modern, genç kadınların tercihleri arasındadır. Parfümün güçlü ve enerjik notası sizi daha iyi hissettirecek.

  • Benzersiz ve eşsiz bir koku.
  • Uzun süreli kalıcıdır.
  • Derin ve zengin içerik notalar.
  • Koku Notaları : Balsamlı , Pudralı , Vanilya , Sıcak Baharat , Beyaz Çiçeksi , Odunsu şeklindedir.

Hugo Boss İntense Woman Muadili

Hugo Boss internese Woman parfümün muadili hangi markada satılıyor sorusu da araştırıldığından dolayı bunu da tablo olarak yanıtlamak istedik:

Parfüm MarkasıÜrün Kodu
Hugo Boss İntense WomanBargello 122
Bargello 122 Bayan hangi kokuHugo Boss İntense Woman

Üst Notaları: Şeftali ve Bal, Orta Notalar: osmanthus çiçeği, Alt Nota olarakta: kavrulmuş Kakao ve Vanilya. Koku ilk sıkıldığı andan itibaren burnunuzda hoş bir hissiyat yaratacak. Orjinali ile karşılaştırmak için orjinal parfümü sol bileğe, Bargello 122 kodlu muadili sağ bileğinize sıkıp koklayarak aradaki farkları ayırt edebilirsiniz. Her bir kokuyu koklamadan önce mümkünse kahve çekirdekleri ya da kahve koklayın. Bu sayede koku hafızanızı sıfırlamış olursunuz ve ayırt etmeniz daha kolay bir hal alır.

Bargello 122 Oriental Kadın Parfüm İçeriği

Parfüm içerisindeki notalar uyumlu olduğundan dolayı iddialı bir kokudur. Yıllardır kullanılan hiç eskimeyen kokulardan biri olmuştur. Ürünün notaları uyumlu olacak şekilde seçilmiştir. Ancak muadili de orjinale yakın bir koku vermektedir.

Bargello 122 Oriental Edp 50 ml kadın parfümü kullanıldığında yaklaşık 7 – 10 saat arasında bu kokunun ferahlığını hissederler. Parfümü 2 ya da 3 defa kullanmanız halinde gün boyu ferah bir hissiyata kavuşursunuz. İçindeki sıcak baharat ve beyaz çiçeğin mükemmel birleşimi kadınsı kokuların temelini oluşturmaktadır. Bargello kadın parfüm, ile bir ortama girdiğinizde muhtemelen parfümünüzün markası sorulacaktır.

Genelde parfüm markası öğrenildikten sonra Bargello 122 hangi parfüm sorusunun yanıtı aranıyor. Eniyisor.com olarak bizlerde bu konuda size yardımcı olduk.

Bargello 122 Kullananlar Yorumları

Bargello 122 kodlu parfüm doğal ürünler ile üretilmiştir. Kullanıcıların genel yorumuna bakacak olursak orjinale en yakın muadili parfüm denilebilir. Birçok kadın tarafından beğenilerek kullanılan parfüm markalarından biridir. Kadınlar için tüm ciltlerde kullanabileceğiniz bir parfümdür. Kullanım bakımından ise tercihinize göre temiz tene ya da kıyafette kullanabilirsiniz.

Eğer o gün duş almadıysanız ve terli hissediyorsanız teniniz yerine kıyafetinize sıkmanızı öneririz. Bu sayede ter ile birleşmek yerine kıyafetinizden daha fresh bir koku yayılmasını sağlamış olursunuz. Çok fazla sıkmanıza da gerek yok, 2 – 3 defa sıkmanız yeterli olacaktır.

Bayan Bargello 122 hangi parfüm arayanlar için parfüm hakkında merak edilen birçok soruyu bu haberimizde yanıtladık. Eğer önerebileceğiniz farklı kadın kokuları varsa bunları da yorum kısmından yazabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyata muadili parfüm arayanlar için önerilerinizi herkes görebilir. Diğer kokular ile ilgili haberler için Bargello başlığını ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir