Genel

Bargello 324 Hangi Parfüm? Notaları ve İçeriği

İnsan hafızası kokuyu görme ve duymadan sonra üçüncü duygu stoklama haznesi olarak kullanır. Kendi imzası olan Bargello 324 hangi parfümün muadili? Bargello’nun 324 kodlu parfümünün notaları ve içeriğini burada açıklıyoruz.

Bargello 324 neyin kokusu, sorusu bu parfümü satın alanlar ya da araştıranlarca sıklıkla sorulan sorulardan biri olmuştur. Parfümler çiçeksi, baharatımsı ve meyvemsi olmak üzere üçe ayrılır. Muadili parfüm tercih eden kadınların sıklıkla tercih ettiği 324 kodlu parfümün bilinmeyenlerini haberimizde açıklıyoruz. Bargello’daki adı Good Girl olan bu parfümün hangi markanın muadili olduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Bargello 324 Hangi Parfüm?

Bütçenize göre koku seçmeyi düşünüyorsanız Bargello 324 parfüm kodunu seçebilirsiniz. Herkesin kendine özel bir kokusu vardır. Bu koku doğuştan ve yiyip içtiklerinizle değişmektedir. Teniniz ile parfüm birleştiğinde doğru uyum olsun istiyorsanız bu kokuyu deneyebilirsiniz. Kesinlikle parfüm kokunuz ile ten kokunuzun uyumlu olmasına özen gösterin. Peki merak edilen soru Bargello 324 Good Girl hangi parfümün muadili:

 • Parfümün Bargello’daki adı Good Girl olarak biliniyor.
 • Bargello 324 Good Girl parfümü Good Girl Carolina Herrera bayan parfümüdür.
 • Koku tipi Oriental.
 • Cinsiyet kadın.
 • Kullanım zamanı genelde gece için tercih edilebilir.
 • Koku notaları, kakao, şekerli, sümbülteber, sıcak baharat, beyaz çiçek notalarına sahiptir.

Bargello 324 Neyin Muadili?

Çiçeksi hafif bir koku arayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen Bargello 324 Good Girl isimli koku neyin muadili sorusunun yanıtını yukarıda da vermiştik. Bu koku Carolina Herrera parfümünün muadilidir. Parfüm kalıcılık bakımından oldukça etkilidir. Duş alındıktan sonra uygulanırsa daha ferah bir hissiyat verecektir.

Eğer duş alamayacak durumdaysanız ve cildinizin kirli, yağlı ya da terli olduğunu düşünüyorsanız kıyafetinize uygulayın. Parfümler ten kokunuz ile birleştiğinde bir uyum sağlamalıdır. Temiz cildinizle tam uyumlu olacak olan bu kokunun terli ciltte ağır bir koku yapma olasılığı var.

Bargello 324 Notaları

Koku notaları, kakao, şekerli, sümbülteber, sıcak baharat, beyaz çiçek notaları mevcut. Koku çiçeksi ve şekerimsi bir kokudur. Kış aylarında kullanıma uygundur. Tercihe göre bahar aylarında da kullanılabilir. Kadınların birbirine önerdiği en yaygın kokulardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Bargello 324 NotalarıBargello 324 İçindekiler
KakaoBeyaz Çiçek
ŞekerliKakao
SümbülteberŞekerli
Sıcak BaharatSümbülteber

Bargello 324 Oriental Kullananlar Yorumları

Genel olarak yorumları incelediğimizde bayanlardan tam not aldığını görüyoruz. Bazı kullanıcılar kokunun harika olduğunu da belirtmişler. Kalıcılık bakımından da ürünü satın alan çoğu kişi üründen memnun kalmış durumda.

Ürünü orjinali ile karşılaştırmak için bir bileğinize orjinali diğerine de muadili ürünü sıkıp koklayabilirsiniz. Hassas burunlar dışında birçok kişi aradaki farkı anlayamaz. Her bir parfümü koklamadan önce kahve koklamanızı öneririz. Kahve kokladığınızda koku hafızanız sıfırlanır ve parfüm kokuları arasındaki farkı daha iyi anlayabilirsiniz.

Parfüm Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parfüm satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Parfümün teniniz ve kokunuz ile uyumu, mevsim ve benzeri gibi. Merak edenler için, parfüm seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç şey şunlardır:

 • Kişisel zevkiniz: Parfümler farklı kokulara sahip olabilir, bu yüzden kişisel zevkinize göre seçim yapılmalıdır.
 • Parfümün kalıcılığı: Parfümlerin kalıcılıkları farklıdır, bu yüzden gün boyu kalıcı bir parfüm arıyorsanız daha yoğun bir parfüm seçmek gerekebilir.
 • Parfümün notaları: Parfümler, top, heart ve base notalarından oluşur. Top notaları ilk kokulandığında algılanır, heart notaları orta kokulandığında algılanır ve base notaları en son kokulandığında algılanır.
 • Mevsim: Parfümler mevsimlere göre değişebilir, böylece yaz aylarında daha hafif kokular seçebilirsiniz ve kış aylarında daha yoğun kokular seçin.
 • Vücut pH’sı: Vücut pH’sının parfümün kokusunu etkileyebileceği unutulmamalıdır.
 • Fiyat : Parfümler farklı fiyat aralıklarına sahip olabilir, bu yüzden bütçenize uygun bir parfüm almanızı öneriyoruz.

Benzer içerik:

Eğer Bargello marka bir parfüm satın alacaksanız ve mağazası ulaşabileceğiniz bir yerdeyse gidip test etmenizi öneririz. Çünkü öneriler yerine direkt koklayarak ürünü test etmeniz daha faydalı olacaktır. Bargello parfümler kalıcılık bakımından piyasada oldukça tanınan markalardan biridir.

Bargello 324 hangi parfümü muadili gibi farklı bir parfüm kodunu merak ediyorsanız yorum kısmından sorabilirsiniz. Bununla birlikte kullanmış olduğunuz parfümle ilgili bilgi almak ya da bu parfümü diğer ziyaretçilere önermek istiyorsanız yine alt kısımdaki yorum kutucuğunu kullanmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir