Genel

Bargello 384 Hangi Parfüm Muadili – Ne Kokusu?

Bargello kadın ve erkek parfümü konusunda kendini aşan markalardan biri oldu. Muadili üretim yapan Bargello 384 hangi parfüm ve ne kokusu? İçindekiler ve notalarını araştıranlar için rehber içerik. Bargello alanında en iyi muadili parfüm üreticilerinden biridir. Kadın kokuları kadar erkek kokuları da ilgi görmektedir. Hemen hemen her ilde bir Bargello parfümeri ile karşılaşmak da mümkün. Peki kadınların çok severek kullandığı 384 kodlu parfüm hangi parfümün muadili? Haberimizde bu parfümün notaları ve içindekileri de eklemeyi unutmadık.

Kokusuna önem veren ve parfüm seçerken titiz davranan kadınların genel tercihi 384 kodlu Bargello marka parfümdür. Bu parfüm turunçgil ve çiçek esansları ile sizi oldukça ferah ve rahat hissettirecek. Parfümü kullandığınız an itibariyle özgüven tazelemesi yaşayacaksınız. Genelde parfüm seçimi yaparken ten uyumuna dikkat e dilmez ancak buna da önem verilmelidir. Bargello 384 kodlu parfüm teninize sıktığınızda rahatsız etmez ve kısa sürede uyum sağlar. Kremsi yapısı sayesinde kısa sürede yayılır ve kalıcı etkilidir.

Bargello 384 Hangi Parfüm?

Bargello muadili parfüm ürettiğinden bu markayı tercih edenler aldıkları parfümün orjinalini de araştırıyorlar. Orjinale neredeyse birebir uyan kokulara muadili parfüm denir. Peki, Bargello 384 Bombshell hangi parfüm muadili:

 • Bargello’daki adı Bombshell’dir.
 • Bargello 384 Bombshell parfüm kokusu Victoria’s Secret markasının muadilidir.
 • Koku tipi, Floral.
 • Cinsiyet, bayan parfümüdür.
 • Koku notaları: Turunçgil, Çiçeksi, Fresh, Meyveli, Şeker’dir.

Etkileyici ve ferah bir koku arayan bayanların tercih ettiği parfümlerden biridir. Bargello 384 Bombshell parfümü markanın en çok satışını yaptığı parfümlerden olmuştur. Çok fazla tercih edilmesinin nedeni ise 7 – 10 saat arasında kalıcılık sağlaması, ferahlığı ve çiçeksi diyebiliriz.

Bargello 384 neyin muadili merak edenler olduğundan dolayı bu parfümün orjinalinin Victoria’s Secret olduğunu araştırarak burada sorulara cevak verdik.

Bargello 384 Notaları

Victoria’s Secret markasının muadili olan Bargello 384 Bombshell parfümün notaları yani içindekiler de sıklıkla araştırılıyor. Parfümün notaları: Turunçgil, Çiçeksi, Fresh, Meyveli, Şeker şeklindedir. Parfümü kullandığınız an kısa sürede yayıldığını ve ferahlık hissiyatını alacaksınız.

Muhtemelen bu parfümü kullanan kadınlara birçok kişiden övgü alacaktır. Çünkü genel olarak yorumlara baktığımızda çok beğenildiği ve kokuyu kullanana sürekli parfümünün adının sorulduğu şeklinde açıklamalar ile karşılaşıyoruz.

Güzel Kokulu Bargello 384 Kadın 100 ml Parfüm EDP Floral

Bargello 384 parfüm içindeki turunçgil ve çiçek esansları ile sizi oldukça ferah hissettirecek. Bu parfüm ile hem meyveli, hem şekerli hem de ferah bir kokuya bürünürsünüz. Bütün cilt yapısına uygun olan bu parfümü cildinize ya da kıyafetinize uygulayabilirsiniz. Her yaştan kadın tarafından tercih edilen bu koku herkes tarafından beğenilmektedir.

Duş aldıktan sonra kullanmanız halinde Bargello 384 kadın 100 ml parfüm EDP Floral kokusu, daha ferah bir hissiyat verecektir. Tek bir sıkımda düşündüğünüzden çok daha fazla etki ettiğini fark edeceksiniz. Normal kullanımınızda da 1 – 3 defa sıkmanız yeterlidir.

Kokusu kalıcı olduğundan iki günde bir kullanabilirsiniz. Sabah saatlerinde kullandığınızda kokunun akşama kadar üstünüzde kaldığını hatta birkaç gün sonrasına kadar etki ettiğini görebilirsiniz. Ancak parfüm kıyafette kaldıkça doğal olarak diğer parfümler gibi kokusu azalıyor.

Bargello 384 Kadın Parfüm Fiyatı

Bargello 384 bayan parfümü fiyatı parfümün özellikleri ve performansına göre belirlenmiştir. Uzun süredir Bargello mağazalarında bir alana ikincisi indirimli fiyatı üzerinden satış yapılmaktadır. Ayrıca ikinci parfümü isterseniz farklı bir koku olarak da seçebilirsiniz. Örneğin kendinize parfüm alırken ikinci kokuyu eşiniz, anneniz ya da kardeşiniz için alabilirsiniz. Herkesin bütçesine uygun parfümler satan Bargello markasında 384 kodlu parfüm gibi birçok güzel kokuyu bulabilirsiniz. Bütün cilt tiplerine uyum sağlayan kokuyu günlük olarak ya da özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Şaşkın bırakacak olan kalıcılığı ile gün boyu şekeli ve ferah hissedin. Parfümü dilerseniz online alışveriş sitelerinden de satın alabilirsiniz.

Bu parfümü ilk defa kullananlar ya da kokusunu beğenenlerin en çok merak ettiği konu olan Bargello 384 hangi parfüm sorusunun yanıtı ise Victoria’s Secret markasıdır.

Bargello 384 Kullananlar

Bargello 384 hangi parfümün muadili sorusu kadar kullanıcı yorumları da merak ediliyor. Sizin için genel kullanıcı yorumlarını inceledik. Bu yorumlar online alışveriş sitelerinde bu ürünü alıp kullanan bayanların yaptığı yorumlardır. Satıcı için yapılan yorumları değil burada koku ile ilgili yorumları bulabilirsiniz.

 • Güzel çiçeksi ferah bir koku. Gayet memnun kaldım.
 • Çok Güzel bir ürün çok beğendim şekerli ve ferah bir koku, ben bu kokuyu genelde kış aylarında tercih ediyorum.
 • Kokusu gayet fresh ve rahatsız etmeyen bir koku. Yaz ve kış aylarında kullanabileceğiniz bir koku. Kalıcılık konusuna gelecek olursak tabi ki muadil bir parfüm olduğundan orjinali kadar iyi performans beklemek haksızlık olur.
 • Denemek için almıştım ancak yeni kokumu buldum resmen. Bu koku hem fiyat hem de performans yani kalıcılık bakımından oldukça güzel.
 • Kokuyu kullanmaya başladıktan sonra eşim, çocuklarım ve arkadaşlarım parfümünü mü değiştirdin bu daha güzel demeye başladı.
 • Koku güzel ancak sanırım tam olarak aradığım koku değil. 

Bargello parfümleri hakkında daha fazla bilgi almak ve parfüm kodların öğrenmek için Bargello parfüm kodları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Muadili parfüm üretimi yapan markanın Bargello 384 hangi parfüm araştırması yapanlar için parfüm hakkında bütün bilgileri toplayıp burada yayınladık.

Parfümler, tene ya da kıyafetlere uygulanabilir. Seçtiğiniz koku sizi daha özgüvenli ve temiz hissettirecektir. Özel esanslarıyla bu parfüm size hem ferah hem de şeker kokusu katacak. Kokuyu yaz aylarında tercih edebileceğiniz gibi kışın da kullanabilirsiniz. Ferah kokusu sayesinde temizlik hissiyatı verir. Temiz cildinize uyguladığınızda ferahlığı tüm vücudunuzda hissedersiniz. Kullanım aşamasında ise Bargello parfüm 384 1 – 3 defa sıkılması yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir