Genel

Beşiktaş Emoji Kopyala Yapıştır

Beşiktaş emojisi kopyala yapıştır işlemi taraftarlar arasında sık kullanılan şeylerden biridir. Beşiktaş taraftarları biyografilerinde ya da kullanıcı adlarında siyah beyaz beşiktaşın sembolünü sıklıkla kullanıyorlar. Hangi takımlı olduğunuzu herkese duyurmak için siz de bu emojileri kullanabilirsiniz. Siyah beyaz Beşiktaş sembolü kopyala yapıştır işlemi için burada özel bir buton oluşturduk. Telefondan ya da bilgisayardan kopyala butonuna dokunarak kolayca bu emojiyi kopyalayabilirsiniz.

Beşiktaş emoji kopyala işlemini tek dokunuşla yapabileceğiniz gibi diğer siyah ve beyaz sembolleri kopyalayarak da istediğiniz herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.

Beşiktaş Emoji Kopyala

Beşiktaş emoji kopyala yapıştır işlemi için aşağıdaki basit butonu kullanabilirsiniz. Bu butona dokunduğunuz an cihaz otomatik olarak bu sembolü kopyalayacaktır. Ardından yapıştırmak istediğiniz yere bilgisayardan sağ tıklayıp yapıştır diyerek yapıştırabilirsiniz.

Kopyaladığınız sembolü mobilden yapıştırmak için yapıştıracağınız alana basılı tutun. Ardından yapıştır seçeneği gelecektir. Bu seçeneğe dokunarak kopyalanan sembolü yapıştırmış olursunuz.

‏‏‏‏‏‏‏‏

Beşiktaş Sembolü Kopyala

Beşiktaş sembolü de taraftarlar tarafından sık kullanılıyor. Instagram, Facebook, Twitter, Whatsapp ya da Telegram da Beşiktaş’ın sembolü olan siyah ve beyaz figürlerini kullanmak istiyorsanız. Aşağıdaki siyah ve beyaz emojileri ve sembolleri kopyalayın.

Siyah Emojiler;

◼️🖤⬛⚫🔲

Beyaz Emojiler;

🤍⚪❕

Yukarıda siyah ve beyaz emojileri ayrı ayrı paylaştık. İsterseniz siyah ve beyaz kalp emojileriyle, isterseniz de yuvarlak siyah ve beyaz emojileri kullanabilirsiniz. Bununla birlikte siyah ve beyazın aynı emojide bulunduğu kare emojiiyi de Beşiktaş’lı olduğunuzu göstermek için sosyal medya hesaplarınızda kullanabilirsiniz.

Futbol takımı taraftarları sosyal medya da ya da buna benzer alanlarda hangi takımlı olduklarını profillerine yazı olarak ya da sembollerle ekliyorlar. Eğer siz de sembollerle hangi takımlı olduğunuzu göstermek istiyorsanız burada verdiğimiz emojilerden faydalanabilirsiniz.

Beşiktaş Kartal Emojisi Kopyala

Beşiktaş futbol takımının sembolü kartaldır. Bir çok alanda Beşiktaş taraftarları takımlarını profillerine sembolü ile ekliyorlar. Eğer siz de takımınızın sembolünü profilinize ya da kullanıcı adınızın olduğu yere yazmak istiyorsanız aşağıdaki kartal sembolünü de kopyalayabilirsiniz.

Kartal Emojisi;

🦅

Eniyisor.com’a gelen sorulardan biri de tuttuğum takımın renklerini bulamıyorum siyah ve beyaz emojilerini nereden bulurum sorusu oldu. Biz de kullanıcımız için araştırıp emojiyi bulduk. Buradan bu emojiyi kopyalayıp istediğiniz herhangi bir platformda kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir