Haber

Beşiktaş Forma 2023 – 2024 Yeni Formaları

Beşiktaş Kulübü, 2023-2024 sezonunda giyeceği üç formayı sosyal medyada paylaştı. Fanatikler tarafından Beşiktaş forması için olumlu ve olumsuz yorumlar geldi. Beşiktaş’ın 2023-2024 sezonunda kullanacağı iç saha, deplasman ve alternatif formaları resmi kanallar aracılığıyla duyuruldu. Beşiktaş’ın resmi Twitter hesabından da tanıttığı formalar genel itibariyle çok beğenildi.

Hemen hemen her yıl futbol takımları, yeni formalar çıkarıyor. Yeni formalar çıkarılmasının nedeni ise futbol kulübünün forma satışını arttırmak istemesinden kaynaklanmaktadır. Hem forma satışını arttırmak hem de bu sayede kulüp gelirlerini yükseltmektir. Yeni sezon Beşiktaş Formaları ise hemen hemen herkes tarafından beğenildi diyebiliriz. Üç farklı dizaynda yapılmış olan bu formalar arasında beyaz, siyah ve kırmızı renkler bulunuyor. Formalar arasında en dikkat çekici olan ise kırmızı olan oldu.

Beşiktaş Forma 2023

Formalar arasında Beşiktaşın renklerini barındıran siyah beyaz formanın görünümü de oldukça şık görünüyor. Futbol tutkunları için yeni sezon Beşiktaş formalarını aşağıda listeledik.

Beşiktaş Siyah Beyaz İç Saha Forması

Beşiktaş Formaları

Formaya baktığımızda beyaz üzerine siyah çizgiler ve omuz kısmındaki daha koyu siyah çizgiler ön planda duruyor. Adidas marka olan tişörtlerin bu yıl ne kadar satılacağı ise merak konusu.

Beşiktaş siyah beyaz forma

Beşiktaş Kırmızı Forma

En beğenilen formalarından biri de 2023 – 2024 sezonunda kullanılacak olan kırmızı forma oldu diyebiliriz. Aşağıdaki görsellerden formayı inceleyebilirsiniz.

Beşiktaş kırmızı forma

Kırmızı üzerine beyaz şeffaf çizgiler, omuz ve boyun kısmındaki siyah detaylarıyla kırmızı forma da yukarıdaki gibidir. Formanın ön yüzünde adidas logosu, Beşiktaş logosu ve Rain markasının logosu yer alıyor.

Beşiktaş JK Kıırmızı forma

Sosyal medyada binlerce kişi tarafından beğenilen forma görselleri genel itibariyle beğenilmiş gibi görünüyor. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda beyaz formanın çok beğenildiğini fakat kırmızı formanın da adeta yakıyor şeklinde yorumlarıyla karşılaşıyoruz. Bazı fanatikler ise çubuksuz forma mı olur? Nerede bu çubuklar şeklinde yorumlar yaparak tepki gösteriyor.

Siyah Forma

Beşiktaş’ın 2023 – 2024 sezonunda kullanacağı siyah forma görselleri ise yukarıdaki gibi. 2023-2024 sezonu Beşiktaş Futbol Takımı iç saha ve deplasman forması satışları başlamış durumda.

Beşiktaş Yeni Sezon Forması 2023 – 2024

Beşiktaş yeni sezon forması futbol severler tarafından sıklıkla araştırılan konulardan biri olduğu için burada paylaştık. Bu formaları resmi internet sitesinden, Beşiktaş mağazaları gibi yerlerden satın alabilirsiniz. Formalar arasında en çok beğenilen forma kırmızı ve beyaz renkte olanlar oldu. 11 Ağustos 2023 tarihinde Süper Lig başladı. Ligin başlamasıyla birlikte futbol takımları da yeni formalarını tanıttı.

Formalar güncel olarak satışta. Bu formaları yukarıda da belirtmiş olduğumuz kanallar aracılığıyla satın alabilirsiniz. Hediye olarak ya da kendiniz için formayı almayı düşünüyorsanız ve deneme fırsatınız varsa kesinlikle bütün renkleri denemenizi öneriyoruz. Çünkü formaların hepsi de birbirinden güzel görünüyor.

Beşiktaş 2023 – 2024 yeni sezon formaları hakkındaki düşüncelerinizi de yorum kısmından yazabilirsiniz. Ayrıca ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz başlıkları da aşağıdan ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Beşiktaş 2023 2024 Forma
    Beşiktaş forma 2023 2024 sezonu için tanıtıldı. Siyah, beyaz ve kırmızı renklerde tanıtılan formalar genel itibariyle olumlu yorumlar almakla birlikte oldukça sevildi. Beşiktaş taraftarları kadar Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarlarından da forma ile ilgili olumlu yorumlar geldi. Twitter ve diğer resmi hesaplardan paylaşılan bu formalar satışa sunulmuş durumda. Formaları güvenilir anlaşmalı yerlerden satın alabilirsiniz. Beşiktaş yeni forması hakkındaki düşüncelerinizi de buradan yazabilirsiniz. Formalardan benim en çok beğendiğim ise Kırmızı renkte olan oldu. Beyaz renkli forma her ne kadar klas dursa da kırmızı renkli olanın da adeta yaktığını söyleyebilirim.

    Beşiktaş Yeni Sezon Forma 2024

    Beşiktaş yeni sezon forma görsellerini yukarıdan inceleyebilir ve fotoğrafları da telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Formayı satın almayı düşünüyorsanız kesinlikle resmi satış noktalarından almanızı öneririz. Bildiğiniz gibi her ürünün sahtesi çıktığından dolayı, sokak başındaki mağazalarda dahi bu tür formaları görmek mümkün olabiliyor. Bu nedenle direkt olarak anlaşmalı noktalardan satın almanız tüketici olarak daha faydalı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir