Teknoloji

Blind ID Hesap Silme Linki 3 Adımda Hesap Kapatma

Sosyal medya uygulamaları her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Fakat insanlar anonim kalabilecekleri uygulamaları daha fazla tercih ediyorlar. Bu uygulamalardan olan “Blind ID uygulamasında hesap silme” nasıl yapılır? Hesap silme linki var mı gibi soruları bu başlık altında yanıtlıyor olacağız. BlindID uygulamasında hesabınızı silmek istediğinizde bunu uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Yani ekstradan bir link ya da internet sitesine giriş yapmanız gerekmez.

BlindID hesap silme linki, sıkça aranan konulardan olsa da direkt link üzerinden bu işlem yapılamıyor. Hesabı kapatmak için uygulamaya giriş yapmalısınız. Uygulama içerisinde hesabınız açıksa aşağıda bahsettiğimiz adımları sırasıyla uygulayın. Blind ID hem yaptığı reklamlar ile hem de çok fazla kullanıcıya sahip oluşu nedeniyle günümüzde en çok kullanılan uygulamalardan biri haline geldi. Bu uygulamayı bu kadar popüler yapan şey ise random yani rastgele olarak, insanlarla konuşmamıza olanak sağlıyor. İlişki, sohbet, dert anlatma gibi çeşitli kategoriler de mevcut. Bu kategorilerden size uygun olanını seçtikten sonra, Ara butonuna basıp rastgele birini arıyorsunuz. Uygulama üzerinden isterseniz adınızı ya da bir takma isim de yazabilirsiniz. Ayrıca ücretli bir şekilde, aranacak kişilerin kadın mı yoksa erkek mi olacağını da belirleyebiliyorsunuz. İşte detaylarıyla birlikte Blind id hesap silme adımları.

Blind ID Üyelik Silme

Blind ID Hesap Nasıl Silinir

BlindID uygulaması üzerinden hesap silme işlemi yapılabilir. Hesap silerken, yukarıdaki görseldeki uyarı ile karşılaşırsınız. Bu uyarıda, hesabınızı silmeyi onayladığınızda 10 gün içerisinde bütün verilerinizin silineceğinin uyarısı yapılır. Aynı zamanda, hesap silme talebini verdikten sonra 10 gün dolmadan giriş yaparsanız hesap silme talebiniz iptal olur. Üyeliğini iptal ettirmek isteyenler için BlindID hesap silme adımları:

  • Blind uygulamasına giriş yapın.
  • Uygulamaya girdikten sonra sağ alttaki kullanıcı simgesine tıklayın.
  • Açılan ekranın sağ üst kısmındaki çark sembolüne dokunun.
  • Açılan ekranı aşağı doğru kaydırın.
  • En alt kısımdaki Hesabı Sil seçeneğine basın.
  • Bu düğmeye bastığınızda hesabınız silinir.

Hesabınızı silmek için bu buton sayesinde üyelik iptal etme talebi gönderirsiniz. Bu talebi gönderdikten sonra 10 gün içerisinde hesabınız tamamen silinir. 10 gün dolmadan tekrar Blind ID hesabınıza giriş yaparsanız hesap silme talebiniz iptal olacaktır.

BlindID İsim Değiştirme

BlindID uygulamasını ilk yüklediğinizde size rastgele bir isim verecektir. Genelde Ara butonun bastığınızda size farklı lakaplarla seslenmelerinin nedeni de budur. Eğer Blin ID’de adınızı değiştirmek istiyorsanız; uygulamaya girin, sağ alt kısımdaki kullanıcı simgesine dokunun. Açılan ekranın sağ üst kısmındaki kalem simgesine dokunun ve yeni kullanıcı adınızı yazın.

Blind ID uygulamasında isim değiştirmek ücretsizdir. Fakat, sadece kadınlarla ya da sadece erkeklerle konuşmak istiyorsanız premium satın almanız gerekir. Ayrıca reklamları engellemek için de yine Premium sahibi olmanız gerekiyor.

BlindID Güvenli mi?

Blind ID anonim bir şekilde insanlarla 45 saniye konuşma yapmanıza olanak sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Uygulama 45 saniye görüşme süresi dolduktan sonra görüşmeyi sonlandırır. İsterseniz ücretli bir şekilde konuşma süresini uzatabilirsiniz. Ayrıca arkadaş ekle özelliği sayesinde arkadaşlarınızla da konuşabiliyorsunuz. Bunun beraberinde premium sahibi olan kişiler bir önce görüştükleri kişi ile belirli miktar altın vererek tekrar konuşabiliyorlar.

Blind ID uygulamasının güvenilirliği hakkında araştırma yaptığımızda herhangi bir problemle karşılaşmadık. Uygulamanın da belirttiği gibi tamamen Anonim bir uygulamadır. Yani diğer kullanıcılara sizin hakkınızda herhangi bir bilgi vermez. Uygulamanın bu kadar popüler olma nedenlerinden biri de bu diyebiliriz. Fakat konuşma süresi 45 saniye olduğundan dolayı bu sürenin de çok yetersiz olduğunu söyleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir