Genel

Erkekleri ve Kadınları Etkileyen Boşaltan Sözler

Boşaltan sözler, denilince akla ilk olarak yetişkin içerikli sözler gelmektedir. Partnerler arasındaki ilişki bir süre sonrasında rutinleşebilir ve heyecanı da kaçabilir. Bu gibi durumlarda ise partnerler farklılıklara giderek ilişkilerini taze ve zinde tutmaya özen gösterir. Peki partnerler arasındaki ilişkiyi ayakta tutan en büyük olgu nedir? Bunun cevabı belli, sadakat ve sonrasında da ilişkideki güven diyebiliriz.

Boşaltacak sözler, ise tam olarak bu konuda devreye giriyor. Partnerler birbirini etkilemek adına ilişkide birbirlerine farklı cümleler kurabiliyorlar. Örnek verecek olursak “erkeğim ve kadınım” gibi. Bu sözler her ne kadar basit gibi görünse de ilişki esnasında oldukça etkileyici sözlerdir. Erkekleri ve kadınları etkileyen sözler genelde birbirinden farklıdır. Ancak genel itibariyle sahiplenici ve arzulayıcı sözler partnerinizin çok daha fazla etkilenmesini sağlar. Bu durumda ilişki esnasında söylemek için boşaltacak sözler arıyorsanız burada bazı önerileri görebilirsiniz.

Boşaltan Sözler Ne Zaman Söylenmeli?

boşaltacak sözler

Partnerinizle ilişki esnasındaysanız ve birleşmenin bitişine doğru boşaltan sözler söyleyebilirsiniz. Ancak boşalma dediğimiz sözcük genel itibariyle, erkek ve kadının ilişki esnasında boşalması anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda hamilelik söz konusu olduğundan dolayı buna da dikkat edilmelidir. Boşaltan sözler genelde telefon konuşmalarında, Whatsapp ya da Instagram mesajlaşmalarında da sıklıkla kullanılmaktadır.

Uzaktaki partnerini etkilemek isteyen kadın ve erkekler boşaltacak cümleler kurabiliyorlar. Bunun genel amacı ise partnerlerini tahrik etmektir. Gariptir bilinmez ancak insanlar partnerlerini olur olmadık yerlerde tahrik etmekten haz alıyorlar. Ayrıca konusu açılmışken uzaktaki sevgiliyi tahrik edici sözler haberimizi de okumayı unutmayın.

Boşaltacak Sözler Nelerdir?

  • Onu arzuladığınızı söyleyin.
  • İlişki esnasında onu tamamen hissetmek istediğinizi söyleyin.
  • Yolda olduğunuzu söyleyin.
  • Bu ıslaklık hissini sevdiğinizi söyleyin.
  • Nefesin nefesime karışsın istiyorum.
  • Telefonla konuşurken ya da mesajlaşırken konuştuklarınızı hayal etmesini sağlayın.

Boşaltacak sözler kişiden kişiye değişir. Örneğin bazı insanlar erkeğim lafından çok hoşlanırken bazıları da kucağında kaybolmak istiyorum benzeri bir sözden etkilenebilir. Bu nedenle partnerinizin durumuna göre ona özel cümleler kurmanızı öneririz. Ayrıca yukarıdaki sözleri açıklayacak olursak aşağıdaki başlıklardan inceleyebilirsiniz.

1. Onu Arzuladığınızı Söyleyin

 Onu Arzuladığınızı Söyleyin

Partnerinize onu arzuladığınızı söylemek olayın uç noktasıdır. Her iki tarafta birbirini istiyorsa bu cümleyi duymak hem kadın için hem de erkek için oldukça özel bir şeydir. Eğer yanınızdaysa kulağına fısıldayarak bunu söyleyebilirsiniz. Yine telefon konuşmasındaysanız da yine düşük bir ses tonuyla söylemeniz halinde partnerinizi etkilemeyi başarırsınız.

Mesajlaşırken bu durum biraz daha farklı olabilir. Çünkü mesajlaşırken tam olarak duyguyu yansıtmak biraz daha zordur. Bu nedenle seni arzuluyorum derken mesajın sonuna özel emojiler de ekleyebilirsiniz. Ya da bunu sesli mesaj olarak ta gönderebilirsiniz.

2. İlişki Esnasında Onu Tamamen Hissetmek İstediğinizi Söyleyin

İlişki esnasında söylenen cümleler oldukça etkileyici ve haz uyandırıcı olmalıdır. Bu cümlelerden biri de seni tamamen hissetmek istiyorum cümlesidir. Bu cümle birleşme esnasında çiftin daha sıkı sıkıya birbirine karışması anlamına gelir. Evliliklerde eşler arası hayatın fazla olması daha mutlu bir aile yapısını ortaya koyduğundan ilişkiniz esnasında partnerinizi mutlu etmeyi de bilmelisiniz.

Onu tahrik edecek ve sadece onu istediğinizi ifade eden cümleler kurarak size hem eşler arası anlamda hem de duygusal anlamda bağlanmasını sağlayın.

3. Yolda Olduğunuzu Söyleyin

ilişki esnasında söylenecek sözler

İlişki esnasında erkek de kadın da belirli bir süre sonrasında ilişkiden dolayı dışa sıvı atımı gerçekleşir. Buna ise halk dilinde boşalmak denir. İlişki esnasında erkek ya da kadın geliyorum diyorsa bu da boşalacağı anlamına gelmektedir. Siz de ilişki esnasındayken geliyorum derseniz partnerinizin öz güveni artacak ve kendini daha iyi hissedecektir.

4. Nefesin Nefesime Karışsın İstiyorum

Bu söz partneriyle bir bütün olmak istediğini ifade eder. İlişki esnasında çok farklı pozisyonlara girilebilir ancak genel anlam itibariyle duygusal birleşim çok daha fazladır. Çünkü birbirine ilgi duyan iki kişinin ilişkiye girmesi sonucu duygusal hislerin daha baskın bir hal aldığı bilinmektedir. Bu sözü söyleyerek partnerinizi etkilemeyi başarabilirsiniz.

5. Telefonla Konuşurken ya da Mesajlaşırken Konuştuklarınızı Hayal Etmesini Sağlayın

Eğer telefonla konuşurken bu tür konuşmalar yapıyorsanız partnerinizin sizi ve konuştuklarınızı hayal etmesini sağlayın. Çünkü bu durumda konuştuklarınız çok daha anlamlı ve hissedilebilir olacaktır. Örnek verecek olursak “arkandan gelip sana sımsıkı sarıldığımı hisset” gibi bir cümle kurulabilir. Tabii bu tamamen size kalmış bir şeydir. Farklı cümleler ya da mesajlar yazarak da partnerinizi etkilemek sizin elinizde.

Erkek Boşalınca Neden Rahatlar

İlişki sonrası bir rahatlama geldiği bilimsel olarak ta kabul edilmektedir. Hem erkek hem de kadın boşaldıktan sonra rahatlar. Örneğin akşam saatlerinde ilişkiye girildikten sonra uyuyan çiftler daha deliksiz bir uyku çekerler. Erkek boşalınca neden rahatlar sorusunun yanıtı ise “Uzmanlara göre eşler arası tatminle beraber bazı endorfin, katekolamin ve sitokin gibi uyku getiren hormonlar salgılanmaktadır. Aynı zamanda boşalma prolaktin hormonunun artışı ve dopamine hormonunun azalmasına bağlı olarak uyku da getirir. Bu durum da erkeklerde orgazm halinin bitişiyle gelen uykuyu da açıklar niteliktedir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir