Genel

BTS Konser Bilet Fiyatları 2023 Kaç TL?

BTS, dünya genelinde en çok tanınan ve takip edilen müzik gruplarından biridir. Peki, BTS Konser bilet fiyatları 2023 ne kadar?

Youtube’ta 2 yıl önce yayınlanan şarkıları Dynamite toplamda 1.5 milyar defa dinlenmiştir. Normalde milyon izlenen ünlüler dahi bize çok fazla gelse de bu grup milyarlarca defa dinleniyor. Doğal olarak konser bileti fiyatları da merak ediliyor. Burada BTS’in konserlerinin nerede olacağını ve bilet fiyatlarının ne kadar olduğuna dair bilgilere ulaşabilirsiniz. BTS Bilet Fiyatları:

BTS Konser Bilet Fiyatları 2023

K-Pop denince akla ilk gelen grup BTS diyebiliriz. Dünya genelinde birçok genç tarafından tanınan ve sevilen BTS grubu sık sık konser veriyor. Ülkemize de bazen ziyarette bulunuyorlar. BTS konserleri genelde yıl içerisinde 1 – 2 defa oluyor. Konser ücretleri ise aşağıda tabloda listelendi.

BTS Konser Bilet Fiyatları 2023:

Konser Oturma YerleşimiFiyatı (TL)
İlk Sıralar (İlk 8-10 sıra)12000 TL
Orta Sıralar8000 TL
Sahne Sol-Sağ Yan Taraflar6000 TL
En Arka Sıralar4000 TL
BTS Bilet fiyatı

BTS Konser Bileti Kaç TL 2023

BTS toplamda 7 üyeden oluşuyor. Bu üyeler, RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V, and Jungkook‘dur. Son zamanlarda sık sık konserler veriyorlar. Amerika’da verdikleri konserler için 2023 yılında fiyatlar 300-350 Dolar civarındadır. Ancak bazı durumlarda bu fiyatlar daha da artabiliyor. Ülkemizde BTS konserine gidecek olanların ise yaklaşık olarak 6000 – 8000 TL civarında bilet fiyatını ödemesi gerekiyor. Ön sıralar için daha fazla ücret talep edilebilir.

BTS Bilet Fiyatları

BTS konserleri için konserin yapıldığı yere göre fiyatlar değişmekte. Örneğin Atlanta’da yapılacak olan konser için bilet fiyatı 237$, Dallas’da yapılan konser için bilet fiyatı 1093$‘dır. Fiyat belirlenirken öncelikli olarak katılacak kişi sayısı ve ülkenin ekonomik durumuna bağlı olarak fiyat belirlenmektedir. Hemen aşağıdaki tablodan BTS bilet fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Yıl içerisinde yapacağı konser ülkeleri ve şehirleri de listede yer almıştır. Bts bilet fiyatları:

Şehir (Amerika)Bilet Fiyatı ($)
Atlanta, GA.$237.00
Chicago, IL$1093.00
Dallas, TX.$1093.00
Orlando, FL$325.00
Pasadena, CA$1325.00
Toronto, ON$450.00

BTS Türkiye Konseri Ne Zaman 2023

BTS Türkiye konseri ne zaman sorusu da hayranlar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. 2023 yılında bununla ilgili bir haber olmasa da 2023 yılında muhtemelen BTS Türkiye konseri verileceği düşünülmektedir. Ancak resmi kaynaklardan herhangi bir bilgi verilmediği için net bir şey söylemek imkansızdır.

BTS Türkiye konseri planlandığı zaman güncel bilet fiyatlarını da yine buradaki listede sizler için listeleyeceğiz. BTS Konser bilet fiyatları yukarıdaki tabloda listelendi.

BTS İstanbul Konseri

BTS İstanbul konseri olur mu bilinmez ama bilet fiyatlarının çok pahalı olacağı muhtemel. Genel bilet fiyatlarına baktığımızda minimum 250 dolar civarlarında 250 dolar da yaklaşık olarak 5000 TL civarında olduğundan konsere ne kadar talep olur bilinmiyor. Hayranları daha çok öğrenciler ve gençler olduğundan dolayı bu bilet fiyatları ülkemizde oldukça uçuk rakamlar olarak ifade edilebilir.

BTS Konser Bilet Fiyatlarını merak edenler için burada fiyat bilgilerini listeledik. Eniyisor.com‘a gelen soruları sürekli yanıtlamaya özen gösteriyoruz. Diğer haberler için Buradan bizi takip edin. Bu sayede en güncel Bts haberlerini inceleyebilirsiniz.

BTS Hakkında Kısa Bilgi

BTS, Koreli bir erkek pop grubudur. Grup, 2013 yılında Big Hit Entertainment tarafından kurulmuştur. Grup, adını Korece “Bangtan Sonyeondan” (Bangtan Boys – “Korunan Erkekler” anlamına gelir) olarak çevirebilir. BTS, J-Hope, Jin, Suga, V, Jimin, RM ve Jungkook adlı 7 üyeden oluşur.

BTS, özellikle K-Pop dünyasında büyük bir başarı elde etmiştir. Grup, çok satan albümler, hit şarkılar ve turnelerle tanınmaktadır. Ayrıca, BTS, sosyal medya ve dijital platformlarda büyük bir hayran kitlesine sahipler. Grup, ayrıca sosyal ve kültürel konular hakkında fikirlerini paylaşmakta ve hayranlarına öncü bir rol model oluyorlar diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir