Haber

Burcu Biricik Kaç Yaşında – Boy Kilo, Burcu Ne?

Sosyal medya gönderileri ve açıklamaları ile magazin gündeminde sürekli yer bulan Burcu Biricik, hayranları tarafından sıkça araştırılıyor. Araştırılan konular arasında Burcu Biricik kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu ne gibi sorular da var. Bu konular hakkında merak ettiğiniz bütün soruları burada yanıtladık. Burcu Biricik hakkında merak edilen bütün konular burada cevap bulacak. Magazin gündeminde olduğu kadar, rol aldığı dizi ve filmlerde de gösterdiği büyük başarı ile kendinden sıklıkla söz ettiriyor. Kuzgun dizisinde Dila karakterini canlandıran güzel oyuncu, kaç yaşında, saç rengi burcu, nereli ve daha bir çok özel bilgiye buradan bakabilirsiniz. Ejder Kapanı filminde Kumru, Kedi Özledi filminde Lale, Bana Masal Anlatma projesinde ise Ezgi karakterini canlandırmıştı.

Burcu Biricik boy kilo, gibi bilgileri de sıkça araştırıldığı için burada bu konu hakkında da bilgi veriyor olacağız. Bu sayede, güzel oyuncu hakkındaki bütün bilgilere tek başlıktan ulaşmış olacaksınız. Kırmızı oda dizisinde Boncuk karakteriyle, konuk oyuncu olmuştur. Son dönemin en popüler kadın oyuncularından biridir. Birçok dizi ve film projesinde rol almış, Camdaki Kız dizisiyle tekrardan izleyicilerin karşısında çıkmıştır. Son projesi ile tekrardan gündeme gelen Burcu Biricik kaç yaşında, Burcu Biricik boy kilo ve burcu gibi bir çok sorunun yanıtına buradan bakabilirsiniz.

Burcu biricik kimdir

Burcu Biricik Kimdir?

Muhteşem Yüzyıl, Bana Masal Anlatma, Kedi Özledi, Kırmızı oda ve birçok dizi filmde rol alan Burcu Biricik Türk kadın oyuncudur. Son günlerin en çok merak edilen isimlerinden biridir. Camdaki Kız dizisi ile ekranlara tekrar gelen Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 yılında Antalya’nın Elmalı ilçesinde doğmuştur. Lisans eğitimini İzmir Ege Üniversitesinde Arkeoloji bölümünde yapmıştır. Oyunculuğu kadar güzelliğinden de oldukça fazla söz ettiren Burcu Biricik, internette en çok aranan ünlü isimlerden biridir.

Güzel oyuncu birden fazla dizi ve film projesinde rol almıştır. Dizi ve filmlerdeki karakterleri oyunculuk performansıyla oldukça iyi canlandırmıştır. Performansının iyi oluşu da doğal olarak bütün ilgileri üzerinde topluyor. Güzel oyuncu hakkında merak ettiğiniz diğer konuları ise alt başlıktan inceleyin.

Burcu Biricik Kaç Yaşında?

Burcu Biricik kaç yaşında; 4 Mayıs 1989 tarihinde dünyaya gelen oyuncu 34 yaşındadır.

4 Mayıs 1989 yılında Antalya’da doğan güzel oyuncu, 2006 yılında Antalya’da yapılan Miss Mediterranean güzellik yarışmasından Akdeniz Kraliçesi seçilmiştir. Lise yıllarında katılmış olduğu tiyatro festivalinde ödül almış ve daha sonrasında ise profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar vermiştir. Burcu Biricik, oyunculuk hayatına Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer olarak başladı. Tiyatroda İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi bazı oyunlarda rol almıştır.

Burcu biricik

Burcu Biricik Boy Kilo 2023

Burcu Biricik Boyu Kilosu: 1.70 metre boyunda olan güzel oyuncu 53 kilodur.

İnternet kullanıcıları tarafından sıkça araştırılan konulardan biri olan Burcu Biricik boyu ve Kilosu bilgileri de yukarıdaki gibidir. Güzel oyuncu, sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor. Rol aldığı projeleri, gezdiği yerleri ve sevdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşıyor. 3 milyon 600 binden fazla takipçisi var. Paylaştığı fotoğraflar, hikayeler ve reels videoları binlerce kişi tarafından beğeniliyor, milyonlarca görüntüleme alıyor. Yerli olduğu kadar, yabancı insanlar tarafından da takip ediliyor. Bunu gönderilerin altındaki, İngilizce ve diğer dillerde yazılmış yorumlardan da anlayabilirsiniz.

Burcu Biricik Nereli

Burcu Biricik Burcu Ne?

4 Mayıs 1989 yılında dünyaya gelen Burcu Biricik’in burcu; Boğa’dır.

Burcu Biricik Dizileri

34 yaşında olan güzel oyuncunun rol aldığı projeler:

2021 – 2023 Camdaki Kız Nalan İpekoğlu

2021 – Kırmızı Oda (Boncuk) (TV Dizisi)

2019 – Kuzgun (Dila) (TV Dizisi)

2019 – Çiçero (Ajan) (Sinema Filmi)

2018 – Her Şey Seninle Güzel (Deniz) (Sinema Filmi)

2018 – 8. Gün (Bahar)(TV Dizisi)

2016 – Çok Uzak Fazla Yakın (Aslı) (Sinema Filmi)

2016 – Hayat Şarkısı (Hülya) (TV Dizisi)

2014 – Şeref Meselesi (Kübra Güngör) (TV Dizisi)

2014 – Ulan İstanbul (Kübra) (TV Dizisi)

2014 – Bana Masal Anlatma (Ezgi) (Sinema Filmi)

2013 – Kedi Özledi (Lale) (Sinema Filmi)

2013 – İnanç Odası (Kurban) (Sinema Filmi)

2013 – Beni Böyle Sev (Seda) (TV Dizisi)

2012 – Düşman Kardeşler (Derya) (TV Dizisi)

2012 – Ustura Kemal (TV Dizisi)

2011 – Muhteşem Yüzyıl (Cariye) (TV Dizisi)

2007 – Maçolar (TV Dizisi)

Burcu Biricik Nereli?

Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 senesinde Antalya’nın Elmalı ilçesinde doğmuştur. Özetle, güzel oyuncu Antalya/Elmalı‘lıdır.

Burcu Biricik Eşi Kimdir?

Burcu Biricik eşi; Emre Yetkin, 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Emre Yetkin, eğitimini Kadir Has Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde tamamlamıştır. Eğitiminden sonra, reklamcılığa yönelmiştir. Bir dönem BEST FM’de de çalışmıştır. Aynı zamanda Emre Yetkin, eşi olan Burcu Biricik’in menajerliğini yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir