Haber

Burcu Özberk Boy Kilosu, Yaş, Sevgilisi Fotoğrafları

Güzel oyuncu Burcu Özberk’in boyu, kilosu, kaç yaşında olduğu ve sevgilisi gibi bir çok konu hayranları tarafından merak edilmektedir. Çeşitli dizi ve filmlerde rol almış olan güzel oyuncu Instagram’dan da milyonlarca takipçiye ulaşmış durumda. Peki Burcu Özberk kaç yaşında? Hayranlarının en çok merak ettiği konu Burcu Özberk, güzel oyuncunun boyu, kilosu ve yaşı oldu.

Kısa süre önce hello dergisinin kapak fotoğrafında da Burcu Özberk’e yer verilmişti. Türk Televizyonlarında rol aldığı karakterler ile kendini sevdirmeyi başaran güzel oyuncu yabancı ülkelerde de takip ediliyor. Bildiğiniz gibi bazı yerli yapımlar yabancı ülkelere de ilgi görüp izlenebiliyor. 2012 yılında “Aşkın Bedeli” isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra “Kaçak Gelinler”, “Kara Ekmek”, “Güneşi Beklerken”, “Ulan İstanbul” gibi dizilerde rol aldı. 2020 yılında ise “Aşk 101” adlı Netflix dizisindeki karakteri ile herkes tarafından tanınmıştır.

Burcu Özberk kimdir:

  • Doğum tarihi: 11 Aralık 1989
  • Yaşı: 33 yaşında
  • Burcu: Yay
  • Nereli: Eskişehir, Türkiye
  • Boyu:
  • Kilosu: 53 – 55 kg
  • Sevgilisi: 1.63 cm

Burcu Özberk Boy Kilo 2023

Burcu Özberk hakkında en çok araştırılan konuların başında boyu ve kilosu geliyor diyebiliriz. Güzel oyuncunun vücut ölçüleri de merak edilmektedir. Burcu Özberk’in boyu 1.63 cm, kilosu ise: 53 – 55 kilogramdır. Güzel oyuncu televizyonların en sevilen yüzlerinden biri olduğu için kilosuna ve beslenmesine dikkat etmektedir. Fotoğraf paylaşmayı seven güzel oyuncuyu Instagram’dan takip edebilirsiniz.

Burcu Özberk sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimlerdendir. 480’den fazla Instagram gönderisi paylaşan güzel oyuncunun 9 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. Bu sayı her geçen gün artıyor diyebiliriz.

Burcu Özberk Kaç Yaşında? 2023 Genç Oyuncunun Doğum Tarihi

11 Aralık 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bu durumda Burcu Özberk kaç yaşında sorusunun yanıtı 33 oluyor. Güzel oyuncu 2023 yılı itibariyle 33 yaşındadır. Ekranlarda çok daha genç durduğunu söyleyebiliriz. Saç rengi ve yaptığı makyajla genç bir görünüme sahiptir. Bazı hayranları makyajsız halini de merak ediyorlar. Bu nedenle ünlü ismin makyajsız fotoğraflarını hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Güzel oyuncu Burcu Özberk’in memleketi neresi?

Güzel oyuncunun memleketi de Türk hayranları tarafından araştırılan bir konu olmuştur. 11 Aralık 1989, Eskişehir’de doğmuştur. Yani güzel oyuncu Eskişehir’lidir.

Burcu Özberk makyajsız hali

Burcu Özberk Estetikleri

Hayranları tarafından araştırılan bir diğer konu ise ünlü oyuncunun estetik yaptırıp yaptırmadığıdır. Bu sorulara direkt olarak Özberk’ten yanıt geldi. Bu tür haberler sürekli çıkıyor ancak şuana kadar herhangi bir estetik operasyon geçirmedim açıklamasında bulundu.

Hande Erçel Boy Kilo

Burcu Özberk Twitter Hesabı

Burcu Özberk sosyal medya hesaplarını aktif kullanıyor demiştik. Aktif kullandığı sosyal medya platformlarından biri de Twitter.

Oyuncunun Twitter hesabı: Burcu Özberk

Burcu Özberk Dizileri

Burcu Özberk, oyunculuk kariyeri boyunca birçok dizi ve filmde rol aldı. Bu dizileri aşağıda tablo halinde paylaştık. Aşağıdaki tablo haricinde Badem Şekeri, Direniş Karatay, Rüyanda Görürsün gibi sinema filmlerinde de rol almıştır.

YılDiziRol
2013-2014Muhteşem YüzyılHuricihan Sultan
2015-2016Güneşin KızlarıNazlı Yılmaz
2016Şahane DamatMelike Sağlam
2017Badem ŞekeriAyşe Sarılar
2017-2018Aslan AilemBurcu Olgun
2019-2020Afili AşkAyşe Özkayalı Yiğiter
2020ÇocuklukAyşegül Esen
2021-2022Aşk Mantık İntikamEsra Erten Korfalı
2022Maske Kimsin Sen?Geyik
2023-KraliçeDeniz Gencer Akça

Burcu Özberk Instagram

Üst kısımdaki başlıklarda da en aktif kullandığı sosyal medya platformunun Instagram olduğunu söylemiştik. Güncel olarak 9.3 milyon takipçisi bulunuyor. Yerli ve yabancı hayranları tarafından sıkı takip edilen ünlü isimlerden biridir. Paylaştığı fotoğraflar ve videolar on binelrce kişi tarafından anında beğeniliyor.

Resmî Instagram hesabı: Burcu Özberk

Burcu Özberk fotoğrafları

Hayranları tarafından paylaştığı her fotoğraf beğeni alıyor.

Güzel oyuncunun güzellik sırrı da merak edilen konular arasında.

Son dönemlerin en sevilen dizi oyuncusu yeni projelerini de Instagram ve Twitter gibi sosyal medya platformlarından duyuruyor. Kısa süre öncesinde sosyal medya hesaplarından papağanını kaybettiğini duyuran Burcu Özberk’in papağanı da bulundu. Hayvanları sevdiği bilinen Burcu Özberk köpekleri de çok seviyor.

Haberimizde Burcu Özberkin hakkında en çok merak edilen konuları yanıtlamaya özen gösterdik. Yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, burcu gibi çeşitli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Instagram’da paylaştığı en güncel fotoğraflarına da yine bu haberimizde yer verdik. Peki siz güzel oyuncu ile hangi dizide tanıştınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir