Haber

Cansu Dere Boy Kilo, Kaç Yaşında?

Cansu Dere, Türk Televizyon dizilerinin en sevilen kadın oyuncularından biridir. Hayranları ise Cansu Dere boy kilo, kaç yaşında gibi konular hakkında oldukça fazla araştırmalar yapıyorlar. Ezel dizisini izleyenler için Cansu Dere, Eyşan karakteri ile akıllara kazınmıştır. Başarılı oyuncu rolünü profesyonel şekilde oynadığı için her dizideki karakteri akılda kalıcı oluyor.

Cansu Dere kaç yaşında, sorusu ise oyuncu hakkında en çok araştırılan konulardan biri olmuştur. Oyuncu bir çok projede yer almıştır. Tv dizileri ve sinema filmlerinde karşımıza çok sık çıkan kadın oyunculardan biridir. Sosyal medya hesabını da aktif kullanmaktadır. Instagram hesabında 2.7 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Ülkemizden ve farklı ülkelerden en çok takip edilen ünlü isimlerden biridir. Peki, Cansu Dere boyu kilosu ve kaç yaşında? Hadi birlikte güzel oyuncu hakkındaki güncel bilgileri inceleyelim.

Cansu Dere Kimdir?

Cansu Dere Fotoğrafları

Annesi İzmir, İstanbul ve Selanik kökenli olan Cansu Dere, babası ise Bulgaristan kökenlidir. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamlamış sonra, 2000 yılında Kanal D Miss Turkey yarışmasında üçüncü olarak profesyonel mankenlik kariyerine adım attı. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’ne devam etmesine rağmen mankenlik mesleğine odaklanmaya karar verdi.

Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal, Evrim Timur, Arzu Kaprol, Bahar Korçan ve Dilek Hanif gibi ünlü moda tasarımcılarının defilelerinde yer aldı. Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (İTKİB) tüm yurt dışı organizasyonlarında Türkiye’yi temsil etme fırsatı bulan Cansu Dere, 2002 ve 2003 yılları arasında Paris’te çeşitli defilelere katıldı ve birçok önemli fotoğrafçıyla işbirliği yaptı.

Güzel Oyuncu Cansu Dere Kaç Yaşında?

Türk Televizyonunun en iyi oyuncularından biri olan Cansu Dere hakkında en çok merak edilen soru ise yaşıdır diyebiliriz. Öyle ki rol aldığı dizileri ya da hakkında herhangi bir haber gören hayranları direkt olarak yaşını araştırıyorlar. 14 Ekim 1980 tarihinde doğan Cansu Dere’nin yaşı: 42’dir. Burcu ise terazidir.

Cansu Dere Boy Kilo 2023

Güzel oyuncunun boyu ve kilosu da araştırma konularından biridir. Uzun boyu ile ön planda olan oyuncunun kilosu da merak edilmektedir. Cansu Dere, 1.76 metre boyunda, 50 kilodur.

Cansu Dere’nin Burcu Nedir?

Ünlüler hakkında araştırılan konular arasında yaşı, boyu ve kilosu ile birlikte burcu da yer alıyor. Ünlü isimlerin burçları da hayranları tarafından sık araştırılmaktadır. 14 Ekim 1980 tarihinde dünyaya gelen Cansu Dere’nin burcu ise Terazidir.

Cansu Dere Fotoğrafları

Cansu Dere’nin fotoğraflarını araştıranlar direkt olarak Instagram hesabını da takip edebilirler. Burada sosyal medya hesaplarında paylaştığı pazı fotoğrafları paylaştık.

Cansu Dere Instagram fotoğrafları.

Cansu Dere resimleri.

Instagram’da paylaştığı bu gönderi oldukça fazla beğenilmiştir.

Cansu Dere Dizileri

 • Hayat Bilgisi
 • Metro Palas
 • Alacakaranlık
 • Güz Yangını
 • Avrupa Yakası
 • Sıla
 • Altın Kızlar
 • Ezel
 • Muhteşem Yüzyıl
 • Anne
 • Ferhat ile Şirin
 • Sadakatsiz

En beğenilen dizileri ise Sıla, Ezel, Muhteşem Yüzyıl, Anne ve Sadakatsiz dizileri diyebiliriz. Şahsiyet isimli internet dizisinde de rol almıştır.

Cansu Dere Estetikleri

Cansu Dere estetik yaptırdı mı? Cansu Dere’ye sorulan burun estetiği yaptırıp yaptırmadığı ile ilgili soruya yanıt vermemiştir. Kusursuz bir burnu olan Cansu Dere’nin burun estetiği yaptırıp yaptırmadığı ile ilgili olarak tarafından bir yanıt verilmediği için net bir yanıt vermek zor.

Mankenlik kariyerindeki başarıları ve katıldığı defilelerle tanınan Dere, moda dünyasında prestijli birçok ödül ve takdir elde etmiştir. Bu ödüllerin tam listesi mevcut bilgilerim doğrultusunda maalesef bulunmamaktadır.

Cansu Dere hakkında genel bilgilere sahip olmak isteyenler buradaki bilgiler sayesinde boyu, kilosu, yaşı ve burcu gibi bir çok bilgiye ulaşabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir