Genel

Clash of Clans 12. Seviye Köy Düzeni 2024 Kopyalama

Oyunda belediye binasını 12 seviyeye yükselttiğinizde yeni bir köy düzeni yapmanız gerekir. Buradaki Clash of Clans 12. seviye köy düzeni 2024 seçeneklerini kesinlikle denemelisiniz.

Coc bb 12 köy düzenleri arayanlar için burada en yeni ve kullanışlı köy düzenlerini listeliyoruz. Listemizde toplamda 20 adet görsel, 20 adet de tablo halinde köy düzeni yer almaktadır. Klan savaşları için farklı normal kullanım için farklı köy büzenlerini burada bulabilirsiniz. Clash of clans 12 seviye köy düzeni kopyalama yöntemi ile tek dokunuşla buradaki düzeni kendi oyununuza uygulayabileceksiniz.

Clash of Clans 12. Seviye Köy Düzeni Kopyalama

Oyunda 12 seviye belediye binasına yükseldikten sonra yeni bir köy düzenine ihtiyacınız var. Bildiğiniz gibi eşleşmeler, köy binası seviyesine göre gerçekleşiyor. 12. seviyeye ulaştığınızda 12 seviye ve 13 seviye rakipler tarafından köyünüze savaşlar gelecektir. Bu nedenle en iyi savunma ve ganimet koruma düzenlerini uygulamanız daha mantıklı olur. Buradaki köy düzenlerinden beğendiklerinizi direkt olarak kopyalayıp kullanabilirsiniz. En iyi Clash of Clans 12. seviye köy düzeni listesi:

 • Ganimet koruma
 • Klan savaşları
 • Yıldız koruma
 • 12 seviye belediye binası köy düzeni

12. seviyeye ulaştığınızda uygulayabileceğiniz en iyi koruma düzenlerinden biridir. Cehennem kuleleri ve teslaların dizilimi ile duvarların aşılması adeta imkansız hale getirilmiş. Hava savunmaları sayesinde havadan gelecek ejder gibi saldırılara da anında müdahale edebilirsiniz.


Klan kalesini sürekli dolu tutmanızı öneririz. Köyün tam ortasına konumlandırılmış olan klan kalesi ve teslalar ile çevrili köy binası tamamen koruma altında.


Köy binası büyücü, okçu, hava savunmaları ve köy binası ile sıkı sıkıya korunuyor. Bu düzende daha çok kara iksire önem verilmiş ve güvence altına alınmış.


Coc 12. seviye köy düzeni arayanlar için önerilerimizden biri de yukarıdaki görselde yer alan köy düzenidir. Kopyalama linkine dokunarak anında kendi oyununuz için uygulayabilirsiniz. Bu köy düzeninde de diğer düzenlerde olduğu gibi klan kalesi ve köy binası yan yana konumlandırılmış durumda.


Köy binasını büyücüler, okçular ve teslalar ile koruyun. Klan kalenizi de mevcut seviyenize göre yükseltmeniz halinde başarılı bir sonuç elde edersiniz. Size saldıracak olan rakip oyuncularını pişman etmek istiyorsanız bu düzeni de deneyebilirsiniz.


Savaşarak, klan savaşlarından ve kendi ürettiğiniz ganimetleri korumanız gerekir. Duvar yükseltmesi ve diğer yükseltmeler için altın, iksir ve kara iksir gibi madenler büyük önem arz eder. Bu ganimetleri koruyabilmek için doğru bir köy düzeni uygulamakta fayda var.


Teslalarla çevrili bir köy düzeni bu köy düzeninde de genelde dağınık bir dizilim uygulanarak düşman askerlerini kısa sürede yok etme planlanmış. Çok fazla tercih edilmese de bazı oyuncular tarafından halen daha kullanılıyor.


Seviye yükseltme tamamlandıktan sonra iyi bir köy düzeni seçmek çok önemlidir. Köyünüzü yükselttikten sonra savunma, klan kalesi ve diğer yükseltmeleri yapmak için ganimetleri korumanız gerekiyor.


Klan kalesini koruyarak rakip oyuncuların sizden 3 yıldız almasını engelleyin. Bu köy düzeninde savunma ögeleri o kadar iyi dizilmiş ki, rakibin ganimetinizi çalması ya da 2 yıldız alması söz konusu dahi değil.


Oyun ilk çıktığı dönemler köy düzenini tek tek dizmeniz gerekiyordu. Günümüzde Supercell getirdiği güncelleme sayesinde köy düzenlerini kopyalamanıza ve paylaşmanıza olanak sağlıyor. Buradaki kopyalama bağlantıları sayesinde istediğiniz herhangi bir düzeni kendi oyununuz için uygulayabilirsiniz.


Klan savaşına katılacaksanız ve nasıl bir düzen kullanmanız gerektiğini düşünüyorsanız yukarıdaki görsel de bulunan düzen işinize yarayabilir. Toplamda 2 parçaya ayrılmış olan düzende rakiplerin sizden 1 yıldızdan fazla alabilmesi neredeyse imkansız diyebiliriz.


Farklı bir klan savaşı düzeni önerisi isteyenler bu köy düzenini de kesinlikle incelemeliler. Tek parça olan köy düzeninde kare dizilim tercih edilmiş. Ağırlık olarak hava ve kara savunmaları köy binasının yakınına dizilmiş durumda. Bu sayede diğer oyuncuların sizden 3 yıldız alması imkansıza yakın.


Tabii ki köy düzenlerinde de herkesin zevki ve tercihi birbirinden farklı. Bu nedenle burada onlarca farklı köy düzenini listeledik.


Oyunda iksir, altın ve kara iksir gibi ganimetleri korumak isteyenlerin en sık tercih ettiği düzen denilebilir. Bu düzeni aşıp ganimetleri çalmak oldukça zor.


Hemen yukarıdaki indirme bağlantısına dokunarak kendi oyununda kullanabilirsin.


Savunma bakımından incelendiğinde en iyi köy düzenlerinden biri demek abartı olmaz. Bu köy düzenini uyguladıktan sonra klandaki arkadaşlarınızdan bir deneme yapmalarını talep edebilirsiniz. Sonuca siz de çok şaşıracaksınız.


Clash of Clans 12. seviye köy düzeni klan savaşında da büyük önem taşıyor. Klan savaşlarında rakiplerin köyünüzü tamamen yok etmesini engellemeniz gerekir. Çünkü klan savaşlarında en çok yıldız alan klan savaşı kazanır ve ödüllerin sahibi olur.


Geniş bir alana yayılmış olan bu köy düzeninde rakip sizden güçlü dahi olsa süresi yetmeyecektir. Bu köy düzeni sayesinde rakibin sizden 3 yıldız almasını engellersiniz.


Geniş köy düzenlerinin zaman bakımından daha avantajlı olduğunu söylemiştik. Yukarıdaki köy düzeninde de yine aynı mantık kullanılmış. Rakipleri ne kadar çok oyalarsanız sizden yıldız alması o kadar zor olacaktır.


Hava ve kara savunmalarını doğru konumlandırarak Clash of Clans 12. seviye köy düzeninizi oluşturun. Yukarıdaki köy düzenleriyle birlikte aşağıdaki düzenleri de incelemenizi öneririz.

Clash Of Clans 12. Seviye Köy Düzeni En İyi Savunma 2024

Oyunda ganimet ve köy koruması yapılacaksa savunma düzenleri kullanılmalıdır. Hemen aşağıdaki tablodan da en iyi Clash of clans 12. seviye köy düzeni ganimet savunma listesini inceleylin:

 • İksir koruma
 • Altın koruma
 • Kara iksir koruma
 • Köy savunması
Clash of Clans TH 12 Köy Düzeniİndir
İksir ve Altın Korumaİndir
Ganimet Korumaİndir
Klan Savaşıİndir
Klan Savaşıİndir
En iyi 12 Seviye Belediye Binası Köy Düzeniİndir
Oyunu Bırakanlar içinİndir
Kupa Köy düzeniİndir
Kelebekİndir
Klan savaşı için etkili savunmaİndir
Belediye binası ve ganimet korumaİndir
Klan savaşından yıldız alamayacaklarİndir
Yengeçİndir
Sevgililer içinİndir
En doğru savunma düzeniİndir
Duvar yükseltmelerini unutmayınİndir
En güzel köy düzeniİndir

Günümüzde popülerliğini yitirmeyen oyunlardan biri olan Clash of Clans oyununa sürekli yenilikler geliyor. Seviye güncellemeleri ile birlikte oyunu daha oynanabilir ve kolay hale getirmek için çeşitli çalışmalar devam etmekte. Supercell tarafından geliştirilmiş olan köy düzeni kopyalama da buna dahil.

Uzun süredir kullanıma açık olan köy düzeni indirme özelliği oyunun ilk yıllarında yoktu. Oyunculardan gelen aşırı tepkiler ve öneriler sonucunda Clash of clans bu özelliği getirdi. Eğer oyunu oynuyorsanız ve 12. seviyeye ulaştıysanız buradaki köy düzenlerinden farklı köy düzenleri arıyorsanız yorum kısmından istediğiniz köy düzenini tarif edebilirsiniz. Sizin için kısa sürede bu düzeni oluşturup buradaki görsel listeye ekleyeceğiz.

Clash of Clans 12 Seviye Belediye Binası Düzenleri indir

Clash of Clans köy düzenleri seçilirken size en uygun olanı seçmelisiniz. Örneğin duvar seviyeleri, savunma ögeleri ve klan kalesi seviyeleri oldukça önemlidir. Eğer 12. seviyeye ulaştıysanız ilk yapmanız gereken şey klan kalenizin seviyesini yükseltmek olmalıdır. Böylece klan kalesi daha fazla asker alacak ve bu sayede gelen saldırılara karşı savunmanızı güçlendirmiş olacaksınız.

Savunmanız ne kadar güçlü olursa rakiplerin de size karşı başarılı olma ihtimali o kadar düşecektir. En iyi köy düzenleri bu nedenle büyük önem taşır.

Sıraİndirme Bağlantısı
1Kopyala
2Kopyala
3Kopyala
4Kopyala
5Kopyala
6Kopyala
7Kopyala
8Kopyala
9Kopyala
10Kopyala
11Kopyala
12Kopyala
13Kopyala
14Kopyala
15Kopyala
16Kopyala
17Kopyala
18Kopyala
19Kopyala
20Kopyala
21Kopyala
22Kopyala
23Kopyala
24Kopyala
25Kopyala

Clash of Clans 12. seviye köy düzeni arayanlar için oldukça fazla seçeneği burada paylaştık. Bu seçenekler arasında ganimet koruma, belediye binası koruma ve rakibe yıldız vermemek için özel köy düzenleri bulunuyor. Herhangi bir köy düzenini kullanabilmek için kopyalama seçeneğine dokunmanız yeterli olacaktır.

Clash of Clans th 12 base köy düzeni arayanlar için buradaki liste sürekli olarak güncellenecektir. Bu sayede oyunda 12. seviyeye yeni ulaşmış olan oyuncular doğru köy düzenine ulaşabilecekler.

Clash of Clans Hesap Koruması Etkinleştirme

Hesap korumasını oyundan aktif etmek için:

 1. Ayarlar’a giriş yapın.
 2. Buradan “Supercell ID”yi seçin.
 3. Sonrasında “Ayarlar” simgesine basın.
 4. Hemen ardından “Hesap Koruması” sekmesinin altında bulunan “Etkinleştir” seçeneğine giriş yapın ve ekrana gelen talimatları sırasıyla yapın.

Hesabınızı kötü niyetli kişilere karşı korumak için bu adımları uygulayabilirsiniz.

Clash of Clans oyununda hata alırsanız ya da problem yaşıyorsanız Supercell ekibiyle iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Bunu yapmak için Supercell resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlerleyen sürede Clash of Clans 13. Seviye Köy Düzeni ihtiyacınız olacak. Yükseltmeleri tamamladıktan sonra Eniyisor.com’u ziyaret ederek yeni köy düzenlerini inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir