Genel

Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni 2024 Kopyala

Clash of Calans, halen daha oynanan mobil oyunlardan biridir. Peki en iyi, ‘Clash of Clans 14. seviye köy düzeni 2024’ nasıl yapılır? Köy binası 14. seviyeye ulaşan oyuncuların yeni bir köy düzeni uygulaması gerekir. Coc 14. seviye köy düzeni 2024 kopyalama seçeneklerini buradan inceleyebilirsiniz. Coc köy düzenleri arayanlar için, burada en iyi köy düzenlerini listeledik. Bu köy düzenlerinden bazıları yıldız korumak için bazıları da ganimet korumak için uygulanabilir. En iyi ganimet koruma düzenini arıyorsanız buradaki onlarca köy düzeninden beğendiğinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Oyunda gelişim kat ettikçe, daha farklı düzenler uygulayabilirsiniz. Buradan tek dokunuşla ilgili köy düzenini kopyalayıp kendi oyununuzda kullanın.

Clash of Clans 14. seviye köy düzenleri, için yeni öneriler sürekli eklenecektir. Kullanmak istediğiniz köy düzeni için kopyalama bağlantısına dokunun. Bu bağlantıya dokunduğunuzda otomatik olarak Clash of Clans oyununuz açılır. Ardından köy düzenini inceleyip, kendinize göre düzenleye de bilirsiniz. Ardından kendi oyununuza uygulayıp, artık bu savunma düzeni ile oyuna devam edebilirsiniz. Köy düzenleri, hesabınızdaki ganimetleri korumak için oldukça önemlidir. Bu nedenle, gelişiminize en uygun köy düzenini seçip kullanmaya başlamalısınız. Siz de Coc 14. seviye belediye binası köy düzeni arıyorsanız hemen aşağıdan inceleyip ardından kopyalama linkine dokunarak kullanın.

Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni 2024

Clash of Clans 14 seviye köy düzenleri

Ganimet koruma düzeni arayanlar bu düzenden faydalanabilirler. İksir, altın, kara iksir ve belediye binasını düşmanlara karşı savunmak için uygulanabilir. Hava ve kara savunmalarının yanı sıra klan kalesini de sürekli dolu tutmayı unutmayın. Bu sayede, köyünüze yapılacak olan saldırılarda daha iyi bir savunma yapmış olursunuz.

Clash of Clans 14 seviye köy düzeni

Yukarıdaki butona dokunarak savunma bakımından en iyi ganimet koruma düzenini kopyalayabilirsiniz. Telefonunuzdan, kopyalama düğmesine dokunun, otomatik olarak oyun açılacaktır. Oyundan kendi köyünüze uygularsanız artık bu düzeni kullanmaya başlarsınız. Savunma düzenini isterseniz kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz.

Clash of Clans 14 seviye köy

Oyunun ilk dönemlerinde köy düzeni yapmak için tek tek dizim yapılması gerekiyordu. Günümüzde ise hazır Clash of Clans 14. seviye köy düzenleri kullanılabilir. Bu köy düzeni en iyi ganimet koruma düzenlerinden biridir. İsterseniz bu köy düzeninde, haritanın etrafındaki çam ağaçlarını kaldırmayarak orman havası da verebilirsiniz.

Coc 14 seviye köy düzeni

Rakiplerinize karşı yıldız kaptırmak istemiyorsanız, köy düzeninizde belediye binanızı korumanız gerekir. Yukarıdaki köy düzeni de belediye binası ve iksirlerinizi korumak için uygundur. Ayrıca bu köy düzenini uyguladığınızda altın, kara iksir ve iksir üreticilerdeki ganimetleri de belirli aralıklarla toplamayı unutmamak gerekir.

Coc 14 Düzen

Klan kalenizi, ganimetlere yakın konumlandırırsanız koruma amacıyla daha fazla önlem almış olursunuz. Fakat klan kalenizi hava ve kara savunması ögeleri ile sürekli dolu tutmayı unutmayın.

Clash of Clans seviye 14 belediye binası köy düzenleri

Oyunda ganimet oldukça önemlidir, geliştirme, asker üretme ve benzeri yerlerde iksir ve altın kullanılır. Bu nedenle Clash of Clans 14. seviye belediye binasına sahip hesabınızın ganimetini korumalısınız. Ganimet koruma amacıyla bu düzenden de yararlanabilirsiniz.

Clash of Clans seviye 14 belediye binası

Yukarıda görüntülediğiniz köy düzenini kendi oyununuza uygulamak için tek yapılması gereken şey altındaki kopyala butonuna dokunmak. Bunu yaptığınızda otomatik olarak oyununuz açılır ve köy düzenini kendi hesabınıza uygulamanız için onay istenir. Onay verdiğinizde ilgili düzen, sizin hesabınız için uygulanacak.

Coc 14 köy düzeni 8

Ganimet sizin için önemliyse ve size saldıran rakiplerin yıldız almamasını istiyorsanız kesinlikle bu düzeni uygulayın. Duvar dizilimi ile kara kuvvetlerinin belediye binasına ulaşımını zorlaştırdık. Ayrıca hava ve kara savunmaları da size saldıracak olan rakipleri kısa sürede imha edecektir.

Klan kalesi de yine dizilimin orta noktasına yakın tutulmuş. Bu sayede, klan kalesindeki kuvvetler de savunmanız tehlikeye girdiğinde devreye girecektir.

Clash of Clans 14 Seviye Belediye düzenleri

Bu listede Clash of Clans 14. seviye köy düzeni arayanlar için toplamda 10 adet farklı seçenek mevcut. Bu düzenlerden beğendiğinizi kopyalayıp kendi oyununuz için uygulayabilirsiniz. Ayrıca bu liste haricinde aşağıdaki başlıkta da farklı düzenleri listeledik. Bu düzenler arasından kullanmak istediğinizi seçip kullanmaya başlayın.

Ganimet koruma 14 seviye köy düzeni

Eğer iksir depolayıp geliştirme yapacaksanız depoladığınız iksirleri de güvende tutmanız gerekir. İksirleri köy düzeninin tam ortasına hizalayıp daha sonrasında hava ve kara savunma ögelerini de etrafında doğru şekilde konumlandırmanız gerekir.

Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni En İyi Savunma

Aşağıdaki tablodan da Clash of Clans 14. seviye köy düzeni kopyalama seçeneklerini kullanarak farklı düzenler elde edebilirsiniz. Sürekli güncel olarak burada yeni düzenler listelenecektir. Tablodan kopyala seçeneklerini kullanarak köy düzenlerini de inceleyebilirsiniz.

Clash of Clans 14. seviye belediye binası düzenleri;

Coc 14. Seviye DüzeniKopyala
Clash of Clans 14. Seviye Klan Savaşı Köy DüzeniKopyala
Clash of Clans 14. Seviye Belediye Binası Düzeni Ganimet KorumaKopyala
Yıldız KorumaKopyala
Yeni Köy DüzeniKopyala
Gelişmiş Köy DüzeniKopyala
Saldırılara Karşı En İyi KorumaKopyala
SavunmaKopyala
14. Seviye Belediye BinasıKopyala
Kara İksir KorumaKopyala
İksir KorumaKopyala
Altın KorumaKopyala
Clash of Clans 14. Seviye Köy Ganimet Koruma 2Kopyala
Clash of Clans 14. Seviye Belediye Binası En İyi Savunma 2Kopyala
Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzenleri En İyi Savunma 3Kopyala

Clash of Clans oyununda 13. seviyeden 14. seviyeye belediye binasını yükselttiğinizde yeni bir düzen uygulamanız gerekir. Yeni bir köy düzeni arayanlar için Coc 14. seviye köy düzenlerini burada listeledik. Bu köy düzenlerinden beğendiğinizi kopyalayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir