Genel

Clash of Clans 15. Seviye Köy Düzeni Kopyala 2024

Clash of Clans oyununda en son 15. seviye belediye binasına kadar yükseltme yapılabiliyor. Bu yazımızda “Clash of Clans 15. seviye köy düzeni kopyalama” seçeneklerini listeledik. Buradaki listelerde bulunan kopyala düğmesini kullanarak en yeni savaş ve savunma düzenlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu köy düzenleri, tek dokunuşla kendi oyununuza da uygulanabilir. Burada hem klan savaşları için hem de normal ganimet ve yıldız korumak için farklı köy düzenleri bulunmakta. Bu köy düzenlerini başlangıç aşamasında görünümleriyle beraber, devamında ise sadece kopyalama bağlantılarını tablo halinde paylaştık. Beğendiğiniz köy düzenini direkt kullanmak için kopyalama düğmesine basmanız yeterli olur.

Coc 15. seviye belediye binası köy düzeni, kopyalamak için tek yapmanız gereken şey ilgili köy düzeninin altındaki kopyalama düğmesine dokunmak. Bunu yaptığınızda otomatik olarak oyun açılır ve ilgili köy düzenini kendi hesabınız için uygulayabilirsiniz. Clash of Clans 15. seviye köy düzenleri savaş, ganimet koruma ve yıldız koruma olarak sınıflandırılabilir. Ayrıca klan savaşlarında da tamamen farklı düzenler uygulanır. Normal savaşlarda ganimeti korumak için, iç kısımlara doğru konumlandırırız. Klan savaşlarında ise iksir ve altın depoları o kadar da önemli değildir. Peki en iyi, Clash of Clans 15. seviye köy düzeni kopyalama seçenekleri nelerdir? Detaylarıyla birlikte yazımızda paylaşıyoruz. Buradaki kopyalama bağlantı linklerine dokunarak köy düzenini kullanmaya başlayın.

Clash of Clans 15. Seviye Köy Düzeni 2024

Coc 15 seviye köy düzeni

Kopyala

Clash of Clans oyununda normalde ganimet koruma düzeni uygulanmaktadır. En iyi ganimet koruma düzenlerinden biride yukarıdaki gibidir. Bu köy düzenini uygulayarak, altın, kara iksir ve iksir depolarınızı düşmanlara karşı koruyabilirsiniz.

Coc 15 seviye köy düzenleri

Kopyala

Clash of Clans 15. seviye belediye binası köy düzeni arayanlar bu düzeni de deneyebilirler. Bu köy düzenlerini uygularken, klan kalesinin dolu olmasına özen gösterin. Çünkü savunma aşamasında klan kalesindeki askerler de savunmanıza ekstra destekte bulunacaktır.

Clash of clans 15 seviye belediye binası düzeni

Kopyala

Oyunda klan savaşları da yapılabilmektedir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi klan savaşlarında iksir ve altın depolarını korumanın pek önemi yoktur. Önemli olan şey rakiplere minimum yıldız kazandırmak. Bunun için de Belediye Binasını oldukça iyi korumak gerekir.

Yukarıdaki kopyala düğmesini kullanarak Clash of Clans 15. seviye klan savaşı köy düzenini kopyalayabilirsiniz. Klan savaşı dışında da normal oyunda kullanmak için köy düzenleri arıyorsanız aşağıdaki görselleri de inceleyin.

Clash of Clans 15 seviye yıldız koruma

Kopyala

Oyunda ganimet ve iksirleri korumak için Clash of Clans 14. seviye en iyi savunma düzenini arayanlar bu düzeni kullanabilirler. Yukarıdaki kopyala düğmesine bastığınızda otomatik olarak oyun açılacaktır. Onay vererek ganimet koruma düzenini kendi hesabınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Clash of Clans 15 seviye belediye düzeni

Kopyala

Oyunda köy düzeni kadar önemli bir şey varsa o da duvar gücü ve savunma ögelerinin gücüdür. Eğer duvarlar ve savunma ögeleri güçsüzse, n iyi savunma düzenini dahi kullansanız bir işe yaramaz. Bu nedenle bu köy düzenlerini kullanırken duvar ve okçu kulesi gibi savunma ögelerinin de geliştirmesini tamamlamayı unutmayın.

Clash of Clans 15 seviye kara iksir koruma

Kopyala

Barbar kral ve okçu kraliçe gibi komutanların seviyesi de savunma konusunda büyük önem taşımaktadır. En iyi savunma düzenini kullanmak için komutanların da seviyesini yükseltmek gerekir. Bu sayede, rakibinizin saldırılarında daha iyi bir savunma yapmış olursunuz.

Coc 15 seviye ganimet koruma düzenleri

Kopyala

Belediye binasını gelecek olan saldırılara karşı korursanız rakipleriniz sizden en fazla 2 yıldız alabilir. İki yıldız kaybettiğiniz karşılaşmalar tam anlamıyla kaybettiğiniz anlamına gelmez. Fakat gelen saldırılarda üç yıldız kaybederseniz rakip sizi tamamen alt etmiş demektir. Bu nedenle, yukarıdaki köy düzenini uygulayabilirsiniz. Eğer bu köy düzeninden memnun kalmazsanız yine buradaki diğer köy düzenlerini de kullanabilirsiniz.

Köy düzeninde bazı ögelerin yerini beğenmediyseniz, düzenleme seçeneğini kullanarak savunma ögelerinin yerini değiştirerek yeni bir düzen oluşturabilirsiniz. Klan kalenizi de sürekli hava ve kara saldırılarına karşı dolu tutmayı unutmayın.

Clash of Clans 15 seviye belediye binası hava savunması

Kopyala

Clash of Clans 15. seviye savaş düzeni arayanlar bu düzeni kullanmaya başlayabilirler. Kendi hesabımızda da kullanmış olduğumuz bu düzeni şimdiye kadar aşabilen olmadı. Rakipleriniz en fazla bir yıldız alabilecek. Hem daha az zarar görecek hem de ganimetlerinizi koruyabileceksiniz. İksir, kara iksir ve altınlar yükseltme amacıyla sıkça kullandığımız ögelerdir. Bu nedenle düzenler uygulanırken ona göre bir dizilim yapılmalıdır. İşte en iyi ganimet koruma düzeni.

Clash of Clans en yeni 15 seviye köy düzeni

Kopyala

Farklı ve değişik köy düzenleri arayanlar bu köy düzeninden faydalanabilirler. Hava ve kara savunma ögeleri özenle dizildi. Ayrıca duvarlarınızı da maksimize ederseniz rakiplerinizin sizi alt etmesi imkansız bir hal alacaktır. Kara iksir, altın ve iksirleri korumak için bu düzeni yapın.

Coc ganimet koruma 15 seviye

Kopyala

Bu düzeni uygulayacak olanlar, köyün etrafındaki çam ağaçlarını da kaldırmamaya özen göstersin. Bu çam ağaçlarıyla etrafta bir orman görüntüsü oluştururken, rakiplerinizin de savunmanızdan öteye geçemediğini göreceksiniz.

Clash of Clans 15. Seviye Belediye Binası Köy Düzenleri En İyi Savunma

Clash of Clans 15. Seviye Klan Savaşı DüzeniKopyala
Clash of Clans 15. Seviye Klan Savaşı Düzeni 2Kopyala
Clash of Clans 15. Seviye Klan Savaşı Düzeni 3Kopyala
Clash of Clans 15. Seviye Klan Savaşı Düzeni 4Kopyala
Coc 15. Seviye Klan Savaşı Düzeni 5Kopyala
Clash Of Clans 15. Seviye Belediye Binası DüzeniKopyala
Coc 15. Seviye Belediye DüzeniKopyala
Clash of Clans Belediye Binası 15 DüzenKopyala
Ganimet KorumaKopyala
Kupa KorumaKopyala

Clash of Clans 15. seviye köy düzeni arayanlar yukarıdaki kopyala butonlarını kullanıp kendi hesaplarında uygulayabilirler. Clash of Clans köy düzeni linklerine dokunduğunuzda otomatik olarak oyun açılacaktır. Oyundan hesabınız için uygulayabilir ayrıca bu köy düzenlerini kendi zevkinize göre tekrar düzenleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir