Genel

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni Link 2024

En iyi savunma için köy düzenlerini doğru yapmak gerekir. Buradaki Clash of Clans 7. seviye köy düzeni en iyi savunma linklerini kullanabilirsiniz.

Belediye binası 7. seviyeye yükseltildikten sonra yeni bir köy düzeni uygulamak gerekir. Çünkü seviye ve kupa yükseldikçe doğal olarak rakiplerin de seviyesi yükselmektedir. Topladığınız ve savaşlardan kazandığınız ganimetleri koruyabilmek için düzgün bir köy düzeni yapmalısınız. Eniyisor.com olarak sizin için en iyi köy düzenlerini burada listeledik. Kopyalama linklerini kullanarak hemen köyünüze uygulayabilirsiniz.

Clash of Clans 7. Seviye Köy Düzeni En iyi Savunma

Sıra NoClash of Clans 7 Seviye İnşaatçı Üssü Düzeni Kopyala
1.Savunma
2.Saldırı
3.İksir Koruma
4.Altın Koruma
5.Kara İksir Koruma

Clash of Clans 7 seviye köy düzeni kopyala yöntemi ile istediğiniz köy düzenini kullanabilirsiniz. Tek dokunuşla direkt olarak hesabınıza uygulamak mümkündür. Yedinci seviye belediye binasına yükselttiğinizde duvarlarınızı da güçlendirmeyi unutmayın. Bu sayede kara savunmalarında devler ya da diğer askerler duvarlarınızı çok daha zor aşacaktır.

Clash of Clans 7. seviye köy düzeni kopyala:

  • Köy düzenlerini inceleyin.
  • Beğendiğiniz köy düzeninin altındaki bağlantıya dokunun.
  • Bu bağlantıya dokunduğunuzda otomatik olarak oyuna uygulanır.
Clash of Clans 7 (indir)

Kupa kaybetmek istemeyenler direkt olarak bu köy düzenini uygulayabilirler. Fakat bu köy düzeninde daha çok belediye binası güvene alınmış durumda. Ganimet yani altın ve iksirleri korumak için aşağıdaki diğer düzenleri uygulayabilirsiniz. Yukarıdaki köy düzeni klan savaşlarında uygulayabileceğiniz bir düzendir.

Clash of Clans 7. seviye köy düzeni arayanlar yukarıdaki köy düzenini uygulayabilirler. Bu köy düzeni hem belediye binanızı hem de topladığınız ganimetleri korumanıza yardımcı olacaktır. Dizilimi yaptıktan sonra sürekli duvarları ve savunma ögelerini yükseltmeyi unutmayın.

Oyunda ganimetler kadar köy binasına da önem vermek gerekiyor. Yıldız kaybetmemek için belediye binasını savunmak gerekir. Oyunda yalnızca belediye binasını yok etseniz dahi savaşı kazanmış sayılırsınız. Bu durumda belediye binasını güvende tutmaya özen gösterilmelidir.

Clash of Clans İnşaatçı Üssü 7 Seviye Köy Düzeni

Yukarıdaki, Clash of Clans inşaatçı üssü 7 seviye köy düzeni arayanlar yukarıdaki düzeni de uygulayabilirler. Bu düzende klan kalesi ile köy binası yan yana konumlandırılmıştır. Bu durumda klan kalesini dolu tutarak köyünüzü rakiplere karşı çok daha iyi savunabilirsiniz.

as

Köy binasını tamamen duvarlarla sarmalayıp ulaşımı imkansız hale getirin. Büyücüler ve okçu kuleleriyle doğru dizilim uygulayıp savunmanızı maksimum seviyede tutun.

Köy düzeni ile birlikte duvarlar ve savunma öğelerinin de yükseltilmesine dikkat etmelisiniz. Çünkü duvarlar yükselirse daha geç aşılır. Savunma öğeleri yükseltildiğinde ise daha fazla hasar verirler. Ayrıca klan kalesini de yükseltmeyi unutmayın. Her yükseltmenin ardından klan kalesi çok daha fazla asker alacaktır.

Clash of Clans 7 Seviye Köy Düzeni Link 2024

Clash of Clans 7 seviye köy düzeni link kullanılarak hemen kullanılabilir. Bu sistem gelmeden önce genelde oyuncular köy düzenleri için tek tek dizilim yapıyordu. Ancak Clash of Clans bu durumdan oyuncuların şikayetçi olduğunu ve boşa vakit kaybettiğini sonunda fark etmiş olacak ki yeni bir sistem getirerek bu durumu düzeltti.

Oyunda farklı köy düzenleri arayanlar için kalp şeklinde köy düzenini de burada paylaşmayı unutmadık tabi ki. Yukarıdaki kopyala butonuna dokunarak bu köy düzenini 7. seviye olan hesabınıza uygulayabilirsiniz. Eğer hoşunuza gitmezse buradaki diğer köy düzenlerinden birini seçip kullanabilirsiniz.

Oyunda farklı farklı köy düzenleri vardır. Bu köy düzenlerinden biri de yukarıdaki köy binasını ve ganimetleri korumak için yapılmış en iyi savunma düzenidir. Bu düzende belediye binasıyla birlikte iksir, kara iksir ve altın depolarınızı da koruyabileceksiniz.

Hemen kullanmak için yukarıdaki kopyala butonuna dokunun. Bu butona dokunduğunuzda oyun açılacak ve köy düzenini uygulama ekranı gelecektir. Köy düzenini uyguladıktan sonra değiştirmek isterseniz yine eniyisor.com’a giriş yapıp buradan yeni düzeni seçebilirsiniz.

Farklı düzenler ile köyünüzü ziyaret edenleri şaşırtmak istiyorsanız yukarıdaki Link bağlantısına dokunun. Bağlantıya dokunur dokunmaz direkt olarak oyun açılacaktır. Bu düzeni köyünüze uygulayıp hemen kullanmaya başlayın. Uygulama daha çok görsel bakımdan avantajlıdır. Savunma bakımından pek ideal bir köy düzeni değildir.

En iyi Clash of Clans 7. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

Sıra No:Link Bağlantıları
1.Kopyala
2.Kopyala
3.Kopyala
4.Kopyala
5.Kopyala
6.Kopyala
7.Kopyala
8.Kopyala
9.Kopyala
10.Kopyala
11.Kopyala
12.Kopyala
13.Kopyala
14.Kopyala
15.Kopyala
16.Kopyala
17.Kopyala
18.Kopyala
19.Kopyala
20.Kopyala
21.Kopyala
22.Kopyala
23.Kopyala
24.Kopyala
25.Kopyala

Clash of Clans 7. seviye köy düzeni arayanlar için burada çeşitli köy düzenlerini listeledik. Yukarıdaki tabloda da en iyi ve en güzel köy düzenlerini deneyebilirsiniz. Bu köy düzenlerinde dikkat etmeniz gereken şey ise yükseltmelerinizin orantılı olmasıdır. Eğer duvarlarınız ve okçu kulesi ve benzeri savunma ögelerinin seviyesi düşükse muhtemelen savunma konusunda biraz geride kalmış olacaksınız.

Rakiplerinizin size saldırdıktan sonra yıldız almaması için bu köy düzenlerinden birini tercih edebilirsiniz. Köy düzenini kullanabilmek için, kopyala ya da link bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Sıra No:Köy Düzenini Kopyala
1.Link
2.Link
3.Link
4.Link
5.Link
6.Link
7.Link
8.Link
9.Link
10.Link
11.Link
12.Link
13.Link
14.Link
15.Link
16.Link
17.Link
18.Link
19.Link
20.Link
21.Link
22.Link
23.Link
24.Link

Yukarıda da toplamda 24 farklı köy düzeni bulunmaktadır. Clash of Clans oyununda 6. seviyeden 7. seviyeye geçiş yaptığınızda buradaki köy düzenlerinden birini link ile hemen kullanmaya başlayın.

Oyunda bir klan arıyorsanız ya da klanınıza gelecek yeni kullanıcılar arıyorsanız klan bilgilerinizi ya da oyuncu bilgilerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz. Bu sayede diğer Türk oyuncular ile aynı klana dahil olarak kısa sürede daha fazla ganimet toplayarak daha hızlı ilerleme kaydetmek mümkün hale gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir