Genel

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni 2024 En iyi Savunma

Oyunda ilerlediyseniz yeni düzenlere ihtiyaç duyarsınız. Yeni dizilim arayanlara Clash of Clans 8. seviye köy düzeni en iyi savunma düzenleri. Ganimet koruma ve farm düzenleri ile rakiplerinize karşı daha iyi mücadele edin.

Clash of Clans 8 seviye inşaatçı üssü düzeni 2024, yılında en yeni düzenleri arayanlar için burada 50’den fazla köy dizilimini listeledik. Eğer siz de oyunda ilerlediyseniz ve 8. seviyeye ulaştıysanız yeni bir köy düzenine ihtiyacınız var. Eğer doğru köy düzenini uygulamazsanız rakipleriniz tarafından köyünüz yok edebilir ve sonucunda da ganimetlerinizi kaybedebilirsiniz. En iyi köy düzenleri için aşağıdaki kopyalama linklerini kullanın.

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni Kopyala

SıraClash of Clans 8 Seviye İnşaatçı Üssü Düzeni Türü
1.Savunma
2.Saldırı
3.İksir Koruma
4.Altın Koruma
5.Kara İksir Koruma

Clash of Clans 8. seviye köy düzeni kopyalama işlemi oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey görselin açıklama kısmındaki indir düğmesine dokunmak. İndir seçeneğine dokunduğunuzda, otomatik olarak köy düzeni oyun hesabınızda açılır, uygula düğmesine basarsanız yeni köy düzeniniz direkt olarak uygulanmış olacaktır.

Kopyalama Linki

Ganimet ve belediye binasını korumak için oyuncuların en sık tercih ettiği köy düzenidir. Bu düzeni uygularken duvar ve öge gelişimlerini belirli ölçülerde ilerletmeniz gerekir.

Kopyalama Linki

Clash of clans 8. seviye belediye binasına sahipseniz en çok önem vermeniz gereken şey kara iksir ve köy binasıdır. Ayrıca altın ve iksirleri de korumak için yukarıdaki gibi bir düzen uygulanabilir.

Kopyalama Linki

Farm yaparak topladığınız iksir, altın ve kara iksirler başkası tarafından alınmasın, yıldız da kaybetmek istiyorum diyenlerin kesinlikle uygulaması gereken düzen. Bu düzeni birçok oyuncuda görebilirsiniz. Savunma konusunda en iyisidir.

Kopyalama Linki

Gelişmiş bir köy düzeninin en önemli ögesi savunmadır. Savunma ögelerini doğru konumlandırırsanız rakip oyuncuların saldırısından en az zararla kurtulmuş olursunuz.

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni Kopyala (indir)

Eğer yeni 8. seviye köy binasına ulaştıysanız düzen olarak yukarıdaki düzeni uygulayabilirsiniz. Bu düzende hem köy binası savunması hem de ganimet savunması yapılır.


Clash of Clans 8. Seviye Klan Savaşı köy düzeni (indir)

Klan savaşlarına katılacak olan 8. seviye köy binasına sahip olanlar yukarıdaki köy düzenini kopyalayıp kullanabilirler.


Clash of clans 8 seviye köy düzeni kopyala (indir)

Oyunda kara iksir, iksir ve altın gibi ganimetlerle birlikte köy binasını da korumak için yukarıdaki köy düzenini uygulayabilirsiniz.

Bu köy düzeninde teslalar, okçular ile köy binanızı daha iyi savunduğunuz gibi daha az ganimet kaybedersiniz.


Clash of clans 8 seviye belediye binası köy düzeni (indir)

Klan savaşlarından ya da savaşarak kazandığınız ganimetleri elinizde tutmak için onları iyi bir savunma düzeni ile emniyete alın. Altın deposu, iksir deposu gibi ögeleri klan kalesine ve köy binasına yakın tutarak savunmayı da ona göre ayarlamak istiyorsanız yukarıdaki ayarları kullanabilirsiniz.

Clash of Clans 8. seviye köy düzeni arayanlar buradaki diğer köy düzenleri linkleriyle de düzen oluşturabilirler. Duvarları tek tek dizmek yerine direkt olarak buradaki linkleri kullanabilirsiniz.


Coc 8 Seviye köy düzeni (indir)

Bu düzende kesinlikle klan kalenizi dolu tutmanız gerekiyor. Mümkünse yüksek seviye askerler ile doldurun hem hava savunması hem de kara savunması bakımından güçlü olun.


Clash of Clans KB 8 Seviye Savunma Düzeni (indir)

Bu düzen daha çok ganimetleri korumak amacıyla uygulanmaktadır. Saldırı yapan rakibin askerleri dengesiz şekilde dağılacağından dolayı kısa sürede hepsi yok olacak.


En iyi Coc 8. Seviye köy düzeni (indir)

Yıldız kaybetmek istemeyenler bu düzeni uygulayabilirler. Tek tek duvar dizmek ve diğer ögeleri yerleştirmekle uğraşmak istemiyorsanız bu düzen tam sizlik.


Clash of Clans 8. Seviye İnşaatçı Üssü (indir)

Sekizinci seviyeye ulaşmış olan oyuncular duvarları geliştirdikten sonra dizilim olarak buradaki dizilimi kullanabilir.


COC 8 Köy düzeni (indir)

Daha çok köy binası korumasına önem verenler bu düzeni uygulayabilirler.


Clash of clans 8 seviye ordu düzeni (indir)

Depoları köy binasının yakınına dizip, savunma araçlarını da çevresine doğru şekilde yerleştirirseniz rakipleriniz sizden ganimet ve yıldız alamaz.


Clash of Clans 8 Seviye Kalp Şeklinde Köy Düzeni (indir)

Diğer oyunculardan daha farklı bir köy düzeni istiyorum diyorsanız yukarıdaki kalp şeklindeki köy düzenini kopyalayabilirsiniz.

Köy düzenini uygulamak için görselin hemen altındaki indir seçeneğine dokunarak oyuna uygulamanız yeterli olacaktır.


Clash of clans inşaatçı üssü 8 seviye köy düzeni (indir)

Hava savunmalarını doğru yerleştirmek oldukça önemlidir. Çoğu kişi kara savunmasına önem veriyor ancak bu oyunda hava savunması da büyük önem taşımaktadır.


Clash of Clans Köy düzenleri (indir)

Bu düzende ganimet değil de köy binasına önem verilmiştir. Bu düzen sayesinde rakipleriniz sizden 3 yıldız alamayacak.


COC Köy düzeni 8 Seviye (indir)

En iyi düzen hangisi diyecek olursanız bize göre bu düzen 8. seviye köy binası için en iyi düzendir. Bu düzeni kesinlikle denemenizi öneriyoruz.


8 seviye clash of clans koy duzeni (indir)

Yukarıda çeşitli türlerde köy düzenlerini paylaştık. Bu köy düzenlerinden beğendiklerinizi köyünüze uygulayabilirsiniz. Hemen aşağıdaki başlıktan da en iyi Clash of Clans 8. seviye köy düzeni bağlantılarını kullanarak farklı düzenleri de kullanabilirsiniz.

Clash of Clans 8 Seviye İnşaatçı Üssü Düzeni 2024

Clash of Clans 8. Seviye Köy Düzeni Sıraİndirme Bağlantıları
1.indir
2.indir (Pikachu düzeni)
3.indir
4.indir
5.indir
6.indir
7.indir
8.indir
9.indir
10.indir
11.indir
12.indir
13.indir
14.indir
15.indir
16.indir
17.indir
18.indir
19.indir
20.indir

Clash of Clans oyununda köy düzeni yaparken dizilimi tek tek yapmanız gerekiyor. Hem duvarları hem de diğer ögeleri sırasıyla dizmekle uğraşmak istemiyorsanız buradaki düzenlerden faydalanabilirsiniz. Hemen yukarıdaki tabloda da Clash of Clans 8. seviye köy düzenini indirip uygulayabilirsiniz.

Clash of Clans oyununu oynarken klan savaşları için farklı normal savunma için farklı bir düzen uygulamak gerekir. Köy dizilimi kadar savunma yükseltmeleri de oldukça önemlidir. Bu yükseltmeleri doğru orantıda yaparsanız rakiplerinizden en az oranda zarar alırsınız.

En iyi Clash of Clans 8. Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

Clash of Clans en iyi köy düzenleri için aşağıdaki 10 farklı düzeni de uygulayabilirsiniz. Bu düzenlerden en beğendiğiniz ve kullanmaya başladığınız hangisi oldu yorum kısmında yazmayı unutmayın.

En iyi Köy DüzenleriKöy Düzeni Kopyala
1.Kopyala
2.Kopyala
3.Kopyala
4.Kopyala
5.Kopyala
6.Kopyala
7.Kopyala
8.Kopyala
9.Kopyala
10.Kopyala

Çoğu kişi köy düzeni yaparken sıkıcı bir süreç geçiriyor. Ancak dakikalarca uğraşmak yerine direkt olarak buradaki Clash of Clans 8. seviye köy düzeni modellerini kopyalayarak uygulayabilirsiniz. Eğer seviyeniz yükselirse hemen Clash of Clans 9. seviye köy düzeni sayfasındaki düzenlere de bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir