Haber

Deadpool 3 Ne Zaman Çıkacak – Vizyon Tarihi 2024

Marvel evreninin en iyi süper kahramanı bize kalırsa Deadpool açık ara öndedir. Peki, Deadpool 3 ne zaman çıkacak? Deadpool severler tarafından Wolverine gelecek mi sorusu da merak konusu oldu.

Marvel dizi ve filmlerini eniyisor ekibi de yakından takip ediyor. Süper kahraman filmlerini bizler de izliyoruz. Bizim en çok sevdiğimiz süper kahraman ise Deadpool karakteridir. Deadpool şimdiye kadar 2 filmi gelmiş komedi, aksiyon ve fantastik türde bir filmdir. Bu Marvel filmi Türk sinema severler tarafından da çok beğenildi. İnsanlar üçüncü filmin ne zaman geleceğini merak ettiğinden dolayı bununla ilgili araştırmalar yapıyorlar. Seslendirmesini Harun Can’ın yaptığı bu yapımın çok sevilmesinin bir diğer nedeni ise Harun Can’ın muhteşem seslendirmesi diyebiliriz.

Deadpool 3, Marvel Comics’in Rob Lifeld ve Fabian Nicieza markalarınca yazılan çizgi romanlara dayanan Amerikan yapımı bir süper kahraman çizgi roman ve sinema filmidir. Deadpool 2’nin devamı niteliğinde olacak olan Deadpool 3 sinema filminde Wolverine karakteri de bekleniyor. Peki, Deadpool 3 ne zaman çıkacak, Deadpool 3 vizyon tarihi ne zaman?

Deadpool 3 Ne Zaman Çıkacak 2024?

Deadpool 3

Deadpool 3 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı ise 8 Kasım 2024 tarihi olarak karşımıza çıkıyor. İlk gösterim Abd’de gerçekleşecek. Kısa bir süre sonrasında ise ülkemizde de yayınlanacaktır. Deadpool 3 hakkında:

Gösterime giriş tarihi: 8 Kasım 2024 (ABD)
Yönetmeni: Shawn Levy
Yapım şirketi: Marvel Studios
Senaryo: Ryan Reynolds, Rhett Reese, Paul Wernick, Wendy Molyneux, Lizzie Molyneux
Yapımcılar: Ryan Reynolds, Kevin Feige, Simon Kinberg

Ryan Reynolds’un başrolünde olduğu Deadpool 3 sinema filmine eğer Wolverine karakteri Hugh Jackman ile birlikte gelirse gişe rekorları kırması olasıdır.

Deadpool 2 Oyuncuları

Deadpool 2 Oyuncuları

Deadpool 2 Oyuncuları kimler merak edenler için oyuncu isimlerini ve canlandırdığı karakterleri aşağıda listeledik.

Ryan Reynolds, Wade Wilson / Deadpool
Morena Baccarin, Vanessa
T. J. Miller, Weasel
Leslie Uggams, Blind Al
Brianna Hildebrand, Negasonic Teenage Warhead
Stefan Kapicic, Colossus’u seslendiren
Zazie Beetz, Neena Thurman / Domino
Josh Brolin, Nathan Summers / Cable
Jack Kesy, Black Tom Cassidy

Deadpool 3 Oyuncu Kadrosu

Deadpol 3 sinema filmi ile ilgili konular arttıkça doğal olarak oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Genel bir araştırma yaptığımızda Deadpool 3 oyuncu kadrosu:

  • Ryan Reynolds (Deadpool)
  • Leslie Uggams (Kör Al)
  • Hugh Jackman (Wolverine)
  • T. j. Miller

Deadpool 3 Oyuncuları aratması yaptığımızda Google bizlere sonuç olarak Hugh Jackman gösteriliyor. Ancak senaryo kısmına baktığımızda bu ismi göremiyoruz. Deadpool 3 film senaryosunda yer alan oyuncular Ryan Reynolds, Rhett Reese, Paul Wernick, Wendy Molyneux, Lizzie Molyneux gibi isimlerdir.

Deadpool 3 sinema filmi, 6 Eylül 2024’te beyaz perdede bizlerin karşısına geçeceğe benziyor. Günümüzde çeşitli Marvel, DC karakterleri ile ilgili video yapan Youtube kanallarında da bu konu ile ilgili birçok bilgi dönüyor. Reddit sayfalarında da Hugh Jackman olacak mı olmayacak mı tartışmaları devam ediyor.

Zamanında oyununu oynadığımız Deadpool karakterinin sinemadaki yansıması oldukça başarılı diyebiliriz. Oyunda dördüncü duvarı yıkan Deadpool karakteri direkt olarak bizlerle konuşuyordu. Bu özelliğini filmine de eklemeleri oldukça güzel olmuş. Yine dördüncü duvar dediğimiz olayı çizgi romanlarında da sıklıkla aşan bir karakter olarak gözlemleniyor.

Marvel sinema filmlerinin yapısını değiştiren Deadpool her yaştan izleyicinin izleyebilmesi için hafifletilmiş küfürler ile sinemaya geliyor. Orjinal Deadpool karakterini beyaz perdede görecek olsaydık muhtemelen çok fazla küfürlü sahne olurdu. Deadpool 3 Ne Zaman Çıkacak, Vizyon Tarihi sorularını bu haberde yayınlamaya özen gösterdik.

Deadpool Konusu

Deadpool, Marvel Comics tarafından yaratılan bir karakterdir. Özellikle ölümsüzlüğü ve süper güçleri sayesinde ön plana çıkar. Aynı zamanda bir anti-kahraman olarak tanımlanır ve birçok kez X-Men takımına da katılmıştır. Öykülerinde sıklıkla aşırı şiddet, siyah humor ve metafikse yer veren bir animasyon, sinema filmidir.

Filmleri ve çizgi romanlarında, Wade Wilson adında bir adamın, bir kanser hastası olduğu öğrenir ve kanserinin tedavisi için bir genetik deneye maruz kalıyor. Bu deney sonucunda Deadpool adını alır ve ölümsüzlük ve süper güçler kazanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir