Genel

DP C33 Hangi Parfüm Muadili? – Yorumları

DP de doldurma yani muadili parfüm markalarından biridir. Kadınların beğenerek kullandığı Dp c33 hangi parfüm muadili sorusunun yanıtını veriyoruz. Ayrıca Dp c33 notaları, içindekiler ve neyin kokusu gibi sorularınıza da buradan yanıt bulabileceksiniz.

Öncelikle parfümü kullanan kadınların yorumları genel olarak olumlu yönde. Bununla birlikte Dp markasının en çok satan kadın parfümlerinden biri olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Dp c33 Afrika Portakal Çiçeği, Pembe Biber, İris Çiçeği, Sümbül, Kedi Otu, Leylak, Misk, Pudra notaları ile akılda kalıcı bir koku dur. Kokunun orjinali yani hangi koku olduğunu merak ediyorsanız hemen alt başlıktan parfüm detaylarını inceleyebilirsiniz.

DP C33 Hangi Parfüm?

DP C33 parfümünün deodorantı da mevcut. Yani isterseniz hem parfümünü hem de deodorantını aynı anda kullanabilirsiniz. Peki DP C33 hangi parfüm? Merak edenler için c33 parfüm kokusunun hangi markanın muadili:

 • C33 Zodiac yani DP C33 Chloe love markasının muadilidir.
 • Orjinal parfümün Notaları, Afrika Portakal Çiçeği, Pembe Biber, İris Çiçeği, Sümbül, Kedi Otu, Leylak, Misk, Pudra şeklindedir.
 • Kremsi bir kokudur ve kalıcıdır.
 • Hemen hemen her mevsim kullanıma uygundur.
 • Cinsiyet, kadın parfümüdür.

DP C33 Parfüm Yorumları

Online alışveriş sitelerinden parfüm yorumlarını incelediğimizde genel olarak olumlu yorumlar aldığını görüyoruz. Çiçeksi bir kokusu olan Dp c33 kremsi yapısıyla kısa sürede sizi tamamen sarmalayacak bir kokudur. Parfüme yapılan yorumlardan bir diğeri ise yaklaşık 8 – 10 saat kalıcılık etkisi olduğu şeklindeydi. Bildiğiniz gibi muadili parfümler orjinal parfümlere göre daha erken kokusunu yitiriyor. Ancak D&P üretimi olan c33 muadili parfümün kalıcılığı da fiyat performans açısından oldukça yeterlidir.

D&P C33 Notaları

Parfümün notaları yani içeriği de kullanıcılar tarafından merak edildiği için bunu da bu başlık altında açıklamak istedik. Dp c33 parfüm notaları:

 • Portakal çiçeği
 • Pembe biber
 • Leylak
 • Sümbül
 • Pirinç unu
 • Talk
 • Mask

Bu kokunun deodorantı da satılmaktadır. Deodorantın notaları ise Portakal çiçeği, pembe biber, leylak, sümbül, pirinçunu, talk, mask şeklindedir.

Güzel kokmaya önem veren kadınlar tarafından tercih edilen muadili parfümlerden biridir. Deodorant yorumlarını incelediğimizde buna da genel olarak olumlu yorumlar yapıldığını görüyoruz.

Parfüm

Parfüm, koku maddelerinden oluşan bir koku maddesi formudur. Bu maddeler, genellikle alkol veya su bazlı bir karışımda karıştırılır ve cildinize uygulanır. Parfümler, koku maddelerinin doğal veya sentetik olarak elde edilmiş olmasına göre sınıflandırılabilir.

Doğal parfümler, bitkiler, meyveler, gül veya diğer doğal kaynaklardan elde edilirken, sentetik parfümler, laboratuvar ortamında sintetize edilir. Parfümler, kişisel kullanım ürünleri arasında yerini almaktadır.

Chloe Love Parfüm

Chloé Love, Fransız moda evi Chloé tarafından yaratılan bir kadın kokusu. İlk olarak 2018’de tanıtıldı. Koku, üst notalarda pembe biber ve frenk üzümü, orta notalarda şakayık, gül ve frezya ve alt notalarda sedir ve kehribar ile çiçeksi ve odunsu bir koku olarak tanımlanıyor.

Parfüm, ön tarafında imza Chloé fiyonklu pembe ve altın renkli bir şişede paketlenmiştir. Bu koku, çiçeksi, romantik ve feminen kokusuyla bilinir ve kadınlar arasında popüler bir seçimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir