Haber

En İyi Zombi Konulu 10 Film 2024

Zombi konulu filmler eğer senaryosu iyiyse en güzel film kategorisinde yer alıyor. Fakat senaryo ve oyunculuklar tabii ki çok önemli. Sizler için “zombi konulu filmler 2024” listemizde en çok izlenen ve beğenilen filmleri listelemeye özen gösterdik. Buradaki filmlerden beğendiklerinizi Netflix, Amazon Prime Video ve diğer film izleme sitelerinde bulabilirsiniz. Günümüzde, çok fazla film izleme sitesi olduğundan, filmi bulmak çok da zor olmayacaktır.

Zombi filmleri 2024, yılında da bu tür filmleri sevenler tarafından araştırılmaktadır. Burada filmlerin konusunu çok detaya inmeden anlatacağız. Bu sayede spoiler olmadan filmler hakkında da bilgi edinmiş olacaksınız. Ayrıca her bir Zombi filmi için Fragman bağlantılarını da paylaşıyor olacağız. Merak ettiğiniz Zombi dizisi veya filminin ön gösterimini izleyerek kararınızı ona göre verebileceksiniz. 2024 yılında çıkan Zombi filmlerine ek olarak eski ve en popüler Zombi türündeki filmler burada. Aşağıdaki başlıklardan en güzel zombi dizi ve filmlerini inceleyebilirsiniz.

En İyi Zombi Filmleri 2024

2024 yılında çıkan Zombi filmleri de listemize dahil edilecektir. Bu sayede en yeni ve en güzel zombi filmlerimi buradan öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki listede, izleyiciler tarafından en çok beğenilen Zombi filmleri listelenmiştir.

1.  Rec: Ölüm Çığlığı

Rec Ölüm Çığlığı

Tv muhabiri olan Angela ile kameramanı Pablo, itfaiyecileri konu edinen bir haber yapmak için işe koyulur. Sıkıcı ilerleyen program, telefonun çalmasıyla birlikte hareketli hale gelir. Gelen telefonda yaşlı bir kadının geçirmiş olduğu ev kazası üzerine kameramanıyla birlikte itfayecilerin peşine takılır. Olaylar da tam olarak burada başlar. Korku, Zombi türünde soluksuz izleyeceğiniz bir filmdir.

Rec Ölüm Çığlığı Fragmanı

2. Zombieland

zombieland

Zombieland filmi, ilk film 2009 yılında ikinci film ise 2019 yılında çıkmıştır. Film daha çok, komedi türündedir. Zombi filmi severlerin kesinlikle izlemesi gereken eğlenceli filmlerden biridir. Bu filmi de çeşitli film izleme uygulamalarında ve film izleme sitelerinde bulabilirsiniz.

Zombieland Fragman

3. Ölümcül Deney

Ölümcül deney

Ölümcül deney, bize kalırsa dünyanın gelmiş geçmiş en iyi Zombi filmlerinden biridir. İlk film 2002 son film ise 2016 yılında çıkmıştır. Ölümcül Deney serisinde, toplamda 6 film bulunuyor. Bu filmlerin hepsini severek ve nefesinizi tutarak izleyeceğinizden eminiz. Ölümcül deney film serisini de yine kolayca bulabileceğiniz bir filmdir.

Ölümcül Deney Fragmanı

4. Bird Box Barcelona

Bird Box Barcelona

Bird Box Barcelona, gerilime doyacağınız bir tür zombi filmidir. Bu filmin IMDB puanı 5.3 olan film izleyicilerin geneli tarafından beğenilmiştir. Gizemli bir güç, gören herkesin intihar etmesine sebep olan bir şeyler yapıyor. Sebastian ve küçük kızı Anna, Barselona’nın ıssız sokaklarında hayatta kalmak için elinden gelen mücadeleyi veriyor. 1 saat 52 dakika süren film Korku/Bilim Kurgu türündedir. Netflix özel yapımı olan dizide Mario Casas, Naila Schuberth ve Georgina Campbell gibi ünlü isimler rol almıştır.

Bird Box Barcelona Fragmanı

5. Kötü Ruh: Uyanış

Kötü Ruh Uyanış

Kötü Ruh: Uyanış, zaman geçtikçe birbirinden uzak kalmış iki kardeşin hayatını anlatıyor. Zamanla uzaklaşmış olan kardeşler, aradan geçen yıllardan sonra yeniden bir araya geliyorlar. Fakat büyük bir tehlike onları bekliyor, insan yiyen kötü ruhlar onlara musallat olacaktır. Kendilerini biranda bilim kurgu denilebilecek bir ortamda bulan kardeşler, birlikte hareket ederek bu kötü ruhlara karşı mücadele vermek zorunda kalırlar. 97 dakika olan filmin türü Korku, Fantastik türündedir. Vizyon tarihi ise 21 Nisan 2023 yılında yayınlandı.

Kötü Ruh: Uyanış Fragmanı

6. Dünya Savaşı Z (World War Z)

Dünya Savaşı Z

Zombi salgını insanlığın geleceğini tehdit ediyor ve büyük bir soykırımın yaklaştığını fark eden Birleşmiş Milletler müfettişi, virüsün kaynağını ve tedavisini bulmak için yola çıkmıştır. Halk kapalı alanlarda Zombie’lerden korunmak için saklansa da, aşırı ses çıkarmaları Zombileri üstlerine çekmeye yeterli olacaktır. Bu sırada müfettiş hastalığın kaynağını bulmak için araştırmalarına devam etmektedir.

Dünya Savaşı Z (World War Z) Fragmanı

7. Virus-32

Virus-32

İnsanları bekleyen zeki, aşırı şiddetli, ekstra hızlı zombilere dönüştüren bir virüs dünyaya yayılmaktadır. Bazı zombi avcıları ise bu durumdan kurtulmak ve hayatta kalmak için çaba harcamaktadır. Ayrıca bir gece vardiyasında olan Iris ve kızı, olanlardan bihaber şekilde bu salgının ortasında kalırlar.

Virüs-32 Fragman

8. #Alive

Alive

Son zamanların belki de en iyi Zombi filmlerinden biri olan #Alive kesinlikle izlemeniz gereken filmlerdendir. Şehir, korkunç bir virüsün etkisi altındayken yalnız bir adam bunu fark ettiği gibi kendini eve kitler. İnternetten ve telefon yoluyla yardım isteyemediğinden dolayı kendi başının çaresine bakmak zorundadır. Dram/Bilim Kurgu türünde olan film 1 saat 39 dakika sürmektedir.

#Alive Fragmanı

9.  Kingdom Ashin of the North

 Kingdom Ashin of the North

Kingdom’un özel bölümü olan Kingdom: Ashin of the North’da, ailesini ve kabile üyelerini kaybeden başrolümüz, trajedi, ihanet ve gizemli bir keşif sonucu yaşadıklarının intikamını almaya karar verir. Bu intikam yolunda fantastik olaylar yaşanır.

Kingdom Ashin of the North Fragman

10. Zombi Ekspresi

Zombi Ekspresi

Kızının doğum gününde ısrarları sonucunda Sok -woo, onu eski eşinin yanına götürmek için isteksiz bir şekilde Seul’den yola çıkıp Busan’a gidecek olan trene biner ve yolculuk başlar. Tren kalkmadan hemen önce, Güney Kore’yi tamamen etkisi altına almış olan ölümcül zombie virüsünden etkilenmiş olan bir kadın, virüsü trendekilere de yaymaya başlar.

Zombi Ekspresi Fragman

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir