Genel

En Yakın Ziraat Bankası Atm’si Nerede

En yakın ziraat bankası nerede, Atm arayanlar ya da Ziraat Bankası şubesine uğrayacaklar tarafından sıkça araştırılmaktadır. Bu içeriğimizde, bulunduğunuz konuma en yakın ATM ve banka şubesini nasıl bulabileceğinizi anlatıyor olacağız. Ziraat, ülkemizdeki en köklü ve lider bankacılık hizmeti veren isimlerden biridir. Ziraat Banaksı 1863 yılında Osmanlı Devleti zamanında Midhat Paşa tarafından kurulmuş olan Memleket Sandıkları’nın devamı niteliğinde hizmet vermektedir. Yani 1863 yılından günümüze kadar süren bir bankacılık hizmeti diyebiliriz. Bu da Ziraat Bankasını en köklü bankalardan biri yapıyor.

“Bana en yakın ziraat Atm’si nerede?” Acil nakit paraya ihtiyacımız olduğunda çalıştığımız bankanın ATM’sine giderek para çekebiliyoruz. Ayrıca çeşitli bankaların ortak ATM’sinden de para çekebiliyoruz. Peki, bize en yakın olan Ziraat bankasının Atm’sini nasıl bulabiliriz? Size en yakın banka ATM’sini ya da şubesini bulmak düşünülene göre çok daha basittir. Para çekmek için; En yakın Ziraat atm’si nerede ve, bana en yakın Ziraat Bankası nerede soruları araştırılıyor. İşte bu sorularınızın cevabını veriyoruz.

Bana En Yakın Ziraat Bankası Yol Tarifi

Ziraat Bankası Şubeleri

Bana en yakın Ziraat bankası nerede, yol tarifi gibi araştırmalar yapanların kullanabileceği iki farklı yöntem vardır. Bunun için yapılması gerekenler:

  • Ziraat Bankası mobil uygulamasındaki “En yakın Ziraat” seçeneği.
  • Ziraat Bankasının resmi internet sitesinde bulunan Şubelerin listesi.
  • Arama motorlarındaki haritaları kullanmak.

Yukarıdaki yöntemler kullanılarak, size en yakın Ziraat Bankası’nı hem de ATM’yi inceleyebilirsiniz. Ziraat Bankası’nın en fazla şubesi 172 adet ile İstanbul’da devamında ise 151 şube ile Ankara ilimizde hizmet vermektedir. Ayrıca, Kıbrıs’ta da bankanın şubesi bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Mobil Uygulama En Yakın Ziraat İle Banka Bulma

Ziraat Bankası Mobil uygulamasından size en yakın Atm ve Banka şubelerini inceleyin. Yapmanız gereken şey ise; Ziraat Mobil uygulamasına giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra En Yakın Ziraat menüsüne girin. Menüye girdiğinizde bulunduğunuz konuma göre ya da manuel seçim yaparak bulunduğunuz alana en yakın banka ve Atm’leri inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Sitesinden Atm ve Şubeleri Bulmak

Ziraat Bankası İnternet Sitesinden Atm ve Şubeleri Bulmak

Banka Şubesi ve Atm’si bulmak için en fazla kullanılan yöntemdir. Yapılması gereken şey ise https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bize-ulasin/sube-ve-atmler internet sitesini ziyaret edin. Üst kısımda gördüğünüz ekran açılacaktır. Şube mi yoksa ATM’mi aradığınızı seçin. Ardından Şehir ve İl seçimlerini yapın. Bu adımları doldurduğunuzda, sistem otomatik olarak sizlere en yakın şube ya da ATM’yi gösterecektir.

Arama Motorlarındaki Haritaları Kullanarak Şube veya ATM Bulma

Google Maps ya da Yandex Haritalar’a Ziraat Bankası ya da Ziraat ATM yazarak, size en yakın ATM ve banka şubelerini kontrol edebilirsiniz.

En Yakın Ziraat Bankası Atm’si Nerede

Ziraat Bankasının size en yakın ATM’si nerede yol tarifi arıyorsanız yapılması gereken bütün adımları yukarıda sırasıyla anlattık. Eğer banka ATM’si arıyorsanız ve bulamıyorsanız;

  • Mobil uygulamadan.
  • Ziraat Bankası İnternet sitesinden.
  • Google Maps ya da Yandex Haritalar uygulamasından kontrol edebilirsiniz.

Eğer yol tarifine ihtiyacınız varsa, haritalar uygulamasından yol tarifi alabilirsiniz. Araçla gidilecekse, otomobil için, yürüyerek gidilecekse yaya olarak yol tarifi almayı unutmayın. İstanbul bana en yakın Ziraat Atm’si nerede, Ankara en yakın Ziraat Bankası nerede gibi araştırmalar yapanlar için nasıl banka şubesi ya da ATM’sini bulabileceklerini anlattık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir