Genel

Enpara Müşteri Hizmetleri 7/24 İletişim Numarası

Enpara ülkemizde hizmet veren bankacılık sistemlerinden biridir. Finansbank’ın hizmetlerinden olan Enpara milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Müşterileri de, Enpara müşteri hizmetleri numarasını arıyorlar. Bu yazımızda hem Enpara çağrı merkezi telefon numarası hem de diğer iletişim kanallarını sizlerle paylaşıyor olacağız. QNB Finansbank tarafından hizmete sunulan Enpara, dijital bankacılık sistemlerinden biridir. Bireysel ve kurumsal bankacılık işlemleri için Enpara kullanılabilir. Enpara’yı mobil uygulama üzerinden rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Enpara kullananlar, kredi ve kredi kartı başvurusu, kredi kullandırma, ödeme ve buna benzer birçok işlemi şubeye gitmeye gerek kalmadan uygulama üzerinden yapabiliyorlar. 2015 yılından beri kullanıma açık olan Enpara, 2021 itibariyle 3 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Bu da onu, en çok kullanılan dijital bankacılık servisi haline getiriyor. Enpara’nın öne çıkan özelliği ise hesap ücreti ve para transferi gibi işlemlerde ücret almıyor oluşudur. Bu tür avantajlardan dolayı bankacılık işlemleri için sıklıkla tercih edildiği söylenebilir.

Enpara müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için 0850 222 3663 numarasını aramanız gerekir. Bu numarayı arayarak ödeme, havale, yeni başvuru, kayıp/ çalıntı benzeri işlemlerinizde 7 gün 24 saat hizmet alınabilir. Ayrıca bu numarayı arayarak bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Bu rehberimizde Enpara iletişim bilgileri ile birlikte nasıl müşteri temsilcisine bağlanabileceğiniz anlatıldı. Merak ettiklerinizi yine bizlere sorabilirsiniz. Enpara müşteri hizmetleri telefon numarası ile birlikte sıkça sorulan soruların da yanıtları alt başlıklar halinde anlatıldı.

Enpara iletişim

Enpara Müşteri Hizmetleri Numarası

Enpara müşteri hizmetleri telefon numarası; 0850 222 3663 telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Bankacılık işlemleri, üyelik işlemleri kredi başvuruları ve daha birçok işleminizi bu numarayı arayarak yapın. Müşteri hizmetlerini aradığınızda temsilciye bağlanmak için, IVR sesli yanıt sisteminin komutlarına göre tuşlama yapın. Müşteri temsilcisine bağlanıp, gerekli güvenlik adımlarını geçtikten sonra bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara ile ihtiyaç kredisi, ek para, kredi kartı, encard, eft, fast trasnfer ve daha birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hatta direkt olarak enpara remsi internet sitesinden Enparalı ol butonuna dokunarak hesap oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturduktan sonra, banka kartınızı vereceğiniz adrese gönderilir. Yine Enpara’nın yapmış olduğu güncel kampanyaları Enpara mobil uygulamasından inceleyebilir, kampanyalara da katılabilirsiniz.

Enpara İletişim Bilgileri

Enpara iletişim;

Enpara Müşteri Hizmetleri Numarası0850 222 3663
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresicozum@enpara.com
İletişim FormuForm’a giriş yapmak için tıklayın.
Harcama İtiraz FormuForm’a giriş yapmak için tıklayın.
Yardım SayfasıEnpara yardım ve önerilerde bulunmak için tıklayın.
Fax0212 216 0992
Genel Müdürlük AdresiEsentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 34394 Şişli/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0212) 318 50 00

Enpara bankacılık hizmeti veren dijital bir bankacılık sistemidir. QNB Finansbank alt hizmetlerinden biridir. Enpara’ya özel kampanyalar ve avantajlar olduğundan dolayı, çoğu kişi bankacılık işlemlerini Enpara ile yapmaktadır. Bunun nedeni ise transferlerde ücret kesmemesi, hesap işletim ücreti gibi çeşitli ücretleri almıyor oluşudur.

Enpara Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 222 3663
Çalışma SaatleriEnpara çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir.
Temsilciye BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra IVR sisteminin yönlendirmesi ile direkt temsilciye bağlanabilirsiniz.

Yukarıdaki tabloda Enpara çağrı merkezi ve çağrı merkezi çalışma saatleri hakkında bilgiler verilmiştir. Eğer, siz de bankacılık işlemleri için Enpara’yı aramak istiyorsanız 0850 222 36 63 telefon numarasını aramalısınız.

Enpara Müşteri Hizmetleri 7/24

Enpara müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir. Yani her gün, her saat bankacılık işlemleriniz hakkında bilgi almak, harcama itirazında bulunmak ya da buna benzer bankacılık işlemlerinde bu numarayı arayabilirsiniz. Enpara müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet veren temsilcilere bağlanmak için; 0850 222 3663 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Enpara 7 24 Açık Mı?

Enpara 7/24 müşteri hizmetleri üzerinden hizmet vermektedir. Kart kayıp, şüpheli harcama ya da herhangi bir bankacılık işleminiz için arayabilirsiniz.

Enpara Nereye Bağlı?

Enpara nereye bağlı konusu da, enpara’nın güvenilir olup olmadığını merak eden vatandaşların aradığı konulardan sadece biri. Enpara QNB Finansbank kapsamında hizmet veren dijital bankacılık hizmetidir.

Enpara İletişim Bilgileri Sayfasında Yer Alan Bilgiler

Telefon: 0850 222 3663
E-posta: cozum@enpara.com
Şirket unvanı: QNB Finansbank A.Ş.
Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 34394 Şişli / İstanbul
Sorumlu kişiler: QNB Finansbank Üst Yönetimi
Ticaret Sicil No: 237525
Mersis No: 0388-0023-3340-0576
Yer sağlayıcı: QNB Finansbank A.Ş. (Yer Sağlayıcı Belge No: 664)
QNB Finansbank elektronik tebligat adresi: qnbfinansbank@hs05.kep.tr
Bağlı olunan sektörel kuruluş: Türkiye Bankalar Birliği

Enpara Hesap Nasıl Açılır?

Enpara hesabı açmak için internet sitesinden ya da Enpara mobil uygulamasından işlem yapabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetlerini arayarak hesap açma işlemleri yapılabilir.

Enpara Nasıl Banka?

Enpara, kredi kartı aidatı ödenmeyen, hesap işletim ücreti vermeyeceğiniz, şubesiz bankacılık hizmeti olarak sunuldu. Güvenilir bir hizmet olan Enpara BDDK tarafından incelenir. Buna ek olarak, Enpara QNB Finansbank’ın alt kuruluşudur.

Enpara Güvenilir Mi?

Enpara QNB Finansbank kuruluşudur ve BDDK tarafından sürekli olarak kontrol edilir. BDDK tarafından hizmet verme izni bulunmaktadır. Enpara güvenilir bankacılık hizmetlerinden biridir.

Enpara Kart Ne Zaman Gelir?

Enpara kredi kartı başvurunuz yaklaşık iki iş güni içinde olumlu veya olumsuz bir şekilde sonuçlanır. Sonucun ardından olumlu yanıt alanlara, Enpara kredi kartı yaklaşık 1 hafta içinde teslim edilmektedir. Kartınız size ulaşmazsa konu ile ilgili olarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir