Genel

Ersoy Ulubey Kaçıncı Bölümde Öldü?

Kurtlar Vadisi Pusu filminin, en iyi başrol karakterlerinden biri de Ersoy Ulubey karakteridir. Peki, “Kurtlar Vadisi Ersoy Ulubey kaçıncı bölümde öldü?” Ersoy Ulubey’i kim öldürdü. Kurtlar Vadisi dizisinde Ersoy karakterini canlandıran Ümit Acar, filmde en çok sevilen kötü adamlardan biri oldu diyebiliriz. Peki, Ümit Acar Kurtlar Vadisi dizisinden ne zaman ayrıldı. Canlandırmış olduğu Ersoy Ulubey karakterini kim öldürdü? Bütün detaylarıyla birlikte ayrıca kimin öldürdüğü bilgilerinin yer aldığı Youtube videosunu da buradan izleyebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu Ersoy Ulubey kaçıncı bölümde öldü? 128. Bölüm’de Memati ile Polat Alemdar tarafından camdan atılarak öldürüldü.

Ersoy Ulubey Kimdir?

Ersoy Ulubey, Kurtlar Vadisi dizisinde başrol karakterlerinden biri olarak uzun süre rol almıtşır. Ersoy Ulubey’i canlandıran kişi ise Ümit Acar’dır. Ümit Acar bu dizideki performansı ile birçok kiş tarafından beğenilmiştir. Ersoy Ulubey karakteri ise jandarma istihbaratına bağlı doğu ve güneydoğuda yıllarda görev yapmış istihbaratçıdır.

Kurtlar Vadisi dizisinde İskender Büyük karakterinden sonra gelen kötü karakterlerden biridir. İskender Büyük karakterinin ölümünün ardından, Ersoy Ulubey karakteri diziye dahil olmuştur.

Ersoy Ulubey Kaçıncı Bölümde Öldü?

Kurtlar Vadisi dizisinde baş kötü karakterlerden biri, 128. Bölüm Polat Alemdar ve Memati ile Beraber camdan aşağı atarak öldürülmüştür. Camdan aşağı atılmadan önce ise Memati ve Polat Alemdar tarafından bir süre hırpalanmıştır. Daha sonrasında ise, camdan aşağı atıldı. Polisler sorduğunda ise, Adam kendini camdan aşağı attı şeklinde bir cevap vermişlerdir.

Ersoy Ulubey,’in ölüm sahnesini ise aşağıdaki başlıktan izleyebilirsiniz. Polat Alemdar ve Memati Baş, Polat babasının intikamını, Memati ise oğlunun intikamını almak için Ersoy Ulubey’i öldürmüştür.

Ersoy Ulubey Kim Öldürdü Ölüm Sahnesi

Ersoy Ulubey’i Polat ve Memati camdan atarak öldürmüştür. Öncesinde ise, bir süre hırpalamıştırlar. Yukarıdaki Youtube videosunda ölüm sahnesini izleyebilirsiniz. Daha fazla benzer içerik için;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir