Haber

Fahriye Evcen Boy Kilo 2024 Kaç Yaşında

Ünlü kadın oyunculardan biri de Fahriye Evcen’dir. Yer aldığı dizilerdeki oyunculuğu sayesinde herkes tarafından benimsenmiştir. Oyuncu hakkında en çok merak edilen konulardan biri de “Fahriye Evcen boy kilo” kaç yaşında gibi konular oldu. Haberimizde konu ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fahriye Evcen boy kilo konusu ise hayranlarının en çok araştırdığı konulardan biridir. Fahriye Evcen, kimdir konusunda araştırma yapıyorsanız burada başlıklar halinde anlattık. Buradan hem yaşını, kilosunu, boyunu ve nereli olduğu gibi bir çok bilgiye erişebilirsiniz.

Fahriye Evcen Kimdir?

Fahriye Evcen, 4 Haziran 1986’da Solingen, Almanya’da doğmuş Türk kökenli bir oyuncudur. İlk olarak Almanya’da model olarak yıldızı parlamış ve Türkiye‘de oyunculuk yapmaya başlamıştır. Televizyon dizileri ile başladığı ünü, “Yaprak Dökümü”, “Asi”, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” gibi diziler ile arttı. Aynı zamanda “Evim Sensin”, “Aşk Sana Benzer” ve “Çalıkuşu” gibi farklı projelerde de yer almıştır.

2017 senesinde, Burak Özçivit ile başrol oynadığı “Kara Sevda” isimli dizideki performansıyla da dünya genelinde tanındı diyebiliriz. Fahriye Evcen, UNICEF iyi niyet elçisi ve sivil toplum kuruluşları için çalışmalar yaptığı da bilinmektedir.

 • Doğum tarihi: 4 Haziran 1986 (36 yıl yaşında), Solingen, Almanya
 • Çocukları: Kerem Özçivit, Karan Özçivit
 • Eşi: Burak Özçivit (e. 2017)
 • Kardeşleri: Ayşen Evcen, Demet Evcen, Neşe Evcen

Fahriye Evcen Boy Kilo 2024

Fahriye Evcen hakkında en çok sorgulanan konulardan biri de boyu ve kilosu konulardır. Ünlü oyuncunun boy ve kilo bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Fahriye Evcen’in boyu 1,70 metredir. Kilosu da merak edilmektedir. Fahriye Evcen kilosu 55 kg‘dır. Boy ve kilosu dışında burcu ve yaşı gibi konular da merak edildiği için bu konular hakkında da başlıklar oluşturduk.

Fahriye Evcen Kaç Yaşında?

Fahriye Evcen’in kaç yaşında olduğu konusu da araştırılan konulardandır. 4 Haziran 1986 yılında doğan Fahriye Evcen’in yaşı 37’dir. Sosyal medya hesaplarından da sıkça gönderi paylaşan oyuncunun Instagram’da 14 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır.

Fahriye Evcen Burcu

Fahriye Evcen’in doğum günü burcunu merak eden kişiler tarafından da merak ediliyor. Ünlü oyuncunun burcu ikizler burcudur. Sosyal medya hesaplarını da aktif kullanan Fahriye Evcen en çok Instagram uygulamasında fotoğraf, video ve reels içerikleri paylaşmaktadır. Eşi Burak Özçivit ve çocuklarıyla çektirdiği fotoğrafları sık sık Instagram’da paylaşmaktadır.

Fahriye Evcen Dizileri

 • 2005 – Asla Unutma
 • 2006 – Hasret
 • 2006-2010 – Yaprak Dökümü
 • 2011 – Yalancı Bahar
 • 2012 – Veda
 • 2013-2014 – Çalıkuşu
 • 2014 – Kurt Seyit ve Şura
 • 2017 – Ölene Kadar
 • 2021-2022 – Alparslan: Büyük Selçuklu

Birçok farklı dizide rol alan güzel oyuncu son olarak Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde Akça Hatun karakterini canlandırmıştır. TV dizileri dışında çeşitli sinema projelerinde de yer almıştır.

Fahriye Evcen Fotoğrafları

Ünlü oyuncunun Instagram’da paylaştığı bazı fotoğraflar yukarıdaki gibidir. Eğer sosyal medya hesabından takip etmek istiyorsanız Fahriye Evcen Instagram hesabını ziyaret edebilirsiniz. Tek resmi hesabının kullanıcı adı ise “evcenf”dir. Buradan ünlü oyuncuyu yakından takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir