Haber

Bedava Fake Instagram Hesapları ve Şifreleri 2024

Fake Instagram hesapları ve şifreleri, günlük hayatımızda ihtiyaç duyduğumuz sosyal medya hesaplarıdır. Örneğin sosyal medya hesabı kullanımını bıraktınız ancak yine de oradaki videoları ve insanları görüntülemek istiyorsanız bedava Instagram hesaplarından birini kullanarak bunu yapabilirsiniz.

Burada hem bedava yüksek takipçili Instagram hesaplarını listeledik hem de birkaç dakika içinde nasıl kendi sahte hesabınızı açabileceğinizi anlattık. Burada listelenen hesapların zamanla şifresi değişebildiğinden dolayı içerik dönem dönem güncellenecektir. Ayrıca girmek istediğiniz hesapta bir kullanıcı aktif durumdaysa muhtemelen giriş yapamayacaksınız. Bu nedenle diğer hesapları da denemenizi öneririz. Peki fake Instagram hesapları ve şifreleri nelerdir? Detayları ile birlikte haberimizde anlatıyoruz.

Fake Instagram Hesabı Nedir?

Fake Instagram Hesabı

Fake hesap bütün sosyal medya uygulamalarında bazı kullanıcıların anonim olarak kullanmayı istemeleri sonucunda gerçek bir kişiyi yansıtmayan hesaplar oluşturmasına denir. Yani fake hesaplar bir kişi tarafından açılmıştır ancak profil açan kişiyi yansıtmamaktadır. Fake hesapların kullanıcı adları ve fotoğrafları da genelde kendine ait olmaz ya da fotoğraflar doğa, karanlık veya bir hayvan şeklinde olabiliyor.

Fake hesaplar Instagram’ı kullanmak isteyen ancak kendi kullanıcı adı ile uygulamaya giriş yapmak istemeyenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Burada kullanıcılar için bazı fake hesap bilgilerini paylaşıyoruz. Bu bilgileri kullanarak Instagram’ı anonim bir şekilde kullanabilirler. Hesapların bazıları 1 takipçili bazıları ise 10.000 takipçili hesaplardır.

Fake Instagram Hesapları ve Şifreleri 2024

Instagram fake hesap arayanlar aşağıdaki listede bulunan kullanıcı adı ve karşısındaki şifreleri kullanarak hesap sahibi olabilirler. Ayrıca kendinize özel bir fake hesap açacak olursanız ve kullanıcı adı arıyorsanız Instagram kullanıcı adları sayfasındaki önerileri incelemeyi unutmayın.

Kullanıcı adıHesap Şifresi
dumanyakan741741741duman
cubukbiskuvisi5252cubukkraker
bensahtedegilimtmmisahtehesapsifre397
kumasterzisi6666terzi66
yedkhesp98712yedek123456
gizlislericn78457845fakehesap
lzmolr3654736547123.
cakmahesap8412c123456789
1000kbilgi9871000k987
hesaptext112112ht321
eniyisor888712eniyisorcom34

Fake hesaplar genelde gizli hesap görme uygulamalarına giriş yaparken tercih ediliyor. Bunun dışında kullanım amacı bakımından reels izleme, insanları stalk’lama ve mesaj göndermek amacıyla da kullanılabiliyor. Bazı Instagram kullanıcıları sadece akrabalarından kurtulmak için bile mevcut hesaplarını dondurup fake hesap kullanabiliyorlar.

Yüksek Takipçili Bedava Instagram Hesapları

Yüksek takipçili bedava instagram hesabı arıyorsanız yukarıdaki hesapları incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu hesaplar arasında 1 takipçili hesaptan 2500 takipçili hesaba, hatta 10.000 takipçili hesaplar da mevcut. Fake hesaplardaki takipçiler de doğal olarak sahtedir. Yani program ve uygulamalar kullanılarak yapay bir takipçi kitlesi oluşturulmuştur.

Sosyal medya kullanırken kendi hesabınızla kullanmak yerine tanınmayacağınız bir hesap tercih etmek istiyorsanız bu hesapları kullanabilirsiniz. Ancak insanları rahatsız edici ya da tehdit edici gönderi veya mesajlar göndermemenizi öneririz. Çünkü dava açması durumunda gönderilen içeriklerin ve mesajların hangi ip üzerinden yapıldığı anlaşılabiliyor.

Fake Instagram Hesabı Lazım

İllaki arkadaş ortamında ya da yolda yürürken dahi birinin Fake Instagram hesabı lazım dediğine kulak misafirliği yapmışsınızdır. Eğer ikinci bir hesap lazımsa ve kısa bir kullanım gerçekleştirecekseniz sıfırdan üyelik oluşturmak yerine bu üyeliklerden birini tercih edebilirsiniz.

Fake instagram hesabına giriş yaparken yukarıdaki tabloda bulunan kullanıcı adı ve karşısındaki şifreyi doğru bir biçimde yazıp giriş yapmalısınız. Hatalı tuşlama sonucunda giriş yapamazsınız.

Instagram Hesap Oluşturucu

Çeşitli internet siteleri ve mobil uygulamalar bunu yapabildiğini iddia etse de Instagram’a kayıt olurken robot olmadığınızı onaylayan bazı aşamalardan geçersiniz. Bu nedenle hesap oluşturucu gibi bir şeyin olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Birini stalklamak için ya da sadece Instagram videolarını izlemek için bir hesaba gereksinim duyuyorsanız burada listedeki hesaplardan birini seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram fake hesap ve şifreleri 10.000 takipçili hesaba kadar karmaşık hesaplardır. Bu hesapların hiç bir değeri yoktur. Para ile de satılmaz. Yine bu yazımızda belirttiğimiz gibi takipçileri bot takipçilerdir ve beğeni de yapmazlar. Yalnızca stalk ve güncel içerikleri görüntülemek için kullanılabilir.

Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Instagram hesabı nasıl açılır konusu da insanların kafasını karıştıran konulardan biridir. Çoğu kişi bunun çok zor olduğunu düşünse de sosyal medya uygulamalarında birkaç saniye içerisinde hesap oluşturulabiliyor. Yapmanız gereken Instagram sayfasına giriş yapmak, sonrasında hesap oluştur seçeneğine dokunup karşınıza çıkan yönergeleri takip etmektir. Konu ile ilgili merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir