Genel

Fallout 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak 2024 – 2. Sezon Gelecek Mi?

Fallout 2. sezon ne zaman çıkacak 2024‘te gelir mi? Diziyi yeni bitirenler, devam edip etmeyeceği konusunda merakla bekleyiş içerisindeler. Bethesda oyunlarından olan Fallout’un hikayesini anlatan bu dizi, seyirciler tarafından tam puan aldı desek yeridir. Zira İMDB puanlarına baktığımızda 8.4 puan ile bunu onaylar durumda. Dizi başlangıç aşamasında biraz yavaş işliyor gibi gelse de her sahnede yeni bir detay öğrenmemizi sağlıyor. Ayrıca oyunculuklar, kullanılan renk paleti ve kurgu da oldukça iyi. Son zamanların en iyi dizilerinden biri olduğunu da söyleyebiliriz.

Fallout 2. sezon gelecek mi, sorusu da akıllara takılan şeyler arasındadır. Ancak biz bu dizinin ikinci sezonunun geleceğini düşünüyoruz. Hem seyircilerden iyi bir not aldı, hem de yapımcılar buna olumlu bakıyor. 2024 Nisan ayında yapılan açıklamalara göre Fallout dizisinin 2. sezonu resmi kaynaklar tarafından da onaylandı.

Fallout 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak:

Resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada “Seni koltuğunun kenarında tutmak istemeyiz, değil mi? 2. SEZON’da Wasteland’de görüşürüz.” şeklinde bir paylaşım yapıldı. Bu da ikinci sezonun yakın zamanda geleceği anlamına geliyor. Dizinin yeni sezonunun 2025 yılında ekranlara geleceği düşünülüyor.

Fallout 2. Gelecek Mı?

Dizinin ikinci sezonu resmi kaynaklarca onaylandı. Net bir tarih verilmese de, dizi ekibinden gelen açıklama sonucunda yakın zamanda bu dizinin devamını göreceğiz. Tahminlerimize göre, 2024 yılının sonuna doğru veya 2025 yılında Fallout ikinci sezonu yayınlanacak.

Fallout Dizisi Oyuncuları ve Canlandırdıkları Karakterler

 • Ella Purnell (Lucy)
 • Aaron Moten (Maximus)
 • Walton Goggins (The Ghoul)
 • Moises Arias (Norm)
 • Johnny Pemberton (Thaddeus)
 • Kyle MacLachlan (Hank)
 • Xelia Mendes-Jones
 • Dave Register (Chet)
 • Leer Leary (Davey)
 • Rodrigo Luzzi (Reg)
 • Annabel O’Hagan (Steph)

Benzer Konular: The Last of Us 2. Sezon Ne Zaman? | All of Us Are Dead 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak

Fallout 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin ilk sezonu 8 bölüm olarak yayınlandı. Yani yayınlanacak olan bölüm, 2. sezon birinci bölüm olarak karşımıza çıkacak.

Fallout Nereden İzlenir?

Fallout dizisi Amazon Prime Video’dan hesabınıza giriş yaparak izleyebilirsiniz.

Fallout Konusu Nedir?

Fallout , yaşanan büyük felaketin ardından dünyada, hayatta kalma mücadelesi veren insanların hikayesini anlatıyor. Bir kısım insan, dışarıda hayatta kalma mücadelesi verirken, bazıları Lüks Fallout sığınaklarında radyasyondan korunarak yapay bir cennette kalıyor. Çok karmaşık ve sürekli ters köşelerle dolu bir dizi olduğunu da söyleyebiliriz.

Amazon’un Prime Video, uygulamasında yayınlanan dizi seyirciler tarafından da tam not aldı. Çok fazla beğenilen dizinin yapımcıları ikinci sezon hakkında da açıklamalarda bulundu. Fallout evrenini, seyirciye sunmadan önce oldukça titiz davrandıklarına dair açıklamalarda da bulundular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir