Haber

Feride Özdinç Kaç Yaşında, Nereli, Boy Kilo, Burcu, Telefon Numarası

Sosyal medya uygulamalarının hayatımıza girmesiyle beraber çeşitli fenomen ve ünlüler de gündeme gelmeye başladı. Normalde sosyal medya olmasa belki de hiç tanınmayacak insanlar fenomen haline geliyor diyebiliriz. Sosyal medya uygulamaları sayesinde fenomen olan isimlerden biri de Feride Özdinç’tir. Bu isim, Tiktok, Instagram gibi uygulamalarda aktif olarak içerikler üretiyor. Milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve gönderileri de yine yüzbinlerce kişi tarafından beğeniliyor.

Tiktok Feride Özdinç kaç yaşında, gibi sorular ise hayranları tarafından en fazla araştırılan konulardan biridir. 17 Mayıs 2004 yılında dünyaya gelen Feride Özdinç 2024 yılı itibariyle 20 yaşındadır. Yine sıkça araştırılan Feride Özdinç nereli, Feride Özdinç boy kilo, Feride Özdinç telefon numarası, Feride Özdinç fotoğrafları, Feride Özdinç burcu ve sevgilisi gibi konular hakkında bilgileri buradan inceleyebilirsiniz.

Feride Özdinç kimdir

Feride Özdinç Kimdir?

Feride Özdinç kimdir sorusuna tablo halinde yanıt verecek olursak aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Gerçek AdıFeride Özdinç
Doğum Tarihi17.05.2004 (20 yaşında)
BurçBoğa
Boy1.69 cm
Kilo58 kg
EğitimLise
Medeni HaliBekar
Sosyal Medya HesaplarıInstagram, Tiktok, Youtube
MeslekFenomen, Influencer, Tiktoker
Doğum Yeriİstanbul

Tiktok platformunda büyük bir ün kazanan Feride Özdinç, 17 Mayıs 2004 tarihinde doğdu. Sosyal medya da parıldıyan fenomen, TikTok üzerinde paylamış olduğu içerikler ve canlı yayınlar ile kısa sürede büyük bir ünü yakaladı. Son dönemlerde Tiktok, Instagram ve Youtube gibi platformlarda en fazla takip edilen isimlerden biri olduğunu da söyleyebiliriz. Genç ve güzel fenomen 1.69 boyunda ve 58 kilo olduğu biliniyor.

Feride Kaç Yaşında Kaç Yaşında 2024?

Feride özdinç kaç yaşında

Feride Özdinç 17 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Tiktok fenomeni Feride Özdinç’in yaşı 20’dir.

Feride Özdinç Nereli

Feride Özdinç Nereli

2004 senesinde istanbul’da doğmuştur. Feride Özdinç’in aslen nereli olduğu yani memleketi ise henüz bilinmemektedir.

Feride Özdinç Boy Kilo

Feride Özdinç Boy Kilo

Feride Özdinç hakkında merak edilen bir diğer konu ise vücut ölçüleri, boy ve kilosudur. Feride Özdinç’in boyu: 1.69 cm, kilosu 58 kg’dır.

Burcu

Burçlar kişinin doğduğu ay ve güne bakılarak hesaplanmaktadır. 17 Mayıs 2024 tarihinde dünyaya gelen Feride Özdinç’in burcu Boğa’dır. Feride, tipik bir boğa burcu kadınını temsil ediyor diyebiliriz.

Sevgilisi

Feride özdinç Sevgilisi

Feride Özdinç sevgilisi kim, bu konu da yine hayranlarının merak ettiği konulardan biri oldu. Konu ile ilgili olarak net bir bilgi ya da açıklama olmadığından dolayı bu başlığı boş bırakıyoruz.

Telefon Numarası

feride özdinç Telefon Numarası

Feride Özdinç’in telefon numarası nedir sorusu ise reklam ve sponsorluk anlaşması yapmak isteyenler tarafından sıkça aranıyor. Ayrıca küçük yaştaki hayranları tarafından da merak edilmektedir. Ünlü isimler direkt olarak herhangi bir telefon numarası paylaşmazlar. Fakat reklam anlaşmaları için, mail ile iletişim kurabilirsiniz.

Benzer içerikler olarak Anya Krey Kaç Yaşında, Boy Kilo, Nereli?, Madison Beer Boy Kilo, Kaç Yaşında?, Esra Bilgiç Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında, Estetiksiz Hali, Semiraminta (Yeliz Korkmaz) Kaç Yaşında başlıklarını da inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir