Haber

En iyi 5 Film indirme Sitesi

Film izlemek için online internet bağlantısına gerek duyulur. Offline film izlemek için indirmek gerekir. Peki en iyi film indirme sitesi hangisi?

Film indirmek için çeşitli internet siteleri ve programlar kullanılabiliyor. Aksiyon, Dram, Fantastik, Bilim Kurgu ve Korku gibi onlarca türde sinema filmleri bulunmakta. Bu filmleri Offline yani internetsiz izlemek için indirmeniz gerekir. Eniyisor.com’a gelen sorulardan biri olan en iyi film indirme siteleri hangileri sorusunu bu haberimizde cevapladık.

Ücretsiz Film indirme Siteleri

Çeşitli film indirme programları kullanılarak aşağıdaki platformlardan ücretsiz film indirebilirsiniz. Ücretsiz indirebiliyor olmanız telifsiz olduğu anlamına gelmez. Yani telifli olan film ve dizileri indirmek ve başka bir alanda yayınlamak yasal değildir.

Sizlerin yalnızca kişisel kullanım amacıyla kullanacağınızı düşünerek burada ücretsiz film indirme yöntemlerini detaylıca açıkladık.

  • Youtube
  • Netflix
  • Prime Video
  • Vk
  • Film siteleri

Film indirme programı denince aklımıza gelen ilk isim Internet Download Manager (IDM) programı oluyor. Bu programı kullanarak bahsettiğimiz platformlardan film, dizi indirmek mümkün. Hali hazırda Youtube platformundan video ve film indirmek için bu program en çok kullanılan programdır.

Youtube

youtube film indirme
Youtube film indirme

Youtube platformundan film indirmek için yukarıda bahsettiğimiz idm programını kullanabilirsiniz. Bu program ile Youtube ve buna benzer bir çok video indirme sitesinden film, dizi, şarkı ve diğer video içeriklerini indirmek mümkündür.

Eğer Youtube Premium hesabınız varsa Premium hesabınızla da program kullanmadan telefondan ya da bilgisayarınızdan Youtube videolarını indirebilirsiniz. İndirdiğiniz videoları Youtube uygulamasında İndirilenler bölümünde bulabilirsiniz. İndirdiğiniz videoları internet olmadan da Youtube platformundan izlemek mümkündür.

Netflix

netflix film indir
Netflix film indir

Netflix platformundan da film indirmek mümkün. İsterseniz uygulamanın sunmuş olduğu özelliği kullanarak isterseniz de bilgisayardan Internet Download Manager programını kullanarak film indirebilirsiniz. Aynı zamanda eğer Netflix üyeliğiniz varsa uygulamanın sunmuş olduğu özellik sayesinde filmi indirip, internet olmayan yerlerde de indirdiğiniz filmleri izleyebilirsiniz.

Netflix platformundaki üyeliğiniz ile indirdiğiniz filmleri yine uygulamayı açarak izleyebilirsiniz. Önceden indirilen filmi ister telefondan, isterseniz bilgisayardan isterseniz de televizyondan izlemek mümkündür. Film indirme sitesi olarak en çok kullanılan platformdur.

Prime Video

4k Film indirme sitesi arayanlar genelde orjinal yapımların olduğu internet sitelerini tercih ediyorlar. Film indirme sitelerinden biri de Amazon’un Prime Video platformudur. Çıkardığı dizi ve filmler sayesinde dünya genelinde en çok kullanılan platformlardan biri olmayı başarmıştır.

Yüzüklerin efendisi güç yüzükleri gibi yapımlarla da ülkemizde en çok kullanılan ve takip edilen platform olmayı başarmıştır. Netflix ve benzeri platformları kullanan çoğu kişi yanında Prime Video üyeliği de satın alıyor. İdm programını kullanarak bu platformdan da video indirmek çok kolay.

iPhone, iPad, Tablet veya Android cihazınızdan Amazon Video platformuna giriş yapıp video indirdikten sonra Prime Video uygulamasında çevrimdışı izlenebilir hale geliyor.

Vk

VK platformu her ne kadar Rusların sosyal medya uygulaması olsa da birçok film sitesi buraya filmler ekliyor. Yani bu platformu video platformu olarak da kullanıyorlar. Buradan da idm programını kullanarak ya da android cihazdan videonun üzerine basılı tutup Kaydet diyerek videolar indirilebilir.

Film indirme siteleri arasında en sık kullanılan internet sitesinin VK olduğunu da söyleyebiliriz. İndirilen filmi ya da videoyu telefonunuza yükleyip istediğiniz yerde Galerinizden açarak izleyebilirsiniz.

Film Sitelerinden film indirme

film siteleri
film siteleri

Film sitelerinden herhangi bir filmi bulmak oldukça kolay. Daha öncesinde film sitesi tarafından indirilip çeşitli video platformlarına yüklenen videoları da indirmek mümkün. Çeşitli film siteleri indirme seçeneği sunsa da birçoğunda bu özellik bulunmamaktadır. Bu tür sitelerde idm programını kullanarak dizi ya da filmleri indirebilirsiniz.

Bilgisayardan kullanacağınız idm programı ile indirdiğiniz filmleri ardından telefonunuza yükleyip mobil cihazınızdan da izleyebilirsiniz. Galeriye attığınız videoyu internet olmayan bir yerde izlemek daha kolaydır.

iPhone Film indirme

iPhone film indirme sitelerinden film indirmek mümkün. Fakat safari web browser ile bunu yapamazsınız. Documents isimli uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra bu programın tarayıcısı ile ilgili film sitesine giriş yapıp filmi indirebilirsiniz. Filmi indirdikten sonra Move yani Taşı seçeneği ile ilgili filmi galerinize taşıyıp izleyebilirsin.

Ayrıca idm film indirme programını kullanarak bilgisayara indirdiğiniz filmi iPhone telefonunuza yükleyerek filmleri indirebilirsiniz. Bilgisayarınızdan idm programı ile filmi bilgisayarınıza indirin, ardından ilgili filmi iPhone cihazınıza atın.

HD kalitede film indirme sitesi için sizlerin de önerisi varsa bunları yorum kısmından yazabilirsiniz. Sorunsuz olan film indirme sitelerinizi inceleyip buradaki listeye ekleyeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir