Teknoloji

Fotoğraf Canlandırma Uygulaması 5 Öneri

Fotoğraf canlandırma uygulaması, fotoğrafına canlılık vermek isteyenler tarafından kullanılmaktadır. Bir dönem popüler olan bu yöntem ile sosyal medyada çeşitli videolar görmüş olabilirsiniz. Ücretsiz foto canlandırma uygulaması arayanlar buradaki önerileri deneyebilirler. Annenize ve babanıza sürpriz yapmak için onların aile büyüklerinin fotoğraflarını canlandırabilirsiniz. Buradaki uygulamalar ile çok eski fotoğrafları dahi canlı bir görüntüye çevirebilirsiniz.

Normal bir fotoğrafa hareket vermek için kullanabileceğiniz farklı uygulamalar mevcut. Bu tür uygulamalar her geçen gün kendini daha da geliştirerek fotoğrafları videoya çevirmeyi başarıyor. Fotoğrafı videoya çevirme işlemi için aşağıdaki uygulamaları kullanabilirsiniz.

En İyi 5 Fotoğraf Canlandırma Uygulaması

  • ImgPlay
  • YouCam Perfect
  • VanceAI
  • My Heritage
  • Motionleap
fotoğraf canlandırma uygulamaları

Fotoğraf canlandırma uygulaması arayanların kullanması gereken uygulamalar: ImgPlay, YouCam Perfect, VanceAI, My Heritage, Motionleap uygulamalarıdır. Bu uygulamalar sayesinde vefat etmiş ya da halen hayatta olan birinin fotoğrafını canlı videoya çevirebilirsiniz.

1. ImgPlay

ImgPlay, fotoğrafları canlandırmak için kullanabileceğiniz en yararlı uygulamalardan biridir. Online ortamda paylaşmak için hareketli görüntüler elde etmenize olanak sağlıyor. Kullanım bakımından da oldukça basit bir uygulama diyebiliriz. Bu uygulamanın birçok avantajı bulunmasına rağmen, bazı kullanıcılar tarafından olumsuz bulunan bir özelliği, oluşturulan görüntülere filigran ekliyor olmasıdır.

Bu filigran videonun sağ alt kısmında yer alıyor. Ücretli sürüme geçiş yaparsanız bu filigranı da kaldırmış olursunuz. Bu sayede filigransız bir görüntü elde edebilirsiniz.

2. YouCam Perfect

Bu uygulama ile ışıltı, yağmur, çiçekler ve benzerleri öğeler ekleyerek fotoğrafınıza hareketlilik kazandırabilirsiniz. YouCam Perfect uygulaması fotoğraf canlandırma için kullanılabilecek alternatif uygulamalardan biridir.

Uygulamayı YouCam Perfect’in Play Store uygulama mağazasını ziyaret ederek telefon ya da tabletinize indirin. iPhone kullanıcıları App Store’da bu uygulamayı bulabilirler.

3. VanceAI

VanceAI, Android ve iOS gibi mobil platformlarla birlikte Windows, macOS ve benzer işletim sistemlerini kullanan kişilerin de erişebileceği web tabanlı bir fotoğraf renklendirme aracıdır. Ücretsiz versiyonda, kullanıcılar 3 fotoğrafı ücretsiz olarak renklendirebilirler. Bu limiti aşmanız durumunda, aylık belirli bir ücret ödeyerek daha fazla fotoğraf renklendirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Özellikle siyah beyaz fotoğrafları renklendirmek isteyenler için ideal bir seçenektir.

4. My Heritage

My Heritage, fotoğraflardaki kişileri konuşturmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Siyah beyaz fotoğraflar dahil olmak üzere neredeyse her türlü fotoğrafta çalışır. Uygulama, hem App Store hem de Play Store’da bulunabilir.

5. Motionleap

Android ya da iOs uygulama mağazasından bu uygulamayı indirebilirsiniz. Fotoğraf canlandırma için kullanılan uygulamalardan biri de Motionleap uygulamasıdır.

Bu uygulama, çeşitli animasyon seçenekleriyle fotoğrafları canlandırmanıza ve onları kısa videolara dönüştürmenize olanak tanır. Çizim yaparak yol belirleyebilir ve çeşitli ayarlamaların ardından hareketli bir görüntü elde edebilirsiniz.

Fotoğrafı videoya çevirme yöntemi arayanlar buradaki uygulamalardan beğendiklerini direkt olarak telefonlarına ya da tabletlerine indirip kullanabilirler. Uygulamaların bazıları tamamen ücretsiz bazıları ise ücretsiz versiyonda filigran ekliyor.

Vefat eden bir yakınınızın ya da anne babanızın sevdiklerinin fotoğraflarını canlandırmak isteyenler buradaki uygulamaları kullanarak bunu yapabilirler. Uygulama sayesinde normal bir fotoğrafı videoya çevirebilirsiniz. Videoya çevirme işlemi gerçekleşirken uygulama otomatik olarak mimikler ve bakışlar da eklemektedir. Aynı zamanda uygulama sayesinde göz kırpma gibi işlevler de fotoğrafa eklenerek videoya çevriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir