Genel

Gediz Elektrik İletişim (Telefon Numarası)

Gediz elektrik iletişim telefon numarası, elektrik aboneliği Gediz müşteri ilişkileri merkezi ile irtibata geçmek için kullanılan irtibat numarasıdır. Elektrik kesintisi, fatura işlemleri ve kaçak kullanım şikayeti gibi çeşitli konular hakkında burada vermiş olduğumuz iletişim bilgilerini kullanarak irtibata geçebilirsiniz. İzmir ve Manisa illerinde bulunan 5.420.537 nüfusa elektrik dağıtım hizmeti vermeye devam eden Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. kısaca GEDİZ EDAŞ, Bereket Enerji tarafından işletiliyor. GEDİZ EDAŞ, dağıtım faaliyetleri özelleştirilen TEDAŞ’ın 11 no’lu dağıtım bölgesi olarak bilinmektedir. Gediz’den elektrik hizmeti alan vatandaşlar şikayetlerini ya da sorularını danışmak için müşteri hizmetlerini arayabilirler. Eğer telefon numarasını bilmiyorsanız içeriğimizde bu konuya değindik.

Gediz elektrik telefon numarası, firma ile iletişime geçmek için en sık kullanılan yöntemlerden biridir. 0850 800 0 186 telefon numarasını arayarak Gediz elektrik ile iletişime geçilebilir. Numarayı aradığınızda müşteri temsilcisine bağlanarak probleminizi iletebilir ya da elektrik dağıtıcı firma ile alakalı merak ettiğiniz konuları danışabilirsiniz. Bayilik başvurusu hakkındaki bilgileri ise hem arayarak hem de form üzerinden ya da genel müdürlüğü arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Gediz Elektrik, İzmir ve Manisa’da 3 milyondan fazla aboneye hizmet vermektedir. 12 milyon kişi elektrik Gediz elektriğin elektrik dağıtım hizmetinden faydalanmaktadır. Altyapı çalışmalarını her geçen gün güçlendiren dağıtım şirketi, Türkiye’nin 81 ilinde tedarik hizmeti sunmaktadır. Farklı illerdeki vatandaşlar da talep etmeleri halinde Gediz elektriğin hizmetinden faydalanabilirler.

Gediz elektrik

Gediz Elektrik İletişim

Gediz Elektrik iletişim kanallarını arayanlar için aşağıda telefon numarası, Whatsapp hattı, İletişim formu, bayilik başvurusu, genel müdürlük adresi ve genel müdürlük telefon numarası gibi bilgileri listeledik. Bu bilgileri kullanarak Gediz Elektrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 800 0 186
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresibilgi.gedizperakende@aydemenerji.com.tr
İletişim FormuForm
Whatsapp0850 575 00 02
Bayilik Başvurusutıklayın
Genel Müdürlük AdresiÜniversite Caddesi No:57 35042 Bornova/İZMİR
Genel Müdürlük Telefon Numarası0232 477 26 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Gediz Perakende ile iletişime geçmek için yukarıdaki telefon numarasını, Whatsapp hattınız, e-mail adresini ya da sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz. Daha çok Manisa ve İzmir bölgelerinde hizmet vermekte olan dağıtım şirketine, kesinti ve arıza problemlerini 0850 800 0 186 nolu telefon numarasından iletebilirsiniz.

Gediz Elektrik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gediz müşteri hizmetleri telefon numarası; 0850 800 0 186 nolu telefon numarasıdır. Bu numarayı arayarak Gediz müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Elektrik kesintilerini, arızaları ve firma hizmetleri ile ilgili bilgileri aradığınızda müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz.

Gediz Elektrik abonelik, fatura, kesinti gibi konular için müşteri hizmetleri üzerinden hizmet alınabilir. Örneğin, abonelik ya da arıza bildirimi için Gediz Online İşlemler’i kullanıp işlemleri daha hızlı halledebilirsiniz. Gediz Elektrik’in web sitesi ya da mobil uygulamasını telefonunuza indirip borç sorgulama ve borç ödeme gibi işlemleri de telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Gediz Elektrik Kesintisi

İzmir ve Manisa bölgelerinde hizmet veren Gediz en çok elektrik kesintilerinden dolayı aranmaktadır. Gediz elektrik kesintisi telefon numarası ise yine burada vermiş olduğumuz telefon numarasıdır. İlgili numaradan müşteri temsilcisine bağlanarak kesintinin hangi bölgelerde ve saat kaça kadar süreceğini öğrenebilirsiniz.

Bazen kesintiler trafo arızası nedeniyle olabiliyor. Bu nedenle mahallenizde elektrik kesildiğinde ilgili iletişim numarasını arayarak elektrik dağıtım şirketine bildirmeniz gerekmektedir. Elektrik kesintisinin birden fazla nedeni olabileceği için direkt olarak müşteri hizmetlerini arayarak sormanızda fayda var. Gediz Elektrik kesinti ile ilgili çalışmalarını en kısa sürede yapıp sorunu giderecektir.

Gediz Elektrik İzmir İletişim Numarası

İzmir’deki vatandaşlar Gediz ile iletişime geçmek için yine aynı numarayı kullanabilirler. Gediz Elektrik İzmir iletişim numarası; 0850 800 0 186 telefon numarasıdır. Bu numara ile müşterilerine 7/24 destek sağlayan Gediz perakende firmasına ulaşılabilir. Çoğu kişi Manisa da farklı İzmir’de farklı iletişim numarası kullanıldığını düşünse de müşteri hizmetleri numarası her iki il için de aynıdır.

İzmir‘in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla şeklinde 30 ilçesi bulunmaktadır. Gediz elektrik ise, bu ilçelerin hepsine hizmet veren elektrik dağıtım şirketidir.

Gediz Manisa Telefon Numarası

Manisa elektrik kesintisi telefon numarası şeklinde de aramalar yapılmaktadır. Manisa da da hizmet veren Gediz elektriğin numarası; 0850 800 0 186’dır. Bu numarayı arayarak elektrik kesintisinin neden olduğunu, kesintinin ne zamana kadar süreceğini sorabilirsiniz.

Gediz Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 800 0 186
Çalışma SaatleriGediz Elektrik çağrı merkezini 7/24 arayıp hizmet alabilirsiniz.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradığınızda operatör yönlendirmelerine göre tuşlama yaparak temsilciye bağlanabilirsiniz.

Gediz elektrik çağrı merkezi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Vatandaşlar yaşadıkları elektrik kesintileri, arızaları gibi sorunlarında bu numarayı arayarak problemlerini iletebilir aynı zamanda kesintilerin nedenini öğrenebilirler.

Gediz Elektrik Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yeni bir konuta taşındınız ve elektrik aboneliği için başvuru yapmanız gerekiyorsa; Gediz Elektrik aboneliği için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:

  • E – Devlet
  • Gediz Elektrik online işlemler
  • Gediz Elektrik müşteri hizmetleri

Bu sayede hızlı bir şekilde elektrik aboneliği alabilirsiniz. Konu ile ilgili merak ettiklerinizi ya da bu yazıda ekstra olması gereken bilgiler olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından açıklayıcı bir şekilde yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir