Genel

Gratis İndirimleri için: Gratis Kart Nasıl Alınır?

Kişisel bakım ürünleri mağazası denince akla ilk gelen markalardan biri Gratis diyebiliriz. İndirimlerden ve kampanyalardan faydalanmak için Gratis kart alabilirsiniz. Eğer nasıl alındığını bilmiyorsanız Gratis kart nasıl alınır haberimizde bütün detayları ile açıklıyoruz. Buradaki yöntemleri uygulayarak siz de Gratis kart çıkarabilirsiniz.

Gratis kart ile kampanyalardan faydalanarak indirimli ürünler alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile vermiş olduğu hizmet ile kadınların olmazsa olmaz markalarından biridir. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde mağazası olan ve internetten alışverişlerde belirli bir harcama üzerinde alışveriş yaparsanız ücretsiz kargo hizmetinden de faydalanabiliyorsunuz. Kişisel bakım ürünleri için alışverişlerinizi sürekli Gratis mağazalarından yapıyorsanız kart çıkarmanızı öneririz. Bu sayede kampanyalardan da faydalanabilirsiniz. Bu haberimizde Gratis kart ücretli mi, ne kadar? Gratis kart nasıl alınır ve nasıl çıkarılı gibi bir çok sorunun yanıtına buradan göz atabilirsiniz.

Gratis Kart Nedir, Nasıl Çıkarılır?

Kişisel bakım ürünleri için hepimizin tercih ettiği markanın kartı olan Gratis kart ne işe yarar sorusunu burada yanıtlıyoruz. Gratis’ müşterilerinin tercih ettiği Gratis’e özel alışveriş kartıdır. Gratis alışverişlerinizde kolaylık ve kampanyalardan faydalanmanızı sağlar. Yapılan alışverişlerde indirimden yararlanmanızı sağlar. Yapacağınız alışverişler sonucunda kartta puan birikir ve bu puanlar sayesinde alışverişlerinizden indirim alabilirsiniz. Aynı zamanda size özel çeşitli kampanyalar sunmaktadır.

Gratis Kart Ücretli Mi?

Gratis kart ücretsiz bir karttır. Herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. İnternetten, sms yoluyla ya da Gratis mağazalarından gratis kart alabilirsiniz. Aldığınız gratis kart ile alışveriş yapmanız halinde puan birikir. Bu puanlar sayesinde ilerleyen süreçte alışveriş yaparken indirim alabilirsiniz. Aynı zamanda bu kart çeşitli indirimler ve kişiye özel kampanyalardan da yararlanmanız için oldukça avantajlıdır.

gratis kart çıkarma yöntemleri

Gratis Kart Nasıl Alınır?

  • Mesaj göndererek Gratis kart çıkarma.
  • Gratis mağazalarından kart çıkarma.
  • İnternetten online Gratis kart başvurusu yapma.

Gratis kart çıkarmak için üç farklı yöntem uygulanabilir. Bu yöntemler sayesinde siz de Gratis kart çıkarabilirsiniz. Bu sayede hem Gratis mağazalarından hem de Gratis online alışveriş sitesinden alışveriş yaparken çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hadi birlikte Gratis kart nasıl çıkarılır başlıklar halinde inceleyelim.

1. Mesaj Göndererek Gratis Kart Çıkarma

En kolay yöntem sms göndererek gratis kart çıkarmaktır. Yapmanız gereken şey telefonunuzun mesaj bölümüne girmek, buradan alıcı kısmına 7889 yazın, mesaj kısmına da “GRATİS KART” yazıp sms’i gönderin. Size gelen sms ile üyeliğiniz başlamış olacaktır.

İlerleyen süreçte telefon numaranız ile Gratis kartınızı kullanabilirsiniz. Alışverişlerinizde telefon numaranızı vererek varsa indirimlerden yararlanmayı unutmayın.

2. Gratis Mağazalarından Kart Çıkarma

Gratis mağazasına gidin, ardından kasaya gidip Gratis kart almak istediğinizi belirtin. Görevli telefon numaranızı ve kişisel bilgilerinizi isteyecektir. Gratis kartınızı oluşturmak için bu bilgileri verin. Ardından gerekli işlemler yapılarak kartınız size iletilir. Kartı aldığınız an itibariyle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son yöntem olarak Gratis internet sitesine giriş yapılarak kart başvurusu yapılabilir. Bu kartı çıkardıktan sonra online alışveriş sitesinden ya da Gratis mağazalarında kullanılabilir.

3. İnternetten Online Gratis Kart Başvurusu Yapma

İlk olarak gratis.com adresine giriş yapın. Ardından sayfanın alt kısmında bulunan “Gratis Kart Al” butonuna tıklayın. Açılan ekranda kişisel bilgilerinizi yazıp doldurun. Ardından “Üye Ol” butonuna tıklayın. Üye olduktan sonra “Gratis Kart Al” ekranına giriş yapın. Buradan “Devam Et” butonu ile kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kişisel bakım, saç boyası ve kozmetik alışverişlerinizi Gratis markasından yapıyorsanız kesinlikle bu karta sahip olmanız gerektiğini düşünüyoruz. Gratis kart ile harcama yaptıkça puan birikir. Online alışverişlerinizde sadece telefon numaranızı vermeniz yeterli olacaktır. Mağazadan yapacağınız alışverişlerde ise kartınız yanınızdaysa kartınızı vererek yoksa da telefon numaranızla kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir