Teknoloji

Gürcistan Alışveriş Siteleri ve Teknoloji Mağazaları

Gürcistan teknoloji siteleri ülkemizde en çok bakılan konulardan biridir. Teknolojik ürün satın almak için Gürcistan alışveriş sitelerini merak edenler için burada listeliyoruz. Bildiğiniz gibi teknolojik ürün satın almak için birçok kişi Gürcistan’ı ziyaret etti. Peki gitmeden önce ürünlerin fiyatını nereden inceleyebileceğinizi biliyor musunuz?

Gürcistan alışveriş sitelerine giriş yaparak cep telefonu, tablet, akıllı saat, kulaklık ve televizyon gibi birçok ürünün fiyatını inceleyebilirsiniz. Ayrıca vatandaşı olmadığınız için teknoloji ürünlerinde Gürcistan’dan alışveriş yaptığınızda %11 vergi düşümü gerçekleşir. Türkiye’ye oranla çoğu teknolojik ürün komşu ülkede daha uygun fiyatta olduğundan dolayı bazı vatandaşlar alışverişlerini buradan yapıyor. Hadi beraber Gürcistan alışveriş siteleri ve teknoloji mağazalarını inceleyelim.

Gürcistan Alışveriş Siteleri

Komşu ülke olan Gürcistan’da teknoloji ürünleri daha uygun fiyata satılıyor. Örneğin iPhone fiyatları daha uygun olduğu için Batum çok fazla ziyaretçi aldı. Burada Gürcistan telefon fiyatları haberimizden iPhone fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Bazı ürünleri yurt dışından satın almak daha uygun fiyata denk geldiğinden dolayı bu tür alternatifler çok sık araştırmaktadır.

Elektronik alışverişiniz için Gürcistan alışveriş siteleri:

 • Myparts.ge
 • alta.ge
 • Eauction.ge
 • ee.ge
 • Liloshop.ge
 • Rugged.ge
 • Zoomer.ge
 • ispace.ge
 • iplus.com.ge

Gürcistan Teknoloji Siteleri

Gürcistan teknoloji sitelerini merak edenler için aşağıda başlıklar halinde bu sayfaları paylaştık. Bu sayfaları ziyaret ederek birçok ürünün fiyatına bakabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yapacaklar ya da oradan ürün getirtmeden önce fiyatını merak edenlerin kesinlikle uğraması gereken sayfalar. Oyun konsolu, cep telefonu, kulaklık, akıllı saat ve buna benzer birçok ürünü bulabileceğiniz internet sitelerine aşağıdan bakabilirsiniz. Toplamda 8 farklı siteyi sizin için araştırıp burada liste yaptık.

1. alta.ge

Televizyon, cep telefonu, bluetooth kulaklık, bilgisayar ve daha birçok ürünü bulabileceğiniz online alışveriş sitesidir. Fiyat karşılaştırması yapacak olursanız bu siteyi de kullanabilirsiniz. Gürcistan’da en çok ziyaret edilen teknoloji sitelerinden biridir.

2. Eauction.ge

Ulaşım, aksesuar, petrol ürünleri yapı malzemesi ve daha birçok türde ürünü bu internet sitesinde bulabilirsiniz. Gürcistan’da sık kullanılan internet sitelerinden biridir.

3. ee.ge

Mutfak robotları, cep telefonları, elektrikli süpürge, tablet ve daha birçok elektronik ürünü ee.ge internet sitesinden de inceleyebilirsiniz. Gürcistan’daki elektronik ürünlerin fiyatını merak edenler bu siteden de fiyat analizi yapabilirler.

4. Liloshop.ge

Liloshop.ge internet sitesine giriş yapın. Girdikten sonra buradan yatak odası takımı elektronik ürünler ve dekorasyon gibi birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde kesinlikle incelemeniz gereken internet sitelerinden biri de Liloshop.ge sayfasıdır.

5. Rugged.ge

Rugged.ge cep telefonu, şarj kablosu, telefon kılıfı ve daha birçok şeyi bu sayfada bulabilirsiniz. Diğer internet sitelerine göre ürün yelpazesi biraz daha düşüktür. Eğer ürün karşılaştırması yapacak olursanız bu sayfayı da kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

6. Zoomer.ge

Zoomer.ge online alışveriş sitesinden tablet, cep telefonu, kulaklık, bilgisayar, ses sistemi, oyun, fotoğraf makinesi ve buna benzer çeşitli teknoloji ürünlerini bulabilirsiniz. Türkiye’de de Gürcistan telefon fiyatlarını incelemek için en sık ziyaret edilen sitelerden olmuştur.

7. ispace.ge

ispace.ge Apple ürünlerini inceleyebileceğiniz Gürcistan teknoloji sitelerinden biridir. Diğer teknoloji sitelerine alternatif olarak bu siteye de bakabilirsiniz.

8. iplus.com.ge

iplus.com.ge internet sitesinden ios ve android işletim sistemine sahip bir çok ürünü bulabilirsiniz. Oyun konsolu, akıllı saat, cep telefonu ve kulaklık gibi birçok ürüne buradan da bakabilirsiniz.

9. Myparts.ge

İnternetten otomobil parçalarını bulup alabileceğiniz en büyük yedek parça sitesidir. Araç parçaları, araç servisleri, tekerlekler ve daha birçok araba parçasını buradan satın alabilirsiniz. Gürcistan’da en çok kullanılan yedek parça sitesidir.

Batum Teknoloji Mağazaları

Direkt olarak Batum’da alışveriş yapmayı düşünenler için Batum teknoloji mağazalarını da burada paylaşmak istedik. Batum’da bulunan teknoloji mağazalarından cep telefonu ve benzeri birçok teknolojik ürünü inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Gürcistan Batum teknoloji mağazaları:

 • Miniso
 • Elit Electronics
 • Elit Electronics Wrehouse Batumi
 • Zoomer
 • Metromart

Batum telefon mağazalarından iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, LG ve buna benzer cep telefonları alabilirsiniz. Aynı zamanda laptop ve masaüstü bilgisayarlar da alınabilir.

Burada bahsi geçen Gürcistan alışveriş siteleri Gürcistan içi hizmet vermektedir. Yani online alışveriş yapmayı düşünenler Türkiye’ye hizmet vermediğini bilmelidir. Buradaki sitelere giriş yaparak ürünlerin fiyatlarını inceleyin.

2022 yılında iPhone ve diğer teknoloji ürünleri için Gürcistan Türkiye’den çok fazla ziyaretçi aldı. Öyle ki buna özel turlar dahi yapıldı. Vatandaşlar Gürcistan’dan cep telefonu alıp ardından açtırarak Türkiye’de kullanıyorlar. Açtırdığınızda ilk 3 yıl yalnızca cihazı açtıran kişi kullanabiliyor. Ancak bu süre dolduğunda herkes kullanabilecek şekilde tamamen açılıyor.

Gürcistan alışveriş siteleri gibi farklı ülkelerin de internet sitelerini merak ediyorsanız lütfen yorum kısmından bizlere sorun. Bizler de ülke için araştırma yaparak teknoloji sitelerinin adreslerini burada listeleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir