Teknoloji

Gürcistan Apple Watch Fiyatları 2023

Telefon fiyatları kadar Apple Watch fiyatları da merak ediliyor. Haberimizde yurtdışında Gürcistan Apple Watch fiyatları 2023 ne kadar sorusunu yanıtlıyoruz. Akıllı saat satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmak için buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Gürcistan’da Apple Watch fiyatı ne kadar merak edenler için güncel bütün modellerin fiyatlarını liste halinde paylaştık. Apple Watch satın almadan önce Gürcistan’dan satın alma imkanı olanlar için fiyatları paylaşıyoruz. Bildiğiniz gibi Gürcistan’dan teknolojik ürün satın aldığınızda %11 vergi iadesi alıyorsunuz. Yani aşağıdaki fiyatları incelerken buna ek olarak %11 vergi iadesini de dahil edin. Bu sayede en güncel Apple Watch Gürcistan fiyatlarını inceleyebilirsiniz. En yeni model Apple Watch Ultra modellerin fiyatlarını birlikte inceleyelim.

Gürcistan Apple Watch Fiyatları 2023 Ne Kadar?

Gürcistan’da Apple Watch fiyatlarını merak edenler için Gürcistan teknoloji sitelerinden aldığımız fiyatları burada listeliyoruz. İsterseniz yukarıdaki görselden de fiyatları inceleyebilirsiniz. Apple Watch modelleri ve fiyatları aşağıdaki gibidir.

Gürcistan’da Apple Watch fiyatı ne kadar:

 • Apple Watch Ultra 49mm Titanium White: 2599 Lari
 • Apple Watch Series 8 GPS 41mm: 1249 Lari
 • Apple Watch Series SE 2 GPS 40mm: 849 Lari
 • Apple Watch Series 8 GPS 45mm: 1349 Lari
 • Apple Watch Series 8 GPS 45mm: 1349 Lari

Apple Watch satın aldıktan sonra çeşitli renklerdeki kordonları da yine internetten satın alabilirsiniz. Gürcistan’da Apple Watch fiyatlarının güncel olarak ne kadar olduğunu anlamak için Gürcistan Larisi para birimini TL’ye çevirin. Bu sayede en güncel fiyata ulaşabilirsiniz.

Gürcistan Akıllı Saat Fiyatları

Gürcistan Apple Watch fiyatları kadar diğer marka saatlerin fiyatları da araştırılmaktadır. Eğer Gürcistan’a gitme imkanınız varsa ya da oradan saat getirtme imkanınız varsa fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra oradan da alabilirsiniz.

Gürcistan akıllı saat fiyatları listesi:

 • Realme Watch 2 Pro Grey: 199 Lari
 • Xiaomi POCO Watch Black: 229 Lari
 • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite Blue: 159 Lari
 • Canyon Sandy Kids Smart watch KW34 Blue: 109 Lari
 • Samsung SM-R910 Galaxy Watch 5 Silver 44mm: 699 Lari
 • Samsung SM-R900 40mm Galaxy Watch 5 Silver: 599 Lari
 • Samsung SM-R920 45mm Galaxy Watch 5 Pro Grey: 999 Lari
 • Xiaomi Mibro Color Watch Global Version Black: 79 Lari
 • Xiaomi Mibro Lite Watch Global Version Black: 159 Lari

Yukarıdaki listeden Realme, Xiaomi, Canyon, Samsung gibi markaların da saat modellerinin fiyatlarına bakabilirsiniz. Akıllı saatlerin fiyatı markaya ve özelliklerine göre değişmektedir. Apple marka olanlarda ise seri ve mm büyüklüğüne göre fiyat değişir.

Apple Watch modellerinde nabız ölçme, Whatsapp, sesli konuşma ve acil durum gibi birçok özelliği bulunmaz. Satın almadan önce buradaki fiyatlar ile Türkiye fiyatlarını karşılaştırmanızı öneririz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte saatlerde akıllı bir hal aldı. Öyle ki bazı akıllı saatler neredeyse bir cep telefonu kadar işe yarıyor diyebiliriz. Spor ve klasik kordon seçimleri yaparak günlük kıyafetlerle de bu saatleri kullanabilirsiniz.

Merak ettiğiniz herhangi bir akıllı saat marka modeli varsa bunu da yorum kısmından sorabilirsiniz. Bu sayede sizin için fiyatları araştırarak burada yayınlayabiliriz. Burada listelenen fiyatlar Gürcistan teknoloji sitelerinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir