Haber

Instagram Giriş Yap Google Chrome 2023

Instagram giriş yap Google Chrome instagram giriş yapma nasıl yapılır? Bilgisayardan istigrama giriş adımları. Telefondan ya da bilgisayardan Google Chrome kullanarak Instagram’a giriş yapmak istiyorsanız buradaki adımları kullanarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer uygulama yüklemeden telefondan Instagram kullanmak istiyorsanız Chrome aracılığıyla bunu yapmak mümkün.

Instagram giriş yap Google ile giriş yapmak mümkündür. Önceleri Dm kutusuna bilgisayardan bakılmıyordu. Ancak Instagram’ın getirdiği güncelleme ile tıpkı telefondaki gibi Instagram hesabınızı bilgisayardan da kullanabilirsiniz. Bununla birlikte mobil cihazınızdan da Google Chrome uygulamasını kullanarak da instagram‘a girebilirsiniz.

Birçok sosyal medya uygulamasındaki hesabınıza Google Chrome uygulamasıyla da giriş yapabilirsiniz. Örneğin, Twitter, Instagram, Whatsapp, Facebook gibi bir çok uygulama arama motorundan da kullanılabilir. Yapılması gereken tek şey doğru adresi yazıp bu adrese giriş yapmaktır. Peki, Instagram Giriş Yap Google Chrome 2023 istigrama giriş nasıl yapılır?

Instagram Giriş Yolları

Instagram giriş yolları birden fazladır. Bu yöntemler toplamda 3’e ayrılır. Bunları sıralayacak olursak; Instagram uygulaması, Google Chrome uygulaması ile resmi siteye girerek, bilgisayardan arama programı ile instagramm’a giriş yapılabilir.

Eğer siz de Chrome ile Instagram’a girmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir. Bilgisayardan ya da cep telefonundan bu yöntem kullanılabilir.

Instagram Giriş Yap Google Chrome

Instagram Giriş Yap Google

Siz de, Instagram Giriş Yap Google Chrome ile giriş yapmak isterseniz mobilden ya da bilgisayardan aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir.

  • Google Chrome uygulamasını açın.
  • Chrome giriş yaptıktan sonra arama çubuğuna instagram.com yazın ve Instagram resmi internet sitesine giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra Telefon numarası, kullanıcı adı veya e-posta yazan yere kullanıcı adınızı yazın.
  • Altındaki kutucuğa ise Instagram hesabınızın şifresini yazın.
  • Ardından Giriş Yap butonuna dokunarak Instagram hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Chrome Instagram giriş yapma işlemi bu kadar basittir. Eğer Instagram uygulamasını yüklemeden kullanmak istiyorsanız bu yöntem ile giriş yapabilirsiniz.

instagram.com giriş

instagram.com giriş işlemi için kullanıcı adı ve şifreye ihtiyaç duyarsınız. Eğer kullanıcı adınızı ve şifrenizi biliyorsanız 30 saniyede hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Giriş yaparken kullanıcı adınızı ve şifrenizi doğru yazmanız gerekir. Eğer bu bilgilerden birini dahi yanlış yazarsanız hata uyarısı göreceksiniiz.

Eğer kullanıcı adınız aklınızda değilse instagram.com girişi için e-posta adresinizi ya da önceden bağladıysanız cep telefonu numaranızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapın.

istigrama giriş

Çoğu kişi Instagram uygulamasının adını yazarken aceleci davrandığından istigrama giriş şeklinde yazmaktadır. İstigrama giriş ile Instagram giriş aynı anlamdadır. Yapmanız gereken tek şey yukarıda bahsettiğimiz gibi giriş adımlarını takip etmek.

Böylece hesabınıza hemen giriş yapabilirsiniz. Yine mobil uygulamada olduğu gibi hikayeleri ve gönderileri de görüntüleyebilirsiniz.

Chrome instagram giriş yap

Chrome instagram giriş yapmak için bilgisayarınızdan Chrome uygulamasını açmalısınız. Sonrasında instagram.com adresine giriş yapın > kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın > Giriş Yap butonuna dokunarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra DM kutusunu kullanabilir, hikayeleri görüntüleyebilir, gönderilere bakabilirsiniz. Ayrıca gönderi ya da hikayeler de paylaşabilirsiniz. Arkadaşlık isteklerini onaylayabilir ve arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.

Eniyisor.com’a gelen sorulardan biri olan Instagram giriş yap Google Chrome 2023 istigrama giriş sorusunu yanıtladık. Eğer Samsung ya da iPhone telefonlarınızdan bu yöntemleri uygularken sorun yaşıyorsanız lütfen yorum kısmından yaşadığınız problemi anlatın. Bu sayede size daha hızlı yardımcı olabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir