Genel

İzmir Bit Pazarı Nerede, Hangi Gün Açık?

Ülkemizdeki bit pazarları son dönemde daha fazla revaçtalar. Bunun nedeni ise Youtube tanıtımları ve uygun fiyatlardan dolayı. Peki, “İzmir bit pazarı nerede” hangi günler açık? İzmir bit pazarları ne zaman kuruluyor, hangi gün açık? Eniyisor.com’a gelen sorulardan biri de İzmir’deki bit pazarları ile ilgiliydi. Bu soruyu yanıtlamak için İzmir bit pazarları ve bu pazarların nerede olduklarını anlattık. Bit pazarları hem uygun fiyata malzemeler satıyor hem de diğer pazarlarda göremeyeceğiniz kadar çeşitliliğe sahip. Konfeksiyondan teknolojiye, dekor ve daha bir çok türde ürünü bit pazarlarında bulmak mümkün.

Bit pazarları ziyaret edilerek antika eşyalar, elektronik aletler, giyim, ayakkabı, aksesuar vb. çok çeşitli ürünler bulunabilir. Çoğu ürün eski olsa da bazı ürünler sıfır olarak bit pazarlarında yerini almıştır. Aradığınız ürünün en kalitelisini ve iyisini bulabilmek için İzmir’deki bit pazarlarını ziyaret edebilirsiniz. Peki izmir bit pazarları nerede? Sorunuzun cevabını aşağıda cevapladık. Aynı zamanda “izmir bit pazarları ve adresleri” konusunda da başlıklara ayırdık.

İzmir Bit Pazarları

 • Kahramanlar Bit Pazarı
 • Yeni Bornova Pazarı – Özkanlar Bit Pazarı
 • Yeşildere Bit Pazarı (Tepecik Bit Pazarı)
 • Güzelbahçe Bit Pazarı
 • Yenişehir Bit Pazarı
 • Çiğli Bit Pazarı

İzmir halkı tarafından çok sık ziyaret edilen bu bit pazarları turistlerin de ilgi odağı haline gelmiştir. Cep telefonları, tabletler, bilgisayarlar, kıyafetler, dekor ürünleri ve hırdavat türünde bir çok eşyayı buralardan satın alabilirsiniz.

Kahramanlar Bit Pazarı Hangi Gün Açık?

Kahramanlar Bit Pazarı Hangi Gün Açık

İzmir’in en çok ziyaret edilen ve en iyi bit pazarlarından biri Kahramanlar Bit Pazarı diyebiliriz. Kahramanlar Bit Pazarı, iki katlı bir yerdir ve çok fazla ürün çeşitliliği vardır. Antika ürünler, hırdavat, giyim ve daha birçok türde ürünü burada bulmak mümkün.

 • İzmir Kahramanlar Bit Pazarı Nerede: Konak / Ege Mahallesindedir.
 • İzmir Kahramanlar Bit Pazarı hangi gün açık: Cumartesi günleri kuruluyor.
 • Çalışma Saatleri: 05:00 – 06:00 açılıyor ve 17:00 – 18:00 arası kapanıyor.

Ürünler arasından en iyilerini bulmak için sabah erken saatlerde yani açılış saatlerinde orada olmak gerekir. Teknoloji, hırdavat ve dekorasyon gibi çeşitli ürünleri burada bulabilirsiniz.

İzmir Özkanlar Bit Pazarı

İzmir Özkanlar Bit Pazarı

Yeni Bornova Pazarı olarak da bilinmektedir. İkinci sırada yer alan bu bit pazarında da yine ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Hırdavat, antika ürünler, teknoloji, elektronik ve kıyafet gibi çok fazla ürün seçenekleri vardır. Bornova metrosuna binerek kolayca gidebileceğiniz yerlerdendir.

 • İzmir Özkanlar Bit Pazarı hangi gün: Salı günleri bit pazarı kuruluyor.
 • Özkanlar bit pazarı saat kaçta açılıyor: 06:00 – 08:00 saatleri arasında açılıyor.
 • İzmir Özkanlar Bit Pazarı nerede: Kazımdirik, 190. Sk. 10 B, 35100 Bornova/İzmir

İzmir Tepecik Bit Pazarı

İzmir‘in en eski bit pazarlarından biridir. Hırdavat, elektronik, antika ürünler ve konfeksiyon gibi çeşitli türlerde malzemeler bulmak mümkündür.

 • İzmir Tepecik Bit Pazarı hangi gün: Pazar günleri kuruluyor.
 • İzmir Tepecik Bit Pazarı saat kaçta açılıyor: 06:00 – 08:00 saatlerinde kuruluyor.
 • İzmir Tepecik Bit Pazarı nerede yol tarifi: Yenişehir Yenişehir Pazaryeri civarı, 35170 Konak/İzmir

Güzelbahçe Bit Pazarı

İzmir Güzelbahçe’de kurulan bit pazarı, ucuza alışveriş yapmak isteyenlerin ilk uğrak noktalarından biridir. Atatürk Mahallesi’nde kurulan bit pazarı İzmir‘liler tarafından çok sık ziyaret ediliyor. Güzelbahçe Bit Pazarı, mağaza içerisinde alışveriş yapabileceğiniz bir yerdir. Kozmetik, kitap, kırtasiye gibi çeşitli ürünleri buradan alabilirsiniz.

 • Nerede: Atatürk, Erler Cd. No:77, 35310 Güzelbahçe/İzmir

İzmir bit pazarı denince tabii ki seçenek de birden fazla. Burada kesinlikle ziyaret etmeniz gereken bit pazarlarını listeledik. Hemen aşağıdaki başlıktan da Yenişehir, İzmir bit pazarını inceleyebilirsiniz.

İzmir Yenişehir Bit Pazarı

İzmir bit pazarları arasında en popüler olanlardandır. İzmir Yenişehir Bit Pazarında neredeyse yok yok. Kıyafetler, hırdavat ürünleri, elektronik ürünler, ikinci el ve sıfır eşyalar, antika ürünlere buradan ulaşmak mümkün. İzmir bit pazarı adresi arayanlar için nerede ve diğer bilgilere hemen aşağıdan bakabilirsiniz.

 • İzmir Yenişehir Bit Pazarı nerede: Yenidoğan, 35360 Konak/İzmir
 • İzmir Yenişehir Bit Pazarı saat kaçta açılıyor: 07:00 – 08:00 saatlerinde kuruluyor.
 • İzmir Yenişehir Bit Pazarı hangi gün: Cuma günleri kuruluyor.

İzmir Çiğli Bit Pazarı

İzmir’de de ülkenin dört bir yanında olduğu gibi bit pazarları kuruluyor. Kurulan bu İmir bit pazarı bölgelerine giderek ikinci el ve sıfır eşyalar alabilirsiniz. Kozmetik, elektronik, antika, giyim ve teknoloji gibi bir çok türde ürünü bu bit pazarlarında bulmak mümkün.

Bit pazarlarına gidecek olursanız en iyi ürünü ilk pazar kuruluş saatlerinde bulabilirsiniz. Çünkü genelde en iyi ürünler sabahın ilk saatlerinde dizilir. İlk gelen kişi de bu ürünü alır. İzmir bit pazarları ile ilgili araştırma yapanlara hem hangi günler açık olduğunu hem de nerede olduğunu bu haberimizde detaylı şekilde anlattık. Uygun fiyata alışveriş yapmak isteyenler bu bit pazarlarını ziyaret edebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir