Haber

Kalp Emoji Kopyala ♡ ♥ 💓 💔 (Whatsapp, Instagram)

Kalp emojisi kopyala yapıştır yöntemini arayanlar için cep telefonu klavyelerinde bulunan bütün kalp emojilerini burada listeledik. Kalp Emoji kopyala işlemi için Hafızaya Al butonuna dokunmanız yeterlidir. Daha sonrasında istediğiniz herhangi bir platforma yapıştırarak bu emojileri kullanabilirsiniz.

Eğer bilgisayardan giriş yaptıysanız ilgili kalp emojisini seçtikten sonra Ctra+C tuşlarına basarak kopyalayabilirsiniz. Yine bilgisayardan kopyaladığınız kalp emojisini bir alanda kullanabilmek için CTRL+V tuşlarına aynı anda basarak yapıştırıp kullanabilirsiniz.

Kalp Emoji Kopyala Yapıştır

Kalp Emoji Kopyala Yapıştır

Kalp Emoji kopyala yapıştır işlemini mobilden yapacak olanlar Hafızaya Al düğmesine dokunmalıdır. Daha sonra Twitter, Facebook, Instagram, Tiktok, Whatsapp, Telegram, Snapchat ve daha bir çok sosyal medya uygulamasında bu emojiyi yapıştırarak kullanabilirsiniz.
Devrik kalp emoji kopyala:Kabaran kalp emoji kopyala:Kırık kalp emoji kopyala:Sevgililer kalp emoji kopyala:Dönen kalpler emoji kopyala:Çifte kalpler emoji kopyala:Aşk okuyla vurulmuş kalp emoji kopyala:Pembe-kırmızı kalp emoji kopyala:Kurdeleli kalp emoji kopyala:Kırmızı kalp emoji kopyala:Kırmızı Kalp emojisi kopyala:Sarı Kalp emojisi kopyala:Yeşil Kalp emojisi kopyala:Mavi Kalp emojisi kopyala:Mor Kalp emojisi kopyala:Boz Kalp emojisi kopyala:Kara Kalp emojisi kopyala:Beyaz kalp emojisi kopyala:
Kalp Emojisi

Kalp emojisi genel itibariyle sevgiyi ifade etmektedir. İnsanlar sevdiklerine kalp emojisi göndererek onları değerli hissettirmek isteyebilirler. Kalp emojileri çeşitli renklerde ya da kalıplarda olabilirler. Her kalp emojisinin farklı bir anlamı vardır. Örneğin Kırmızı Kalp: Sevgiyi ve aşkı temsil ederken, Beyaz Kalp: Saflığı ve saf sevgiyi temsil etmektedir.

Kalp Emoji Anlamları

Kalp Emoji Anlamları

💗Kırmızı Kalp: Dünyada en çok kullanılan kalp emojisidir, sevgiyi ve aşkı ifade eder.
♥️Koyu Kırmızı Kalp: İçinde aşk, ihtiras ve tutkuyu ifade eder.
🧡Turuncu Kalp: Sevgiyi temsil eder.
💚Yeşil Kalp: Huzuru temsil eder ve doğa sevgisini de ifade etmek için kullanılır.
💜Mor Kalp: Sevgiyi, desteği, bağlanmayı temsil ettiği için kullanılan kalp emojisidir.
💛Sarı Kalp: Güneşi andıran rengi ile bu emoji, yaşama sevincini ve mutluluğu ve aynı zamanda uyumu ifade eden emojidir.
🤎Kahverengi Kalp: Tatlılığı, mutluluğu ve huzuru temsil eden kalp emojisidir.
🤍Beyaz Kalp: Saflığı, sevgiyi, temizliği ve sadakati temsil eden kalp emojisi olarak karşımıza çıkıyor.
🖤Siyah Kalp: Bu kalp isminde olduğu gibi siyah ve karanlık duyguları ifade eden kalp emojisidir. Üzüntü, keder, hüzün ve buna benzer duyguları ifade etmektedir.
💞 Çift Pembe Kalp: Aşkı ve aşkın baş döndürücülüğünü ifade etmektedir.
💔Kırık Kalp Emojisi: Sevginin bittiğini, aşkın bittiğini ve ayrılığı temsil eden kalp emojisidir.
💑 Sevgililer Kalp Emojisi: Mutluluğu ve gönderilen kişinin yanında huzurlu hissedildiğini ifade eder.

Kalp Sembolü

Kalp, semboller arasında en fazla kullanılan ve en güzel anlamı olan işarettir. Burada çeşitli renklerde kalp sembolü kopyalama seçenekleri bulunuyor. Bu sembollerden beğendiğinizi kopyalayıp arkadaşlarınıza, ailenize ya da sevdiğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Hangi kalbin ne anlama geldiğini bilmiyorsanız hemen yukarıdaki başlıktan kalplerin anlamlarını da öğrenebilirsiniz.

Her bir kalbin kendine özgü ve özel anlamı vardır. Bu anlamlardan size ve ilişkinize en uygun olanını gönderebilirsiniz. Unutmayın ki kırmızı kalp dışında farklı bir renkte kalp gönderirseniz karşı taraf da bu kalbin anlamını araştırmaktadır. Eğer saflık ve sevgiden bahsedecek olursak beyaz kalp kullanılabilir. Kırmızı kalp ise aşkı temsilen kullanılan sembollerden biridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir