Genel

Kariyer.Net Hesabı Nasıl Silinir?

İş verenlerin ve iş arayanların en fazla ziyaret ettiği Kariyer.net’deki üyeliğinizi silmek istiyorsanız ve basıl yapılacağını bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. İsterseniz hesabı silmeden de bırakabilir ya da özgeçmişinizi gizleyip bırakabilirsiniz. Fakat bazı kullanıcılar artık bu siteyi kullanmamaya karar verdiğinde hesaplarını silmek istiyorlar. Basit birkaç adım ile kariyer net üyeliğinizi silebilirsiniz.

Kariyer.net hesap silme, birçok alanda iş veren ve iş arayanı bulabileceğiniz bir platformdur. Bu platform Linked.in mantığıyla çalışmaktadır. İş arayan üyeler, özgeçmiş bilgilerini ve kişisel bilgilerini doldurarak iş arıyorlar. İş verenler ise, yaptıkları işe bağlı olarak belirli pozisyonlarda işçiye gereksinim duymaları halinde buradan ilan verebiliyor. Web sitenin iyi yönlerinden biri olan, ilan tarihine göre sıralama, ile göre sıralama ve meslek türüne göre sıralama özelliği ise işleri kolaylaştırıyor. İş aramak için oluşturduğunuz kariyer net hesabını silmek için aşağıda anlattıklarımızı yapabilirsiniz.

Kariyer Net Üyelik Silme Nasıl Yapılır?

1. Kariyer.net adresine bilgisayar ya da mobil cihazınızın internet tarayıcısından giriş yapın.

2. Kariyer.net’e silmek istediğiniz hesap bilgileri ile hesabınıza girin. (Kullanıcı adı ve şifreyi hatırlamayanlar şifre sıfırlama ekranından bu bilgileri mail adreslerine gönderebilirler.)

3. Aşağıda verdiğimiz Kariyer.net hesap silme bağlantısına gidin.

http://www.kariyer.net/website/kariyerim/HesapSil.aspx

4. Hesap silme ekranında bulunan “Evet silmek istiyorum”a dokunun.

Kariyer net hesap silme

5. Hesabınızı sildiğinizde neler olacağı ile ilgili bilgiler yukarıda gördüğünüz gibi ekranda listelenecektir. Eğer bu maddeleri okuduktan sonra hesabınızı silmekten vazgeçerseniz “Silmekten vazgeçtim..” butonuna basın.

6. Eğer hesap silme adımına devam ederseniz, hesabınızı silme sebebinizi seçip ardından da “Hesabımı Sil” butonuna basın.

Kariyer net üyelik silme

Kariyer Net Hesap Silme İşlemi Yapıldıktan Sonra

Hesabınızı sildiğinizde daha öncesinde iş başvurusu yaptığınız firmalardan özgeçmiş bilgileriniz çekilir ve firma bununla ilgili olarak bilgilendirir. Değerlendirme sürecinde olan firmalar, iş başvurunuz için sizi arayabilir. Ayrıca, tekrar kariyer.net kullanabilmek için sıfırdan yeni bir hesap açmanız gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir