Haber

Kelime Savaşında Arkadaş Ekleme – Facebooksuz

Kelime savaşında arkadaş ekleme, oyunda daha eğlenceli vakit geçirmek isterseniz arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Oyunun sosyal açıdan da gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Kelime dağarcığını geliştirmek isteyenler, aynı zamanda arkadaşlarıyla rekabet ederek oyun oynamak isteyenler arkadaş olarak ekleyebilirler. Nasıl yapacağını bilmeyenler için, burada Kelime Savaşı arkadaş ekleme nasıl yapılır anlatıyor olacağız.

İlk etapta, Kelime Savaşı oyununun akıllı telefonunuzda yüklü olması gerekir. iPhone ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Facebook’unuz varsa uygulamayı Facebook ile bağlayabilirsiniz. Bu seçenek sayesinde Facebook sayesinde arkadaş olarak ekleme işlemini yapabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde bu oyunu oynayan arkadaşlarınızı kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, arama kısmına arkadaşınızın adını yazıp arkadaşınızı bularak da oyuna davet edebilirsiniz. Eğer arkadaşınızda bu oyun yüklüyse bu arkadaşınızı zaten listede göreceksiniz. Peki, “Kelime Savaşı arkadaş ekleme Facebooksuz” nasıl yapılır? İşte detaylarıyla birlikte alt başlıkta.

Kelime Savaşında Arkadaş Ekleme Facebooksuz

Kelime Savaşı, kelime dağarcığınızı geliştirmek için oynayabileceğiniz oyunlardan biridir. Ayrıca oyunu online olarak da oynayabilirsiniz. Sosyal hayatınızdan arkadaşlarınızı da Kelime Savaşı oyununda arkadaş olarak ekleyebilir ve onlarla da karşılıklı olarak oynamanız mümkün. Bazı oyuncular, online oyunlarda Facebook ya da benzer sosyal medya uygulamalarında bağlantı kurmak istemeyebilir. Bunun yanı sıra, Facebook kullanmıyor olabilirler. Bu bakımdan kelime savaşı arkadaş ekleme Facebooksuz seçeneği sıkça araştırılmaktadır.

Oyunda, oyuncuların arkadaşları ile karşılıklı oynayabilmeleri için Facebook erişiminin olması gerekmektedir. Eğer Facebook hesabınız yoksa arkadaş ekleme özelliğinden yararlanamıyorsunuz. Fakat, Facebook ile bağlantı kurarsanız Facebook’tan arkadaşlarınızı oyun içerisinde de ekleyebiliyorsunuz.

Kelime Savaşı Arkadaş Ekleme

Kelime Savaşında, kelime bilginizi geliştirmek ve test etmek için zaman geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza meydan okuyarak da oynayabiliyorsunuz. Oyunun heyecan verici tarafı ise, puanlarınızı arkadaşlarınızın puanlarına göre karşılaştırabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla kapışabildiğiniz için, oyun çok daha eğlenceli bir hal alıyor. Kelime Savaşı oyununu oynayabilmek için, oyun içi arkadaşlarınızı eklemeniz gerekiyor olabilir. Kelime savaşı arkadaş ekleme özelliği ise oyuncuların en fazla beğendiği özelliktir. Fakat, kelime savaşında birini arkadaş olarak ekleyebilmek için Facebook hesabınızın oyuna bağlı olması gerekmektedir.

Yalnızca sizin değil oyunu beraber oynamak istediğiniz kişinin de Facebook hesabı olması gerekmektedir. Bu bakımdan sizin ya da arkadaşınızın Facebook hesabı yoksa, arkadaş olarak ekleyemezsiniz. İşte Facebook ile Kelime Savaşında arkadaş ekleme:

  • Oyunu indirin ve giriş yapın.
  • Facebook ile oyuna bağlantı sağlayın.
  • Arama bölümüne eklemek istediğiniz arkadaşınızın adını yazın.
  • Arkadaşınızı oyuna davet edin.

Arkadaş Eklemek için Ne Yapmalıyım?

Kelime savaşı, Facebook ile entegre olarak çalışabilmektedir. Yani bu sayede Facebook’taki arkadaşlarınızı da oyundan bulup eklemeniz mümkün. Oyun içinde bir puan sistemi de vardır. Arkadaşlarınızla oynayarak da onlara karşı puanınızı yükseltebilirsiniz. Oyun, Facebook arkadaşlarınızı otomatik olarak listeler ve isterseniz arkadaşlarınızı da oyuna davet edebilirsiniz. Oyunda, oyun içi arkadaşlık istekleri göndermeniz mümkündür. Oyun içinde diğer oyuncuları bulup onlara arkadaşlık isteği gönderebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızı Kelime Savaşı’na ekleyip daha sonra oyunun tadını arkadaşlarınızla birlikte çıkarın. Onlara karşı yarışarak, kelime bilginizi de test etmiş olursunuz. Fakat aynı zamanda zihinsel becerilerinizi de geliştirmenize yarar.

Kelime Savaşı Arkadaşla Oynama

Kelime savaşında arkadaşlarınızla oynamak için hesabınızı Facebook’a bağlayıp oradan ekleyebilirsiniz. Bunun dışında arkadaş olarak ekleme gibi bir durum söz konusu değildir.

Kelime Savaşı Ücretli mi?

Kelime savaşı oyunu ücretsiz bir oyundur. Ancak oyun içinde altın ile çeşitli özellikler kullanılabilmektedir. Eğer altınınız biterse oyundaki reklamları izleyerek altın kazanabilirsiniz. Kelime oyunu savaşı, Android ve iPhone cihazlardan ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir