Haber

Kendall Jenner Boy Kilo 2023 Kardeşleri, Sevgilisi, Estetiksiz

Kendall Jenner dünya genelinde hayatı ve özellikleri en çok merak edilen ünlülerdendir. Hayranları için “Kendall Jenner boy kilo” 2023 kardeşleri, sevgilisi, yaşı ve burcu gibi bir çok bilgiyi burada listeledik. Eğer Kendall’i yakından takip ediyorsanız bu bilgileri kesinlikle bilmelisiniz. Bu bilgiler dışında merak ettiğiniz farklı konular varsa yorum kısmından sormayı unutmayın. Kendall Jenner hakkında aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kendall Jenner, 3 Kasım 1995’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde doğdu. Model ve televizyon yıldızıdır. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından beğenilerek yakından takip edilen ünlü isimlerden biridir. Kardashian-Jenner ailesinin bir üyesi olarak, Keeping Up with the Kardashians adlı televizyon programında da bulundu. Modellik kariyerine 2014 yılında başladı ve birçok ünlü moda markası için çalıştı. Aynı zamanda Victoria’s Secret defilelerinde de adından çokça söz ettiren modellerden biri oldu. Jenner, Forbes dergisinin 2021 yılında yayınlamış olduğu “Dünyanın En Çok Kazanan Modelleri” listesinde 8. sıraya adını yazmayı başarmıştır. Tabi ki hayranları bu bilgiden çok daha fazla bilgi istiyor bunu biliyoruz. Kendall Jenner boyu, kilosu, yaşı, estetiksiz halin, Kendall Jenner sevgilisi, kardeşleri gibi bilgileri buradan inceleyebilirsiniz.

Doğum günü03.11.1995
UyruğuAmerikalı
Etnik kökeniBeyaz
Dini – Tanrı’ya inanıyor mu?Hristiyan
KonutCalabasas, CA, USA

Kendall Jenner Boy Kilo 2023

 • Kendall Jenner boyu: 175 cm
 • Kendall Jenner kilosu: 54 kilo

Kendall Jenner boy kilosu 175 cm ve 54 kilogramdır. Beslenmesine oldukça dikkat eden Kendall Jenner’in vücut ölçülerini korumak için spor yaptığı da biliniyor. Eğer vücut ölçülerini de merak ediyorsanız aşağıdaki bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Kendall Jenner Vücut Ölçüleri

En sevdiği renkKırmızı
Ayakkabı boyutu10
Kıyafet bedeniXS
Bel boyu61
Büst boyutu94
Kalça boyutu87

Ünlü mankenin vücut ölçülerini yukarıdaki tablodan inceleyebilirsiniz. Beslenmesine dikkat eden güzel oyuncu oldukça fit bir görünüme sahip.

Kendall Jenner Kaç Yaşında?

3 Kasım 1995 yılında doğan Kendall’in yaşı ise; 27’dir. Oldukça genç ve güzel olan model dünya genelinde hayranlara sahiptir. Ülkemizden de Instagram ve çeşitli sosyal alanlarda sıkı takip edilen ünlü isimlerden biri diyebiliriz. Eğer Kendall Jenner hakkında farklı bilgiler de arıyorsanız aşağıdaki başlığı inceleylin.

Kendall Jenner Kardeşleri

Kendall Jenner’in kardeşleri de merak edilen konulardan biri olmuştur. Üç erkek kardeş iki kız kardeşi vardır. Buna ek olarak üç üvey kız kardeşi ve bir üvey erkek kardeşi var. Kendall Jenner kardeşlerinin isimleri:

 • Brandon Jenner (erkek kardeş)
 • Kylie Jenner (kız kardeş)
 • Casey Jenner (left handside) (kız kardeş)
 • Burt Jenner (erkek kardeş)
 • Sam Brody Jenner (erkek kardeş)
 • Kimberly Noel Kardashian (üvey kız kardeşi)
 • Khloé Kardashian (üvey kız kardeşi)
 • Kourtney Mary Kardashian (üvey kız kardeşi)
 • Robert Kardashian Jr (üvey erkek kardeş)

Toplamda üvey ve öz kız ve erkek kardeşleri ile toplam 9 kardeşi vardır. Ünlü isimlerden biri olan Kim Kardashian’da üvey kız kardeşidir.

Kendall Jenner Sevgilisi Kim? 2023

Kendall Jenner sevgilisi kim? Ünlülerin fiziki bilgileri, yaşı ve aile bilgileri ile birlikte özel hayatı da merak edilen konulardan biri olmuştur. Kendall Jenner’in boy kilo bilgisi ile birlikte en çok araştırılan konu sevgilisidir. Aşağıda yıllara göre sevgililerini listeledik.

 • Harry Styles (2013-2017)
 • Ben Simmons (2018-2020)
 • Devin Booker (2020-2022)

Kendall Jenner’in sevgilisi Devin Booker’dir. Bu konu ile ilgili güncel bilgiler gelmesi halinde buradaki bilgi de güncellenecektir. Kendall Jenner boyu ve kilosu kaç haber başlığımızda ünlü isim hakkında bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kendall Jenner Estetiksiz Hali

Kendall Jenner estetiksiz hali de hayranları tarafından araştırılan konulardan biri olmuştur. Aşağıda farklı görsellerde Jenner’in estetiksiz ve estetikli hallerini paylaştık.

Fotoğraflar arasındaki farkları inceleyerek estetiğin bir insanı ne kadar değiştirebileceğine şahit olun. Ancak Kendall Jenner’in estetiksiz hali de çok güzel.

Kendall Jenner Ayakkabı Numarası

Kendall Jenner’in ayakkabı numarası da vücut ölçüleri gibi araştırılıyor. Abd’de ülkemizdeki gibi bir numaralandırma söz konusu değil. Ancak Kendall Jenner ABD ayak ölçüsüne göre 10 numara ayakkabı giyor diyebiliriz.

Kendall Jenner’in Burcu

3 Kasım 1995’te doğmuş olan güzel oyuncunun burcu ise; Akreptir. Burcunun özelliklerini de taşıyan bir kadındır. Instagram’da güzel modelin son fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Kendall Jenner bikinili fotoğrafı, Kendall Jenner eski hali gibi bir çok araştırma yapıldığından burada en çok aranan konular hakkında bilgi vermeye özen gösterdik.

Kendall Jenner Saç Rengi

Saç rengiKoyu kahverengi
Saç stilişık
Makyaj tarzışık
Cilt rengiTip II: Adil cilt
Cilt tipiNormal
Göz rengiKoyu Kahverengi

Kendall Jenner hakkında merak ettiğiniz farklı konular varsa yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Soruyu kısa sürede araştırarak Kendall Jenner boy kilo haber başlığımızda alt başlık olarak yayınlayabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir