Genel

Kwai Hesap Silme Linki – Üyelik İptal Etme

Kwai uygulaması kısa video topluluğu olarak da bilinmektedir. Bu uygulamada eğlenceli içerikler bulmak mümkün. Peki, Kwai hesap silme linki ile hesap nasıl silinir? Bu rehber sayesinde siz de Kwai hesabınızı nasıl sileceğinizi kısa sürede öğrenebilirsiniz. Uygulamanın Türk kullanıcısı da bir hayli fazla olduğundan dolayı üyelik silme işlemini rehber olarak anlatmak istedik. Burada anlatılanları sırasıyla uygulamanız halinde uygulama üyeliğinizi tamamen silebilirsiniz.

Kwai hesabınızı silme adımlarını gerçekleştirdikten sonra hesabınız 72 saat içinde tamamen silinecektir. Silinen hesabı tekrar geri alamazsınız. Ayrıca video ve gönderi paylaşımlarınız da hesabınızla beraber tamamen silinmiş olacaktır.

Kwai Hesap Silme Nasıl Yapılır?

 • Kwai uygulamasına girin.
 • Hesap bilgileriniz ile hesabınıza giriş yapın.
 • Ekranın alt kısmındaki üç çizgi menü seçeneğine dokunun.
 • Ayarlar bölümüne girdikten sonra “Geri Bildirim ve Yardım” kısmına girin.
 • Buradan Hesabımı Sil seçeneğine dokunun.
 • Hesap silme nedeninizi seçin.
 • Sonrasında Sil butonuna dokunarak hesabınızı silebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları yapmanız halinde hesabınız 72 saat içerisinde tamamen silinmiş olacaktır. Kwai üyelik silme adımları kısaca, hesaba giriş yapılmalı. Hesaba giriş yapıldıktan sonra uygulamanın en alt kısmındaki ayarlar bölümüne giriş yapılmalıdır. Ayarlar bölümünden ise Geri Bildirim ve Yardım menüsüne giriş yapmanız gerekecek.

Geri Bildirim ve Yardım menüsüne geldiğinizde Hesabımı Sil seçeneğini görürsünüz. Bu seçeneğe dokunun. Uygulama hesabı neden silmek isteyeceğinizi soracaktır, size en uygun nedeni seçin. Seçimi yaptıktan sonra Sil düğmesine dokunarak hesabınızı silebilirsiniz.

Daha öncesinde bahsetmiş olduğumuz Kwai Para kazanma başlığını da ziyaret etmenizi öneririz. Buradan nasıl para kazanabileceğinizi ve kazancınızı nasıl arttıracağınızı da anlattık.

Kwai Hesap Silme Linki

Kwai hesap silme linki de uygulama kullanıcılarının aradığı bir diğer şeydir. Ancak uygulama telefonunuza yüklüyse direkt olarak uygulama üzerinden işlem yapmanız çok daha kısa sürecektir. Bu sayede fazladan vakit kaybetmeden uygulama ayarlar bölümüne giderek Kwai hesabınızı silebilirsiniz. iPhone ve Android cihazlar için aynı adımlar uygulanabilir.

Kwai hesabınızı silme adımlarını gerçekleştirdikten sonra 72 saat içerisinde hesabınız tamamen silinecektir. Hesap silindikten sonra içerisindeki gönderiler, Kwai coinler ve diğer bilgiler de tamamen silinmiş olacaktır. Sildiğiniz hesabı tekrar aktif edemezsiniz. Hesabı silmeden önce gerçekten tekrar kullanmayacağınızdan emin olun.

Kwai Banka Hesap Bilgisi Kaldırma

Kwai Banka hesabı kaldırma silme konusu da kullanıcıların araştırdığı bir diğer konu diyebiliriz. Uygulamadan para çekebilmek için banka bilgilerinizi tanımlamanız gerekmektedir. Eğer siz tanımlamış olduğunuz bilgileri silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir. Bir dakikada, Kwai banka hesabı silme adımları:

 • Uygulamaya giriş yapın.
 • Sol üst kısımdaki ayarlar-yardım merkezi bölümüne giriş yapın.
 • Hesabınızı silmek istediğinizi yazın.
 • Ardından uygulama temsilcisi gerekli incelemeleri yaptıktan sonra banka hesap bilgilerinizi uygulamadan kaldırır.
 • Gelecek olan geri bildirimdeki adımlara bakarak da banka hesabınızı uygulamadan kaldırabilirsiniz.

Bazı kullanıcılar uygulamadan banka hesap bilgilerini silmek isteyebiliyorlar. Bu durumda yapmanız gereken şey, Ayarlar bölümünden Yardım Merkezi kısmına girmek. Yardım merkezi kısmından temsilciye banka hesap bilgilerinizi kaldırmak istediğinizi iletin. Size gelecek olan geri bildirimdeki adımları sırasıyla uygulayıp banka hesap bilgilerinizi de kaldırabilirsiniz.

Kwai Hesap Dondurma

Kwai hesap silme kadar dondurma adımları da insanlar tarafından merak edilmektedir. Telefondan Kwai hesap silme ve iPhone Kwai hesap dondurma adımlarını arayanlar için detaylı bir araştırma yaptık. Ancak bu uygulama için Instagram ya da Facebook gibi dondurma adımları bulunmuyor.

Bu uygulamada hesabınızı yalnızca silebilirsiniz. Silme işlemi de talebinizden 72 saat sonra tamamen gerçekleşir. Eğer hesabınızı kısa süreli kapatmak istiyorsanız 72 saatliğine dondurmak için silme adımlarını uygulayabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken şey, bu süre dolmadan yani 71’inci saatte hesabı tekrar aktif etmek olacaktır. Uygulamaya Kwai resmi sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir