Haber

Kwai Para Kazanma Hilesi, Para Çekme Nasıl Yapılır?

Cep telefonu ya da tabletiyle nasıl para kazanılır diye merak edenler bu yöntemi kesinlikle incelemeli. Buradan Kwai para kazanma nasıl yapılır detaylı anlatıyoruz. Kwai para kazanma hilesi var mı?

Video izleyerek para kazanma ve video yükleyerek para kazanma gibi bir çok konu hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Halihazırda Tiktok, Twitch gibi çeşitli uygulamalar ile para kazanmak mümkün. Son zamanlarda Kwai uygulaması da bu uygulamalar arasında dahil oldu. Kwai uygulamasında bir hesap açıp gönderiler paylaşarak para kazanmak mümkün.

Kwai Nedir?

Kwai Nedir

Kwai uygulamasını özetle Tiktok’a, Instragram Reels kısmına ve Youtube Shorts bölümüne benzetebiliriz. Hem bu uygulamada eğlenceli içerikleri izleyebilir hem de kendi içeriklerinizi yayınlayabilirsiniz. Bunları yaparken Kwai para kazanmanıza da olanak sağlıyor. Uygulamanın vermiş olduğu görevleri ve şartları yerine getirmeniz halinde para kazanmaya başlarsınız. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız Kwai para kazanma ile ilgili bilgilere alt başlıkta bakabilirsiniz.

Kwai Para Kazanma Nasıl Yapılır?

 • Kwai uygulamasını telefonuna indir.
 • Kwai uygulamasında hesap oluştur.
 • Kullanıcı profilinizi oluşturun.
 • Sonra içeriklerinizi paylaşmaya başlayın.
 • İçerikleriniz ne kadar fazla izlenirse o kadar çok para kazanırsınız.
 • Uygulamaya üye olurken bazı şartları yerine getirmeniz gerekir.
 • Bu şartları yerine getirmeniz halinde para kazanmaya hazırsınız.
 • Günlük olarak video izleyerek ve video paylaşarak bu platformdan para kazanırsınız.

Kwai uygulamasına hem video yükleyerek hem de video izleyerek para kazanabilirsiniz. Eğer siz de mobil uygulamadan para kazanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Sırasıyla, Kwai uygulamasını indirin ve hesap oluşturun.

Hesap oluşturduktan sonra profil bilgilerinizi düzenleyin. Bunları da yaptıktan hemen sonra video paylaşarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda video paylaştığınız gibi videoları izleyerek de para kazanmak bu uygulamada mümkün.

Kwai uygulamasında net bir para kazanma durumu söz konusu değildir. Bunun yerine görevleri yerine getirdikçe ödülleri alarak para kazanırsınız. Yani ne kadar fazla görevi yerine getirirseniz o kadar fazla para kazanma olasılığınız var. Başlangıç aşamasında 1$ gibi miktarlarda kazanç elde ederken uygulama kullanımınız ve şartları yerine getirme durumunuza göre daha yüksek miktarlarda para kazanmaya başlarsınız. 100 Kwai coinin değeri ise 1 ABD dolarıdır.

Kwai’den Para Kazanılır mı?

İnternet bazılarımız için film izleme, bazılarımız için oyun oynamak bazıları içinse para kazanma kapısıdır. Çoğu kişi online oyun oynayarak Youtube ve Tiktok gibi platformlara içerik oluşturarak para kazanıp geçimini sağlamaktadır. Daha çok öğrenciler ve ek iş yapmak isteyenler Kwai gibi uygulamalardan para kazanmaya yöneliyorlar. Peki Kwai’den para kazanılır mı? Bu sorunun cevabı evet, ancak uygulamanın verdiği görevleri ve şartları yerine getirmek gerek.

Öncelikle bu uygulamayı Android ya da iOs işletim sistemine sahip tablet ya da cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. İndirdikten sonra bir hesap oluşturmalı ve profilinizi düzenlemelisiniz. Daha sonrasında ise video paylaşarak izlenme geldikçe para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda video izleyerek Kwai para kazanmak da mümkün. Bununla beraber uygulamanın verdiği görevleri de yerine getirip daha fazla para kazanabilirsiniz. Para uygulama içerisinde kwai coin olarak birikir. 100 Kwai coin’in değeri ise günümüzde 1 dolardır. Kwai para kazandırır mı sorusunun yanıtı ise tamamen size bağlı. Eğer uygulamanın şartları yerine getirilirse para kazandıracaktır.

Kwai Video İzleyerek Para Kazanma

Kwai Video İzleyerek Para Kazanma

Kwai uygulamasından video paylaştığınızda ve bu videolar izlenmeye başlandığında para kazanırsınız. Diğer platformların aksine Kwai siz video izledikçe de para kazanmanıza olanak sağlıyor. Normalde Youtube gibi platformlarda video izlenme başına ücret öderken, Kwai siz video izlediğinizde de bir kazanç elde etmenize olanak sağlar. Video izleyerek para kazanılır mı sorusunun yanıtı ise bu durumda tabii ki “evet” oluyor.

Kwai den Para Çekme

 • Kwai uygulamasını açın.
 • Hesabınıza giriş yapın.
 • Sağ alt kısımdan Profilinize girin.
 • Açılan sayfada üst kısımdaki altıgen sembolüne dokunun.
 • Buradan cüzdan seçeneğine girin.
 • Buradan kazanmış olduğunuz coin miktarını görebilirsiniz.
 • Burada çek seçeneğine dokunun.
 • Çekmek istediğiniz tutarı ilgili bölüme yazın.
 • Sonrasında bilgilerinizi girdiğinizde para hesabınıza yatacaktır.

Kwai uygulamasında bazı şartları yerine getirmeniz halinde Kwai coin kazanırsınız. Bu coinleri gerçek paraya çevirmek de mümkündür. Örneğin 100 Kwai coin’in değeri 1$’dır. Eğer sizde bu miktardan daha fazla bir coin miktarı varsa bunu gerçek paraya çevirmek de mümkün hale geliyor. Yapmanız gerekenler ise yukarıdaki adımları sırasıyla takip etmek.

Kwai Para Kazanma Hilesi

Kwai para kazanma hilesi kullanarak videolarınızın daha çok izlenmesini ve bu sayede daha fazla para kazanmanızı sağlamak mümkün. Aşağıdaki önerilerimizi dikkate alarak adeta bir hile kullanıyormuş gibi bu uygulamadan çok daha fazla para kazanmak mümkün.

 • İlgi çekici içerikler yükleyin.
 • Takipçi sayınızı yükseltmeye özen gösterin.
 • Uygulamanın verdiği görevleri yerine getirin.
 • Bonus ödülleri her zaman alın.
 • Arkadaşlarınızı kendi davet kodunuzla uygulamaya getirin.

Bütün bunları yaparak Kwai uygulamasından çok daha fazla para kazanmak mümkün hale geliyor. Hali hazırda uygulamayı tamamen ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirip kontrol edebilirsiniz. Eğer uygulamayı beğenirseniz ve içerik oluşturmaya da niyetliyseniz bu uygulamadan para kazanmaya hazırsınız demektir. Yerli ve yabancı birçok kullanıcı bu uygulamayı hali hazırda kullanıyor. Para kazanmak dışında da çeşitli içeriklere ulaşmak istiyorsanız bu uygulama ilginizi çekebilir. Buradan Android işletim sistemli cihazınıza yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir