Genel

LoL URF Ne Zaman Gelecek 2024? Lol Urf Ne Demek?

League of Legends oyununu aktif olarak oynayanlar, 2024’e girdikten sonra en çok merak ettikleri konu “lol urf ne zaman gelecek 2024” oldu. URF modu, oyunculara farklı bir deneyim yaşattığından dolayı bütün oyuncular her yıl bu modun gelmesini bekliyor. Bu konu hakkında araştırma yaptıktan sonra, URF modunun 2024’te ne zaman geleceğini burada paylaştık.

2024 yılına girdik Lol oyuncuları ise heyecanlar Urf modunu bekliyorlar. League of Legends oyuncularının uzun süredir beklediği “lol urf ne zaman gelecek 2024” sorusu da aranmaya başlandı. Lol’ün popüler modlarından biri olan URF (Ultra Rapid Fire) modunun tekrar ne zaman geleceği, bilinmediğinden dolayı hem oyuncuları heyecanlandırıyor hem de merak uyandırıyor. Eniyisor olarak bizlerde bize gelen bu soruyu sizin için arşatırdık ve cevabını burada paylaştık.

LoL URF Ne Zaman Gelecek 2024?

League of Legends’ın (LoL) URF modu, oyuncuların daha kısa süre beklemesini, hızlı yeniden doğma ve güç artışları ile daha hızlı bir oyun deneyimi sunmaktadır. Bu nedenle oyuncular tarafından da oldukça sevilmektedir. Bu mod her yıl birkaç defa gelir ve neredeyse bütün lol oyuncularının en sevdiği moddur.

2024 yılında URF modunun ne zaman geleceğini tam ve net tarih olarak vermek çok zor. Fakat, Riot Games’in genelde her yıl ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde bu modu getirdiğini biliyoruz. Bu durumda 2024 senesinde Urf modu yine benzer tarihlerde geri gelecek diyebiliriz.

Geçtiğimiz yıl, 2023 yılında URF modu, 14.3 ve 14.4 yamaları arasında gelmişti. Bu olay, 10 Ocak ile 24 Ocak 2023 tarihleri arasında olmuştu. Bunu örnek alacak olursak, 2024 yılında URF modunun 14.3 ya da 14.4 yamaları arasında geri geleceğini söyleyebiliriz.

Ancak oyun yapımcısı olan Riot Games, daha erken ya da daha geç bir tarihte de Urf modunu getirebilir. Oyun yapımcısı, oyuncuları geri bildirimlerini çok fazla dikkate alıyor. Bu yüzden geçen yıl olduğu gibi 2024 yılında da Urf modu gelecektir. URF modu ile ilgili olarak, Riot Games sosyal medya hesabından ve internet sitesinden sıkça istekler gelebiliyor. Eğer URF modunun ne olduğunu bilmiyorsanız alt başlığı inceleyin.

LoL URF Modu Ne Demek?

URF açılımı, “Ultra Rapid Fire” şeklindedir. Bu Lol oyununda bir mod olarak belirli dönemlerde gelmektedir. URF mod, oyuncular için her iki dakikada bir doğma imkanı, mana ve enerji sınırlarının kalkması ve tüm şampiyonların yeteneğini daha kısa bekleme süresi ile dolması gibi ekstra özellikler sunmaktadır. Bu da daha akıcı bir oyun oynamanıza olanak sağlamaktadır.

URF modu, Lol oyuncuların şampiyonları denemesi ve sınırları zorlayabilmesi için en iyi moddur. Urf modu bu nedenle herkes tarafından heyecanla beklenmektedir. Aynı zamanda, arkadaşlarınızla eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız kesinlikle Urf modunda da oynamalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir